Şimdi Ara

Aile baskısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam 16 yaşındayım. Anne ve babam ayrı , ben babamla kalıyorum. Babamdan psikolojik baskı görüyorum resmen. Bunu nasıl durdurabilirim? Bu yıllardır devam eden birşey evde bir iş yaptığım zaman hemen yanıma gelip "çekil çekil sen yapamazsın" cümlesini söyleyip elimden alıyor. Bende bir köşeye gittiğim zaman hiç bir şey yapmıyorsun , hiç bir işe yaramıyorsun tarzı cümleler kuruyor. Bu adamla dışarı çıkmaya bile utanıyorum açıkçası , küçükken kalabalık ortamlarda beni rezil ettiği durumlar olmuştu... Çocukluğum kötü geçti zaten bari bu yıllarım gizel geçsin diye uğraşıyorum. Bunu nasıl durdurabilirim fikri olan var mıdır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Seninle birebir aynı şeyleri yaşamış ve şu anda 21 yaşında olmasına rağmen hala özgüven sorunları yaşayan birisiyim, ben atlatamadım ama sana tek tavsiyem şu ki ne yap ne et babanı ciddiye alma ve özgüvenini zedelemesine izin verme, bir işi oturup hallet ona kulak asma, bir yere gideceksen tek başına git, sen böyle yaptıkça zaten bir süre sonra sana bir şey demeyecektir emin ol, ilk zamanlar yine üstüne gelir başını ağrıtır ama inan bana işi inada bindirip tavır koyarsan tamamdır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.