Şimdi Ara

Aidatsız (Ücretsiz) Tüm Kredi Kartları [2021] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.005
Cevap
91
Favori
113.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bankalar yıllık aidat konusunda katı davranıyor. Word Eko karta bağlı aidatsız olarak verdikleri Gold karta yıllık aidat yansımamış. Fakat Platınum karta 178 TL aidat yansımış. Aradan 5 ay geçince farkettim. (Her ay hesap özetini incelemek gerekir.) Müşteri hizmetlerini aradım. İade yapılmadı. Kartı kapatın dedim anında kapatıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Bankalar yıllık aidat konusunda katı davranıyor. Word Eko karta bağlı aidatsız olarak verdikleri Gold karta yıllık aidat yansımamış. Fakat Platınum karta 178 TL aidat yansımış. Aradan 5 ay geçince farkettim. (Her ay hesap özetini incelemek gerekir.) Müşteri hizmetlerini aradım. İade yapılmadı. Kartı kapatın dedim anında kapatıldı.

Bunu hatırlattığınız iyi oldu. Kontrol etmek lazım. Ben limiti yükseltince gold kart platinium a çevrildi ama bakalım yıldat gelecek mi. Gelirse bende hemen kapatırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme: Garanti Bankası aidatsız Bonus Flexi karta (Sanal Kartla işlem yapıldı) TEKZEN internet sitesinden alışverişe vade farksız 8 taksit yapıldı.

Eğer aidatlı Bonus olsaydı 9 taksit yapılacaktı.

• Aydoğan* kullanıcısına yanıt

Aynı durum dün isbank kredi kartım ile oldu 105 TL kesmişler MH aradım iptal etmediler. Borcunu ödedim kapattım kartı. Bir tek kartım kaldı bonus oda geçen dönem kesti 1 sene harcama sözünüze iade ederiz dediler kabul ettim bu sene oda iade etmez ise onuda kapatirim

• PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Maximum aidatsiz karta mi aidat yansıtıyorlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ciceros kullanıcısına yanıt

Yok hayır normal maxsimum

• World eko kredi kartını kimler alabilir gencim ama üniversiteye gitmiyorum alabilir miyim?

• World platinum ile 1 yılda anca kazandığım puanı bonus flexi ile 1 ayda kazanıyorum. World'u kapattıracağım, zaten 1 ay sonra aidat kesecekler, poh yesinler..

• Garanti bonus 158Tl aidat kesmiş. Geçen dönemlerde 1 sene kullanım sözüne iade ediyor idi daha iptali için aramadım. Yapı kredi maaş müşterisiyim yapı kredide avantajlı kart var mı?

• Kredi puanınız oluştuysa ve iyi durumda ise büyük ihtimalle alırsınız.

• Vakıfbank'ın aidatsız express ve tercih kartlarda temassız özelliği var mı?

• Vakıfbank express card ve tercih kart temassız özelliğe sahip değil. İnatla temassız kart üretmiyorlar.

Garanti bankası 9 ay kullanım sözüne ibadet etti 160 tl

• iş yeri anlaştığı bankayı değiştirince eski karttan yıllık ücret alınır mı?

Garanti bankasının İbadetlerini allah kabul etsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • efefor kullanıcısına yanıt

• samosan S kullanıcısına yanıt

Müşteri temsilcini arayın ve temasız tercih kart istiyorum deyin veriyor , bende temaslı master vardı aradım temassız visa gönderdi

• klarnetadam kullanıcısına yanıt

Evet, 9-10 ay sonra çıkın 12. Ayda alırlar muhtemelen

• klarnetadam kullanıcısına yanıt

Bankalar , her 31 gün sonunda eğer maaş ibareli bir para yatırılmazsa hesabı normal hesap olarak görürler. Banka politikasına göre, maaş müşterisi olma durumunuz bittikten 1 ay sonra bile aidat alabilirler. 12 ay beklemeyebilir

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.