Şimdi Ara

Ahşap Mobilya Üzerindeki Lekeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, evimize ahşap duvar paneli ve tv ünite dolabı yaptırmıştık. Duvar panelinin boyasında bir sıkıntı yok ama ünite dolabının üstünde beyaz leke gibi şeyler var bunun için tekrar boyanması gerekir mi? Şu detayıda belirtmem gerek, bu işten çok anlamadığım için uygun terimleri bilmiyorum ama anlatmaya çalışıcam. Duvar panelinde sıkıntı yok demiştim boyası daha tok duruyor daha ipeksi bir dokuya sahip ama dolap kısmında sanki boyadan sonra bir şey sürülüyomuşta onu unutmuşlar gibi aşırı kolay çiziliyor ve duvar panelindeki o tok duruş ve ipeksi doku yok

Duvar paneli:

Tv ünitesi Dolabı:

• Alttaki resim göz le görünen bölüm se bence bı iletişim kurun
  • beuchat kullanıcısına yanıt
    Bunu yapan yabancı değil ama başlarında sıkıntı var. Benim kendim çözmem lazım sıkıntıyı hazır mobilya olsa uğraşmam tabikide aynen iade ederim
  • Olabilir boya atılırken hava fazla gelmiştir belki inceltici çok gelmiştir belki havada şu zereecikleri vardır olabilir önemli olan sizin ürüne bakışı ni degistiriler tekrar işlemden geçirip.bide soğuk havada boya işi biraz dengelemek zor oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beuchat -- 3 Aralık 2023; 20:3:6 >
    Açıkçası fiyatları bilmiyorumda boyaya çok para isterler felan dediler gözümü korkuttular ünite biraz büyük 5 metre
  • Yeni yaptirmadiniz mi
    Yeni sayılırda dediğim gibi yapan yer tanıdık yaparkende çok ucuza yaptı şuan onların başında sıkıntı var ben ayrıca başka biryere tekrar boyatıcam
  • Onu bilemem size kolaylık lar gelsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.