Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. bölüm 1. bölümü geride bıraktı. Dizi hoş.
    Fury'i de gördük.
  • Çıktığından yeni haberim oldu birazdan bakacağım
  • Beyler dizinin konusu güzel güzel ilerliyor biraz daha kalite katarlarsa güzel şeyler bizi bekliyor demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalora -- 3 Ekim 2013; 0:20:27 >
  • 2. bölüm ile diziyi rafa kaldırdım geleceği pek parlak değil.
  • İlk bölüm idare ederdi. 2. bölümü de seyredelim bakalım. Ama en az bi 6-7 bölüm izleyip öyle karar vermek gerek diye düşünüyorum. Coulson'u özlemişiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

İlk bölüm idare ederdi. 2. bölümü de seyredelim bakalım. Ama en az bi 6-7 bölüm izleyip öyle karar vermek gerek diye düşünüyorum. Coulson'u özlemişiz :)

Aynen ilk bolum guzeldi umarim uzun soluklu olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.Bölüm 1.den daha güzeldi. Olayların az da olsa bağlantılı olması güzel. 2 Bölümde de oldukça para harcanmıştır. Neyse ki ratingleri çok iyi. ABC'nin en çok izlenilen dizisi olma yolunda ilerliyor.
  • ilk 2 bölüm umut verici.
  • Tam beklediğimi veren bir dizi. Diziyi izlerken Thor,Iron Man,Hulk,CA gibi beklentilerin olacaksa izlemeyin. Aslında Marvel hayranıysanız veya filmlerini izlemeyi seviyorsanız mutlaka izlemelisiniz. Çünkü tamamen filmlerle bağıntılı ve perde arkasını işleyeceğe benziyor.

• 2. bölümün sonunda Nick Fury'yi (Samuel L. Jackson) görmek güzeldi , bence ilerleyen bölümlerde hoş sürprizler olabilir.
  • venomtrk kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim marvel evrenindeki diğer karakterler de diziye ara sıra dahil olurlar ise hem zevkli hem de izlenebilirliği artar bir dizi olur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana bunlarla gel, arada diğer karakterli görmek gerekiyor.

Akvaryum iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 4 Ekim 2013; 15:58:55 >
  • güzel olur
  • Ben takip edeceğim konular illa ki Avengers ile bağlantılı olacaktır hatta filmlere ipucu verecektir bence. Açıkçası sıkılmıyorum 40dk boşa geçmiyor benim açımdan. Arada SHIELD karakterlerini görmek eğlenceli oluyor. Bir Avengers beklentisi içinde olmadan izleyin derim.
  • Bir deneyelim bakalım
  • Abi 3. bölüm harbi 'olmuş' dedirtti. Çok fazla beğendim bu bölümü. İşte budur abi. Bildiğin mini bir film idi.

• 2deki Samuel Jackson olayı çok güzeldi 3. bölüm diğerlerine göre baya kötüydü bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 10 Ekim 2013; 4:37:40 >
  • 3. bölüm güzeldi. Beğendim diyebilirim ama yine de daha iyi olması lazım bu dizinin.
  • Bence de güzel bölümdü

sondaki sahneden sonra acaba yeni bir kötü kahraman doğuyor olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARATAHTA

Bence de güzel bölümdü

sondaki sahneden sonra acaba yeni bir kötü kahraman doğuyor olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lovelorn Rhapsody -- 10 Ekim 2013; 17:34:48 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.