Şimdi Ara

Ağzından bütün yem çıkarma ve halsizlik?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dun aksam sorun yoktu sabah bir garipti yanina gidim baktigimda agzindan 2 -3 er yem attigini gordum bir kac kez yapti su an halsizlik var uyuyor sorun ne olabilir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Belli ki hastalanmış
  • arada kalkiyor oyunlarima cvp veriyor sonra yine uyuyor.

• yanlızsa ondan yapıyor olabilir eğer uzun süredir yanlız ve önceden böyle bir sorun yoksa hastalanmıştır
    imkanın varsa veterinere götür
  • quote:

Orijinalden alıntı: wanted*

yanlızsa ondan yapıyor olabilir eğer uzun süredir yanlız ve önceden böyle bir sorun yoksa hastalanmıştır
    imkanın varsa veterinere götür

iyi ya cok sukur mandalina filan verdim vitamin koydum suyuna. kumu da elimle yedirdim cunku sindirimsel bir sorun gibi geldi bana. simdi yine uyutmuyor beni

• yanlız kaldığı için kusuyor olabilir onun dışında kursak iltihabına yönelikte kusuyor olabilir eğer kustuklarını atıyorsa iyidir , ancak kustuğu yemleri tekrardan yiyorsa ozaman sorun gittikçe büyür buna yönelik sorunun önüne geçmelisiniz bence
  • Onlari kursaginda biriktiriyor kur yapmak icin benim kusum elimi disi kus saniyor bu aralar libidosu fena elimle ciftlesirken agzindan cikariyor yemleri butun butun netten arastirdigimda kur yaparken onlardan faydalaniyor diye okudum. Kusa es alacagim ama bu sefer de bizden uzaklasir diye almiyorum iki arada kaldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daci -- 28 Ekim 2012; 12:16:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

Onlari kursaginda biriktiriyor kur yapmak icin benim kusum elimi disi kus saniyor bu aralar libidosu fena elimle ciftlesirken agzindan cikariyor yemleri butun butun netten arastirdigimda kur yaparken onlardan faydalaniyor diye okudum. Kusa es alacagim ama bu sefer de bizden uzaklasir diye almiyorum iki arada kaldim

kuşun en iyi dostunun bir başka kuş olduğunu söylemeye gerek yok heralde insan olarakta bizlerde kuşla 7/24 ilgilenemeyeceğimize göre en güzeli kuşa yeni bir arkadaş(uygun bir eş) seçtirip mutlu mesut yaşamalarını sağlamak.kuşların ihtiyaçlarını karşılamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: derhce

quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

Onlari kursaginda biriktiriyor kur yapmak icin benim kusum elimi disi kus saniyor bu aralar libidosu fena elimle ciftlesirken agzindan cikariyor yemleri butun butun netten arastirdigimda kur yaparken onlardan faydalaniyor diye okudum. Kusa es alacagim ama bu sefer de bizden uzaklasir diye almiyorum iki arada kaldim

kuşun en iyi dostunun bir başka kuş olduğunu söylemeye gerek yok heralde insan olarakta bizlerde kuşla 7/24 ilgilenemeyeceğimize göre en güzeli kuşa yeni bir arkadaş(uygun bir eş) seçtirip mutlu mesut yaşamalarını sağlamak.kuşların ihtiyaçlarını karşılamak lazım

Ben de senin gibi dusunuyorum helal sut emmis talipleriyle everecegim kendisini. Peki sorum olacak kafamiza gore ortalama 2 yasinda bi disi mi alalim yoksa kuscu getirebilirsen kusu getir burda 1-2 gun kalsin o secer dedi sence?
    Kuscunun soyledigi mantikli ama ugrasmak zor onla hem birakmak istemiyorum acikcasi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.