Şimdi Ara

AGP EKRAN KARTI TAVSİYELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BENİM SİSTEMİME UYGUN İŞLEMCE AÇISINDAN DARBOĞAZ YARATMIYICAK VE ŞÖYLE BİRAZ İDARE EDECEK AGP 8X EKRAN KARTI TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM.2.EL OLABİLİR VE 100,00 YTL Yİ GEÇMEK İSTEMİYORUM.PİYASA NETLEŞİNCE YENİ SİSTEM TOPLAYACAĞIM ÇÜNKÜ.
    ŞİMDİDEN TEŞ.EDERİM.

• HD2600 diyeceğim ama o ı 100 ytl ye bulunmaz. 2. elde rahat 100 ytl altına bulunur. kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

HD2600 diyeceğim ama o ı 100 ytl ye bulunmaz. 2. elde rahat 100 ytl altına bulunur. kolay gelsin.
    NEDENİNİ BİLMİYORUM AMA BANA HD2600 DAN UZAK DUR DEMİŞTİ BİRİSİ.
    PEKİ HD2600 ,9550 DEN DAHAMI PERFORMANSLIDIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurozka

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: onurozka

Öncelikle lütfen küçük harf kullanalım.

2600 elbette daha iyidir. forumda 2600 ile crysis yüksek-orta ayarlarda bitiren bir sürü insan gördüm.

• quote:

quote:

Öncelikle lütfen küçük harf kullanalım.

2600 elbette daha iyidir. forumda 2600 ile crysis yüksek-orta ayarlarda bitiren bir sürü insan gördüm.

Alıntıları Göster
    crysisi bile oynattığına göre bayağa iyidir demek.peki benim ram ve işlemci çalışmasını yavaşlatabilirmiki crysis için.ben fx5500 ide yeni aldım ama hiç memnun değilim fx5200 den pek fark yok açıkçası.

• quote:

crysisi bile oynattığına göre bayağa iyidir demek.peki benim ram ve işlemci çalışmasını yavaşlatabilirmiki crysis için.ben fx5500 ide yeni aldım ama hiç memnun değilim fx5200 den pek fark yok açıkçası.

Alıntıları Göster
    ram 1 gb daha ekle işlemci de yavaş ama idare edersin.
  • quote:

ram 1 gb daha ekle işlemci de yavaş ama idare edersin.

Alıntıları Göster
    peki hd2600 ile ve bu sistemimle şu andaki fx5500 den tahminen yüzde kaçı oranında verim alırım.
  • quote:

peki hd2600 ile ve bu sistemimle şu andaki fx5500 den tahminen yüzde kaçı oranında verim alırım.

Alıntıları Göster
    bende 7600 gs 512 mb var satıcam 100 liraya falan ama istanbuldasın kargo parası eft falan pahalıya patlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkep

bende 7600 gs 512 mb var satıcam 100 liraya falan ama istanbuldasın kargo parası eft falan pahalıya patlar.

Alıntıları Göster
    PEKİ FX5500 DEN PERFONMANS FARKI ÇOKMU.
  • quote:

Alıntıları Göster
    2 kartı da kullanmadım. fx5200 vardı en son. ondan sonra eax550 kullandım. onun bile fx5200 den 2-3 kat daha iyi olduğunu söyleyebilirim. gerisini sen düşün 2600 de 5500 den 2-3m kat daha iyidir herhalde.
  • quote:

2 kartı da kullanmadım. fx5200 vardı en son. ondan sonra eax550 kullandım. onun bile fx5200 den 2-3 kat daha iyi olduğunu söyleyebilirim. gerisini sen düşün 2600 de 5500 den 2-3m kat daha iyidir herhalde.

Alıntıları Göster
    peki ikinci elini nereden bulabilirm o kartın bilginiz var mı?
    7600 gs ile hd2600 arasında kıyas yapabilirmisiniz?
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

kıyaslama yapamayacağım. kartları kullanmadım.

2.el için forumun 2. l bölümüne bi göz atın yada pc cilerde vardır.

• quote:

Alıntıları Göster
    hd2600 ile fx5500 kıyaslanamaz bile.hd2600 ile coşarsın ama hd2600 de sürücü problemleri ve anakart uyuşmazlığı gibi sorunlar var.ben hd2600 almış ve 1 ay sorunu çözemeyip en sonunda geri vermiştim.daha sonrada nvidia 7600 gs almıştım.eski sistemimdeyken..
    Hd 2600 pro alıcaksan bile ,bir sorun halinde geri verebileceğin bir firma ile anlaşmalı olarak almalısın.
    ayrıca sapphire sakın alma his,powercolor gibi markaları tercih et.
    ve ayrıca, alıcağın ekran kartı (hd2600 x1650pro,7600gs gibi) aslında pcı-e için çıkan daha sonrada agp varyasyonu ekran kartları oldugu için güçlü power sup istiyor.şu an kullandıgın yetmez ise yeni bir power alman gerekebilir.en ölüsü 40 -50 lira power'a para verebilirsin benden söylemesi

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

hd2600 , 7600 den daha iyi bir kart bence..(aralarında uçuk bir fark yok )ama hd2600 de anakart uyumsuzlugu olursa yapacak başka birşey olmadıgından 7600 gs tercih edilebilir.ben crysis call of duty4 gibi oyunları 7600 gs ile akıcı bir şekilde oynadım,gayet memnundum .daha sonra anakartıma ve işlemcime güzel fiyat veren birine rastladıgım için sattım.yeni sistem topladım

• quote:

hd2600 ile fx5500 kıyaslanamaz bile.hd2600 ile coşarsın ama hd2600 de sürücü problemleri ve anakart uyuşmazlığı gibi sorunlar var.ben hd2600 almış ve 1 ay sorunu çözemeyip en sonunda geri vermiştim.daha sonrada nvidia 7600 gs almıştım.eski sistemimdeyken..
    Hd 2600 pro alıcaksan bile ,bir sorun halinde geri verebileceğin bir firma ile anlaşmalı olarak almalısın.
    ayrıca sapphire sakın alma his,powercolor gibi markaları tercih et.
    ve ayrıca, alıcağın ekran kartı (hd2600 x1650pro,7600gs gibi) aslında pcı-e için çıkan daha sonrada agp varyasyonu ekran kartları oldugu için güçlü power sup istiyor.şu an kullandıgın yetmez ise yeni bir power alman gerekebilir.en ölüsü 40 -50 lira power'a para verebilirsin benden söylemesi

Alıntıları Göster
    benim psu da 400 wat yazıyor.
    anakartımda asus.iyi güzelde ben öyle sürücü yüklemeriyle falan uğraşmak istemiyorum. fx5500 taktım slota cd den bile yüklemedim xp direk tanımıştı.hd2600 da sorun oluyorsa çok uğraşmak istemiyorum.sendeki nasıl peki hd2600 a kıyasla.

• quote:

benim psu da 400 wat yazıyor.
    anakartımda asus.iyi güzelde ben öyle sürücü yüklemeriyle falan uğraşmak istemiyorum. fx5500 taktım slota cd den bile yüklemedim xp direk tanımıştı.hd2600 da sorun oluyorsa çok uğraşmak istemiyorum.sendeki nasıl peki hd2600 a kıyasla.

Alıntıları Göster
    sürücü yüklemessen güncel sürücüleri takip etmessen ekran kartından performans alamassın. Mecburen takip edeceksin de yükleyeceksin de. Bu arada 2600 lerdeki o sürücü sorunu yeni çıkan sürücülerle çözüldü diye duydum.

• quote:

quote:

hd2600 , 7600 den daha iyi bir kart bence..(aralarında uçuk bir fark yok )ama hd2600 de anakart uyumsuzlugu olursa yapacak başka birşey olmadıgından 7600 gs tercih edilebilir.ben crysis call of duty4 gibi oyunları 7600 gs ile akıcı bir şekilde oynadım,gayet memnundum .daha sonra anakartıma ve işlemcime güzel fiyat veren birine rastladıgım için sattım.yeni sistem topladım

Alıntıları Göster
    7600 gs agp 8x. bulabilirsen palit 7600 gs sonic!

• quote:

sürücü yüklemessen güncel sürücüleri takip etmessen ekran kartından performans alamassın. Mecburen takip edeceksin de yükleyeceksin de. Bu arada 2600 lerdeki o sürücü sorunu yeni çıkan sürücülerle çözüldü diye duydum.

Alıntıları Göster
    o zaman bana en uygun hd2600.bende ati düşünüyorum aslında.peki varmı satılan bildiğiniz biyer.
  • quote:

o zaman bana en uygun hd2600.bende ati düşünüyorum aslında.peki varmı satılan bildiğiniz biyer.

Alıntıları Göster
    peki hd2600 mu 7600 gs mi daha performaslıdır vede fark ne kadardır?
  • quote:

peki hd2600 mu 7600 gs mi daha performaslıdır vede fark ne kadardır?

Alıntıları Göster
    İmzama bir bak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.