Şimdi Ara

Ağrı olmaması yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim 2 sene öncesinde 4 aylık spor geçmişim vardı sınav yüzünden bırakmıştım.20 gün önce tekrar yazıldım.İlk başladığım zaman aşırı ağrılarım oldu yaklaşık 3-4 gün ama sonrasında ağrı olmamaya başladı full body çalışıyorum 1 gün on 1 gün off şeklinde.kendimi zorlamama rağmen aşırı pump olmasına rağmen ağrı olmuyor bir sonraki gün.Beslenmem de şöyle

Sabah 2 yumurta + 1 kase yoğurtlu yulaf
    Öğlen yemekhanede çıkan yemek genellikle köfteli etli oluyor
    Öğleden sonra 200 gr civarı tavuk ve makarna
    Akşam ev yemeği + ev yapımı protein shake

Hareketleride doğru ve yavaş yapıyorum ağrı olmaması normalmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatalay -- 7 Ekim 2017; 10:3:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vücut alıştıktan sonra ağrılar olmuyor, biraz yorulma hissi olur
  • kiloları arttır aynı ağırlıklarla gelişemezsin, kiloları arttıramıyorsan set ve tekrarı bi süre arttır ardından kiloyu tekrar arttırmayı dene sürekli böyle ilerlemen lazım
  • sahbeewah kullanıcısına yanıt
    Kilo artırıyorum zaten de ağrı olması gerekmiyormuş hatta her antremandan sonra ağrı olması olumsuz bişeymiş ben baya hocalara sordum sorun yok.

• Sırt ve Bacak antrenmanında genelde ağrı hissedilmiyor. Diğer bölgeler için ağır çalıştığımda hafif ağrı yapıyor.
  • Agri cogi zaman olur iyi dinlenirsen beslenip belki en az tam uykunu alirsan ben de hep agri olur antremandan sonraki gun hafif agri gogus bacak arka kol girdigimde tek sirt agrimaz ole

En cok bacak agrir yukarda arkdas agrimaz demis nasil oluyor en buyuk kas orda iyice yipratmassan hafif girersen agrimaz tabi agir gir bacak bakalim stabil antreman yapma nasil agriyor ben comelemiyorum bile agir idmandan sonra germe ile esnetiyorum hatta agir kilo girersen agrir muhakkak sert calisirsan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 12 Ekim 2017; 18:50:59 >
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten ağır çalışıyorum mesela göğüs + triceps çalışıyorum tricepsin son hareketlerinde 2 kg kaldıracak halim kalmıyor buna rağmen ağrı yok. Ama beslenmeme baya dikkat ediyorum ve saat 22.30 da yatakta oluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Agri cogi zaman olur iyi dinlenirsen beslenip belki en az tam uykunu alirsan ben de hep agri olur antremandan sonraki gun hafif agri gogus bacak arka kol girdigimde tek sirt agrimaz ole

En cok bacak agrir yukarda arkdas agrimaz demis nasil oluyor en buyuk kas orda iyice yipratmassan hafif girersen agrimaz tabi agir gir bacak bakalim stabil antreman yapma nasil agriyor ben comelemiyorum bile agir idmandan sonra germe ile esnetiyorum hatta agir kilo girersen agrir muhakkak sert calisirsan

5x5 antrenman programını uyguluyorum 12 haftasındayım. Kendim 72 kg olmama rağmen Squat 90 kg - Deadlift 130 kg ağırlık kaldırıyorum ve ağırlıklar sürekli artıyor bacaklarımda hiç ağrı hissedilmiyor
  • süper set dene.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.