Şimdi Ara

Ailem bana para vermiyor ne yapmalıyım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • babamın durumu iyi sayılır orta halli diyelim ama bana hiç para vermiyor kyk kredisi alıyordum borçlarını ödememesi için iptal ettim onlara yük olmasın diye ama keşke yapmasaydım çünkü dedimki başta ben bu krediyi iptal ediyorum ama parayı sizden alacağım dedim onları düşünüp hareket ettim ama onlar beklediğimi yapmadı aylık 600 tl aldığım krediyi şuan ailem ayda 200 lirayı döve döve alıyorum resmen onuda zar zor veriyolar. babamın parası var 2 çocuk okutuyor ama hayvan almak istiyor okuyan çocukları var o koyun keçi alma peşinde arkadaşlar ne yapmalıyım krediyi iptal ederek hata mı ettim sizce ? öğrenciyim 20 yaşında bir gencim para bana lazımken yaşlı anne babamın böyle yapmasına ne diyeceğim bişeyde denmiyor onlar anne baba ya hani ?

• milletin anne babası kendi harcamasından kısıp çocuğuna verirken benim anne babam benden para almaya çalışıyor

• Senin yerinde olsam dişimi sıkar bir şekilde idare eder babamın hayvan almasını desteklerim. Okul bitince de hayvancılık işini iyice öğrenir o işi yaparım. Hayvancılığı hakkıyla yapıp becerebilirsen ilerde daha çok para kazanırsın.

• okullar açılınca kafelerde çalışırsın.

• Çalışmayı deneyebilirsin

• Çalışmalısın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.