Şimdi Ara

Aidatsız (Ücretsiz) Tüm Kredi Kartları [2021]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
525
Cevap
62
Favori
48.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 144
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 24
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 1 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Favoriye Eklediklerim 62
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-218469438 (85 mesaj) Aydoğan* (61 mesaj) karakabus_ (40 mesaj) efefor (35 mesaj) Wakanda (24 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (371 mesaj) Mobil (129 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (30 mesaj) Uygulama (99 mesaj) (1 mesaj) (3 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Kredi Kartları >> Aidatsız (Ücretsiz) Tüm Kredi Kartları [2021]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    98 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zngdev67

Aidatsız World platinium kullanıyorum. Limit 12 bin. Harcama 10 bin lira civarında. Aylık ödediğim 2000 tl ye yakın. Bütün kampanyalarına katılıyorum.
    Çokta puan gelmiyor. Aidatsız olduğu için mi böyle bişey anlamadım. Faizsiz sonradan taksitte yapmıyor. Taksit için enpara nın eline kimse su dökemez.
    Aidatsız Bonus nasıl acaba kullananlar yorumlayabilirmi

Ben de aidatsız world, enpara, ziraat ve axess var. Bunların içinde en iyi puan veren şu an axess.

Yerinizde olsam ziraat bankkart alırım enpara yerine. Hem ayda 3 taksitlendirme sınırı yok hem de üst sınır 5 bin lira. Bu kadar harcama yapıyorsanız axess aidatlı bile daha iyi bir seçenek. Ki aidatsız axess de güzel kampanyalar yapıyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    459 Mesaj

Hocam bonus flexi kart ucuz etin yahnisi gibi birşey.

Online satım alımlarda 3 taksitten fazla taksit yapmıyor. 20.000 TL lik alışveriş yaparsanız dahi.

N11 de 3 den fazla taksit yapmıyordu ama limiti peşin fiyatına 5 takside çıkardı.

Aidatlı bonustaki kampanya çeşitliliği bunda yok.

Teknoloji mağazalarındaki taksit kampanyaları bunda yok.

Yaşadığım şehirde Bonus üye işyerinden 2.000 TL lik alışveriş yaptım sadece 2 taksit yapabileceğini söyledi.

Beyaz eşya alımlarında bile adam akıllı taksit yapmıyorlar.

Ek taksit isterseniz Faiz ve vergi ücreti yansıtılıyor. Yani ücreti karşılığında.

Kampanya katılımı ücretli. Sanal karta ücretsiz olabiliyor zaman zaman. Ama bazı zamanlarda sanal kart kampanya katılımı kabul edilmiyor.

Kısacası avantaj olarak bayağı kırpılmış bir kart. Yok oğlu yok gibi birşey... İhtiyaçlarıma karşılık vermedi.

Bugün itibarı ile aidatlı Bonusa geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıknatıs20 -- 10 Nisan 2021; 0:45:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    zngdev67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

garanti ek kart için 76 tl civarı yıllık aldı geri almanın yolu var mı kartı kapattım

|
    |
  • Yarbay
    5209 Mesaj

takip...

|
    |
  • Yüzbaşı
    843 Mesaj
    Up
    |
    |
  • Yarbay
    6220 Mesaj

Bankalar yıllık aidat konusunda katı davranıyor. Word Eko karta bağlı aidatsız olarak verdikleri Gold karta yıllık aidat yansımamış. Fakat Platınum karta 178 TL aidat yansımış. Aradan 5 ay geçince farkettim. (Her ay hesap özetini incelemek gerekir.) Müşteri hizmetlerini aradım. İade yapılmadı. Kartı kapatın dedim anında kapatıldı.

• Yüzbaşı
    646 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    chatlax67

quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Bankalar yıllık aidat konusunda katı davranıyor. Word Eko karta bağlı aidatsız olarak verdikleri Gold karta yıllık aidat yansımamış. Fakat Platınum karta 178 TL aidat yansımış. Aradan 5 ay geçince farkettim. (Her ay hesap özetini incelemek gerekir.) Müşteri hizmetlerini aradım. İade yapılmadı. Kartı kapatın dedim anında kapatıldı.

Bunu hatırlattığınız iyi oldu. Kontrol etmek lazım. Ben limiti yükseltince gold kart platinium a çevrildi ama bakalım yıldat gelecek mi. Gelirse bende hemen kapatırım.

|
    |
  • Yarbay
    6220 Mesaj

Bilgilendirme: Garanti Bankası aidatsız Bonus Flexi karta (Sanal Kartla işlem yapıldı) TEKZEN internet sitesinden alışverişe vade farksız 8 taksit yapıldı.

Eğer aidatlı Bonus olsaydı 9 taksit yapılacaktı.

|
    |
  • Yarbay
    3839 Mesaj

Aynı durum dün isbank kredi kartım ile oldu 105 TL kesmişler MH aradım iptal etmediler. Borcunu ödedim kapattım kartı. Bir tek kartım kaldı bonus oda geçen dönem kesti 1 sene harcama sözünüze iade ederiz dediler kabul ettim bu sene oda iade etmez ise onuda kapatirim

|
    |
    Aydoğan* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    35 Mesaj

Maximum aidatsiz karta mi aidat yansıtıyorlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    PanikAtak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3839 Mesaj

Yok hayır normal maxsimum

|
    |
    ciceros kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    412 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Jozwiak

World eko kredi kartını kimler alabilir gencim ama üniversiteye gitmiyorum alabilir miyim?

• Yüzbaşı
    363 Mesaj

World platinum ile 1 yılda anca kazandığım puanı bonus flexi ile 1 ayda kazanıyorum. World'u kapattıracağım, zaten 1 ay sonra aidat kesecekler, poh yesinler..

|
    |
  • Yarbay
    3839 Mesaj

Garanti bonus 158Tl aidat kesmiş. Geçen dönemlerde 1 sene kullanım sözüne iade ediyor idi daha iptali için aramadım. Yapı kredi maaş müşterisiyim yapı kredide avantajlı kart var mı?

• Yüzbaşı
    310 Mesaj

Kredi puanınız oluştuysa ve iyi durumda ise büyük ihtimalle alırsınız.

|
    |
    MilanRapaiç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    815 Mesaj

Vakıfbank'ın aidatsız express ve tercih kartlarda temassız özelliği var mı?

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Vakıfbank express card ve tercih kart temassız özelliğe sahip değil. İnatla temassız kart üretmiyorlar.

• Yarbay
    3839 Mesaj

Garanti bankası 9 ay kullanım sözüne ibadet etti 160 tl

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

iş yeri anlaştığı bankayı değiştirince eski karttan yıllık ücret alınır mı?

• Yüzbaşı
    492 Mesaj

Garanti bankasının İbadetlerini allah kabul etsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Sohbet
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
9,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.