Şimdi Ara

AİLEM HİÇBİŞEYE İZİN VERMİYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba. ben 12 yaşındayım. Benim babam telefona bilgisayara youtuba hatta internete bile izin vermiyorr. ona yalvardım okadar ama nafile. zaten bu siteye gizlice ps4 den giriyorum. ps4 üm var ama içinde sohbet olan oyunları yüklememe izin vermiyor. zaten onu sevmiyorum. Arkadaslarimoynuyor hep ama benim babam verir mi asla. sadece bu konudada değil. arklarım hep geziyorlar oynuyorlar ben oynayamıyorum noolur bi çozum bulun

• Büyümeyi bekle
  • ama yaşımdakiler oynuyor ve ben bekleyemiyorum

• Adam ps4 almış gerisi sana kalmış.

• babanı yan çevir bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle

• Kasayı yan yatır.

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Denedim ama kabul etmedi. Onur kirici oldugunu ona soyle mistim zateönceden

• TORU-NAGA kullanıcısına yanıt

Aldi ama bu kadar yasak koyacağini bilseydim sence almasini ister miydim?

• Sakın boyun eğme sürekli zıttına git eğer senin kabullendiğini görürse her seferinde sabrını sınamak için daha fazla kısıtlayacak. Bende senin yaşlarından geçtim benimde bilgisayar kablom az alınmadı ama hiçbirinde yılmadım o kabloyu en fazla 1 saatte evi didik didik edip buldum. Daha sonralarında sürekli bir şekilde elime geçtiğini anladıklarında almamaya başladılar. Hatta arada bir çığlık atıp depresyona girmiş taklidi yaparsan telefonu ps4ü yasaklamayı bırak senle konuşmaya bile korkar hale gelirler. Ama kesinlikle üstlerine git ve sakın kabullenme yasaklasalar bile oynamaya çalış otoritelerini sars.

Not: üstte yazdıklarımın hiçbirini uygulama, yapabileceğin bişey yok büyüyene kadar idare ediceksin veya ders çalışmanı bekliyorlarsa günde 1 saat gözlerine soka soka ders çalış sonrasında verirler.
  • bana ilk demişlerdi ki eğer bursluluğu kazanabilirsen sana günde 4 saat telefon tablet veririz demişlerdi ben günde 4 saat ders çalışarak gözlerimi bozarak bursluluğu 460 puanla kazanmıştım bana aferin bile demediler sonra yine dediler ki sınıfta 1. veya 2. olursan sana telefonu veririm demişlerdi ben günde ortalama 3 saat ders çalıştım ilk ikiye girebilmek için ve ikinci de oldum sonra onlara sözlerini hatırlattım ama kabullenemediler ve yasaklarına devam ettiler çok sinirlendim ben hala gözlerine girebilmek için ders çalışıyorum ama vermiyolar ki bide benim yaşımdakilerin hepsi youtube den video açabiliyor online oyun oynayabiliyor gezip tozabiliyorlar ama ben youtube videosu izleyemiyorum bebelak oyunu oynayabiliyorum ps4 den dışarı bile çıkamıyorum valla gıcık oldum yaa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.