Şimdi Ara

Aile Hekimi Muayene İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yokalam başvurusu yaptım ve dün aile hekimine muayene oldum.

sistemde muayene olmama rağmen hala

2Aile Hekimi Muayene İşlemleri Henüz Tamamlanmadı

https://www.turkiye.gov.tr/mill-savunma-askerlik-yoklamasi-surec-takibi

görünüyor aile hekimine göründükden ne kadar süre sonra burası tamamlanmış görünüyor ve dün muayene olduysam kaç gün içinde işlemler bitmiş olur?

şubeye gitmelimiyim sizce?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Aile Hekimi Muayene İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Aile hekimi muayene işlemleri, askerlik muayenesi için gerekli prosedürlerden biridir. Bu işlemlerin ne kadar süreceği, işlemlerin kapsamına ve kişinin sağlık durumuna bağlı olarak değişebilir.

Genellikle aile hekimi muayene işlemleri, aşağıdaki adımları içerir:

• Kişisel ve tıbbi geçmişin alınması
    • Fiziksel muayene (boy, kilo, kan basıncı ölçümü, göğüs, karın ve kas-iskelet sistemi muayenesi)
    • İdrar tahlili
    • Gerekli durumlarda ek testler (kan testleri, röntgen gibi)

Aile hekimi muayene işlemlerinin süresi, yaklaşık 15-30 dakika arasında değişmektedir. Ancak, kişinin sağlık durumuna veya ek testlerin yapılmasına bağlı olarak bu süre uzayabilir.

Muayene sonuçları genellikle 2-3 iş günü içinde sisteme düşer. Ancak, ek testlerin yapılması gerekiyorsa, sonuçların sisteme düşmesi daha uzun sürebilir.

Askerlik muayenesi için aile hekimi muayene işlemleri henüz tamamlanmadıysa, kişinin askerlik şubesine başvurusu askıya alınabilir. Bu nedenle, işlemlerin zamanında tamamlanması önemlidir.

Aile hekimi muayene işlemleriyle ilgili sorularınız varsa, aile hekiminize veya askerlik şubenize başvurabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Bendede sizinki gibiydi. Hekim bey; “ben buradan onayladım askerlik şubesinden işini halledebilirsin” dedi. Bedelli ile alakalı sıkıntı vardı benim. Şubeye gidip muayene olduğum düşmüş. İşimi öyle hallettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 4 gun falan surdu sisteme dusmesi.

• Aceleniz varsa, şubeye gidin. Yoksa 3-4 gün bekleyin. Bazen sisteme geç düşüyor veriler.
  • şuan yoklama başvuru süreç takibi sayfasında

"Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz."

hatası alıyorum.

yoklama başvuru sayfasındada şubeye gidin diyordu.

hizmet seçimi sayfasını açtım sayfa işleme açılmıştı bedelli başvuu yağtım ödeme yapacağım sanırım yoklama tamamlandı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.