Şimdi Ara

Ağırlık Sehpası Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ev için ağırlık sehpasi alacagim fakat birinin profili ince birinin bari koyma yeri dar fiyat 1000 liraya kadar olabilir yeter ki güzel olsun şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat 1000 liraya kadar olabilirse daha fonksiyonel ürünlere bak hocam.Ayrı bir odaya mı koyacaksınız ? Alan genişse odayı gym'e çevirirdim ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Bende ağırlık sehpası arayışı içerisindeyim. Belirli bir bütçe limitim olmasa dahi şu anda amatör çalıştığımı göz önünde bulundurarak çok fazla bir para vermeyi düşünmüyorum. Siz 1000 TL gibi bir rakam koymuşken benim size tavsiyem Voit markasının sehpaları olabilir. Bunun gibi;
    http://www.hepsiburada.com/voit-t600-katlanabilir-agirlik-sehpasi-p-SPORVOITT600

Açıkçası bu ürünü kullanmadım ancak Voit'in VT 1200 ağırlık istasyonuna sahibim. Alalı 3 seneden fazla olmuştur. Çok sık kullanılmamasına rağmen resmen ilk aldığım gün kadar diri bir alet ne bir gıcırtı ne bir eskime hiç birşey yok. Bütçenizede uygun ben tavsiye ederim. Voit bu tür aletlerde başarılı bir marka.

Bende bu ürüne bakıyorum şimdilik:http://www.hepsiburada.com/delta-strength-machine-multi-fonksiyonel-deluxe-agirlik-sehpasi-5500-p-SPORDELTA5500

Aklıma yattı açıkçası. Her ne kadar bu aletler için bir oda ayırmış olsam dahi katlanır olması baya yararlı.

• Daha fonksiyonel bişey uygun olmuyor bana çünkü bacağımı osgood schlatter hastalığı yüzünden kiramiyorum dolayısıyla bacak calisamiyorum.Evet ins ayrı odaya koymayi düşünüyorum :)

• pspfreak P kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz ürüne bakmistim zaten yorumlar cok iyi degil bir tek bench press yapılıyormus bir de ağırlık koyma yeri yine dar gibi.İstasyon güzelmiş hocam güle güle kullan ben bench press sevdasına kapıldım ama ilk sehpa almak istiyorum belki ileride istasyon da alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: muaz199

Dediğiniz ürüne bakmistim zaten yorumlar cok iyi degil bir tek bench press yapılıyormus bir de ağırlık koyma yeri yine dar gibi.İstasyon güzelmiş hocam güle güle kullan ben bench press sevdasına kapıldım ama ilk sehpa almak istiyorum belki ileride istasyon da alırım.

Teşekkürler evet bende yorumlara dikkat etmemiştim sadece markaya güvenerek önerdim. Daha sonradan yorumları bende okudum şaşırtıcı derecede olumsuz yorum varmış

Decathlon'da satılıyor mu bu malzemeler bilemiyorum. Keşke gidip görebileceğimiz bir yer olsa. Sonuçta kablo değil usb flash disk değil, internetten almak biraz sakıncalı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pspfreak

quote:

Orijinalden alıntı: muaz199

Teşekkürler evet bende yorumlara dikkat etmemiştim sadece markaya güvenerek önerdim. Daha sonradan yorumları bende okudum şaşırtıcı derecede olumsuz yorum varmış

Decathlon'da satılıyor mu bu malzemeler bilemiyorum. Keşke gidip görebileceğimiz bir yer olsa. Sonuçta kablo değil usb flash disk değil, internetten almak biraz sakıncalı olabilir.

Decathlon da bench press sehpası var mi bilmiyorum ama haklısın denemek lazım gerçekten sonuçta para veriyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.