Şimdi Ara

Aile Soyağacı için interaktif içerik hazırlama .... tavsiyeniz nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ailemin Soyağacı ile ilgili interaktif bir içerik hazırlamak istiyorum. isimler olacak... tıklanabilecek...açıklama kutuları otomatik görünecek...vs...vs..vs..kapsamlı birşey yapmak istiyorum...
    Piyasada bazı soyağacı programları var..Ama içerik ingilizce...ve programların içeriği bana biraz yüzeysel geldi...
    O nedenle Web sayfaları gibi dizayn etsem diye düşünüyorum...Ama ilerde de açılır mı??? yüzlerce sayfalık bir dizin oluştursam 10 yıl sonraki tarayıcılar ya bozuk açarsa...ne bileyim bir problem çıkarsa?...
    Pek anlamam ama Programlama yazılımı mı kullanmalıyım?...Visual C++ ile ?...64 bitlik EXE olarak yazsam?....

Bu hususta tavsiyeleriniz nedir?...

Bedava olsa fena olmaz paralı bir yazılım da olabilir...Binlerce dolarlık bir yazılım olmasın da 100-200$ harcayabilirim sanırım...ciddi :) bir iş yapmak istiyorum da....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rizeli55 -- 11 Ağustos 2009; 2:28:21 >

• secere programı var bende. kullanışlı ve türkçe.
    www.secere.org

bilgisayarınızda yükleyip kullanacağınız sürümü tamamen ücretsizdir. kurulduktan sonra internet bağlantısı bile gerekmez. hatta flash bellekle kurarsanız kurulumda da net gerekmez.
    resim ekleme falan herşeyi ücretsiz.
    sitesinde "Soyağacını tablo şeklinde html, uni, rtf, csv, txt formatlarında değişik şekillerde kaydedebilirsiniz"

burada da ekran görüntüleri var.(bilgisayara kurulan sürümün)
    http://www.secere.org/secerepc/ekran_test.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nocnoc -- 11 Ağustos 2009; 14:42:00 >

• pardon ücretsiz demiştim ama sitesinden soru cevapları okuyunca sanki biryerlerden YetkiŞifresi girdiğimi hatırlıyorum . siz de programı satın ! alabilirsiniz tabi ki

bu arada ücret de 15 dolarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nocnoc -- 11 Ağustos 2009; 14:46:49 >
  • Bişey daha merak ettim...Dreamweaver ile Expression Web 3 den hangisini tavsiye edersiniz?....

nocturneox teşekkürler linki inceledim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.