Şimdi Ara

Ağız ve Diş sağlığı bölümünde okunur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
31.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okunur mu arkadaşlar? İş imkanlar maaşı falan nasıldır mezun olunca?

edit: ben radyoloji okudum bitti.

Ağız ve diş sağlığı benim okuyacağım zaman iyi değildi ama şimdi kanunlaşıyor sanırım her sağlık ocağında ağız ve diş sağlığı teknikeri olacak galiba yanlış bilmiyorsam bunu bir araştırın derim. Böyle bir şey olursa atamalar çok olacak ve işte kolay diye biliyorum. Memur olursunuz sağlık ocağında kebap olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4632DFDE4 -- 29 Temmuz 2016; 9:56:16 >

• up
  • okunmaz
    dersleri oldukça zor
    dişçilerin yanında teknisyen olarak çalışırsın alacağın parada senı tatmın etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi ya tüh :(
  • bak bu bölümüde düşünüyorum nasıl acaba
  • Açıkçası okunur sağlıkla ilgili bir bölüm bana soracak olursan işini sağlama almaktır bu ülkede, daha iyisini yapmaya bak tabi ama her zaman iş alanı olacaktır sağlık bölümlerinin.
  • whiteenergy1 W kullanıcısına yanıt
    Ben çok seviyorum. Stajımın 15.günü iş teklifi aldım :)) işim hazır Allahın izniyle bu sene okul bitimiyle :)

• brsykslr kullanıcısına yanıt
    hocam tıbbi görüntüleme yada elektronörofizyoloji düşünüyorum anestezi zorlanırım laborant lıgıda eledim alternatif açkısından patoloji odyometri optisyenlik Eczane Hizmetleri diyaliz ağız ve diş sağlığı bölümü düşünüyorum ağız ve diş sağlığı önerirmisin iş olanakları çalışma saatleri nasıl bu yukardakilerden hangisini önerirsin bugun son gn pazar aksamı acil yardım
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    odyometrinin şu aralar çok önerildiğini okuyorum
    Ağız ve diş sağlığı bölümünü de öneririm tercih yapılabilir. İş olanakları dedikleri gibi teknisyen olursun diş hekiminin yanında
    hocam tıbbi görüntüleme ve elektronörofiz nasıl? odyometriyi bende duydum çok kararsızım yardımcı olurmuusnuz bugun
    senin istediğine bağlı sonuçta sen bu şekilde hayatını yönlendireceksin seçimle
    odyometriyi daha ön planda tutardım şu anki bildiklerim kadarıyla ama sağlık alanında iş olanakları bulunur dediğim gibi
    ben bilgisayar mühendisi olmak istiyordum olamadı bende güzel garanti iyi de geleceği olan meslek arıyorum maaşları ne civarda odyometrinin? kpss ile devlete girmeyede çalışabilirim yapabilirim kpssyi
    net bilgim yok ne kadar aldıkları hakkında ama daha çok açık var diye biliyorum ondan dedim odyometriyi
  • 2 yıllık Ağız ve Diş Sağlığı bölümünü seçsem iş imkanı nasıl olur KPSS kaç puan acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: ModestHuman

2 yıllık Ağız ve Diş Sağlığı bölümünü seçsem iş imkanı nasıl olur KPSS kaç puan acaba

http://www.egitimsaglik.com/2014/10/agz-ve-dis-saglg-kpss-taban-puanlar.html

bende bu bölümü düşünüyorum
  • Sizce 4 yıllık Bilgisayar Öğretim teknolojileri öğretmenliğini mi tercih etsem 2 yıllık Ağız ve Diş sağlığını mı tercih etsem (Ankara da) ??

• Michael_Angelo kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin sıralama kaç y-ygs2 de
  • Greg Lauda kullanıcısına yanıt
    214 k benim

• Michael_Angelo kullanıcısına yanıt
    hocam hangi lise mezunusuz. konuşma fırsatımız olsa iyi olur pm ya da whatsapp
  • Baya eski bir konu ama sorayım tıbbi lab. tek. mi yoksa ağız diş sağlığı(2yıllık) mı daha iyi iş imkanına sahip ve derslerin zorluk dereceleri nasıl
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.