Şimdi Ara

Age of Empires 4'ten yarım saatlik Türkçe dublajlı tanıtım videosu yayınlandı, çıkış tarihi açıklandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
10.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• abi cok sevindim ama ben age of serisine mythology ve titan dlc ile baslamistim onun disindakiler bana eglenceli gelmiyor umarim yakin zamanda 4 'e ek dlc olarak mythology falan da gelir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Usta.. Emrin.. Yaparım..
    Gözümde canlandı koskoca mazii...

• sene 2006 electronic arts BFME II çıkartmış herkes deli gibi oynuyor, o zamanlar internet kafeler moda falan..

bre windows kardeş sene 2021 sen kime satmayı planlıyorsun age of 4'ü çok merak ediyorum. hedef kitlen kim?

• Hiç age of oynamadım hayatımda çok mu şey kaybettim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft helal olsun be.Türkiye pazarına ne yatırım yapıyor adamlar.Demek ki baya potansiyel var vallahi.
  • Hayir

• Sene 2021 ingilizce bilmeyen mi kaldi gercekten saka gibi

• Kaybettikleri nokta izometrik görüntü ve grafik derinliği, çok kötü görünüyor. Total War serisi bu oyunu yıllar önce yapmıştı.

• 20 yıl önce ne eyçof atardık be, hey gidi günler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıl önce oynuyorduk ama 10 yıl önce. Gerçek strateji eu4 tür veta total war serileride güzeldir

• nuksws_99 N kullanıcısına yanıt

Bilmeden yazılmış bir yorum, sc2 deki gibi prolar aoe2de de var, isteyen Viper'ın streamlerini izleyebilir, kendisi sc2 oyuncularından bile daha iyi mikro kabiliyetine sahip

• Genelde oyunlarda Türkleri osmanlıdan ilhamla yapıyorlar, Moğollarla zaten kuzen sayılır eski Türkler hepsini bir potada eritiyorlar işte.

• Ozbir cekmedigin ne kaybediyorsan aynisi
  • Uygun fiyatlı olur ise satın alırım.

• Multiplayer kısmını bilmem ama hikaye (campaign) kısmında büyük sıkıntılar yaşayacağı açık bir oyun, yeni uygarlıklar eklenecek mi bundan habersiz biri olarak ve age of empires ın sitesindeki uygarlıklara göre yorum yapacaksam https://www.ageofempires.com/games/age-of-empires-iv/civilizations/

İsmi imparatorluklar çağı olan bir oyunda orta çağı kapatıp yeni çağı başlatmış bir imparatorluk osmanlı yok, delhi sultanlığı getirmişler ama ingilizlerin, hindistanı sömürmesi muhabbeti kimin ilgisini çeker bilmiyorum.

*Yine ingilizlerin kendi arasındaki savaş muhabbeti de kimsenin ilgisini çekmez.

*Moğol ve çinlileri getirmişler güzel gözükse de tuhaf kaçıyor bir noktada.

Oyuna daha fazla uygarlık eklenmeli diye düşünüyorum,''Roma İmparatorluğu, Osmanlı, Timur, Altın Orda'' Yeni Çağ'a kadar bir sürü eklenebilecek uygarlık var.

Daha fazla uygarlık eklenecekse yorumum önemsizdir ancak bu haliyle çıkarsa aoe 3 deki tadı dahi veremeyebilir.

• TITAN kullanıcısına yanıt

6 cevap gelmiş ben den de 7. gelsin; 1997 yılınca çıkıp da hala bu kadar oynanan hangi oyun var acaba? daha da önemlisi oyunun ilk çıktığı versiyonuna çok yakın hala bir çok özellik.

he bence bazı eksiklikleri var evet, ufak tefek karakter ekleseler batırmadan, 3 değil 5-6 farklı asker grubu falan üretilerek zenginleşse harika olurdu.

• bu oyunu bilenler ve oynayanlar çoluk çucuk sahibi oldular :D o kadar eskidir

• quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

6 cevap gelmiş ben den de 7. gelsin; 1997 yılınca çıkıp da hala bu kadar oynanan hangi oyun var acaba? daha da önemlisi oyunun ilk çıktığı versiyonuna çok yakın hala bir çok özellik.

he bence bazı eksiklikleri var evet, ufak tefek karakter ekleseler batırmadan, 3 değil 5-6 farklı asker grubu falan üretilerek zenginleşse harika olurdu.

cs 1.6 var age sandıgın kadar oynanılmıyor kendini kandır

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.