Şimdi Ara

Ağırlık Antrenmanı Sırasında Dirsekte Elektriklenme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 1 aydır düzenli diyet ve evde sağlam bir ağırlık antrenmanı yapıyorum. öncesinden az çok altyapım olduğu için hızlı bir şekilde gelişme sağlıyor vücudum ve antrenmanları da yüksek şiddette yapabiliyordum. Fakat son 2 gündür shoulder press yaparken sağ dirseğimde, son tekrarlara yaklaştıkça zorlandığı yerlerde elektriklenme oluyor ve parmak uçlarıma kadar hissediyorum. herhangi bir ağrı sızı olmuyor sadece dirseği bir yere vurduğumuzda elektriklenir ya o şekilde bir hissiyat oluyor ve sakatlanma korkusuyla hareketlerde istediğim şiddeti veremiyorum. seti tamamladıktan sonra bu elektriklenme geçiyor başladığım zaman tekrar oluyor. ilk başladığım zamanlarda yüksek şiddetli antrenmanlarda olmuyordu böyle bir his. bu bir sakatlığın işareti midir yoksa normal bir durum mudur? shoulder press'te 25 kilo dumbellar ile çalışıyorum sağ kol 25 sol kol 25 olmak üzere. çalıştırdığım kas grubunu ertesi gün çalıştırmıyorum farklı kas gruplarını günlere ayırarak ilerliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merthepanda -- 5 Eylül 2022; 11:16:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.