Şimdi Ara

Age of Empires 4'ten yarım saatlik Türkçe dublajlı tanıtım videosu yayınlandı, çıkış tarihi açıklandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
10.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aoe2 nin tadını hala hiçbiri veremedi. Herşey grafik değil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkçe destekleri güzel, bolca görürüz inşallah. Grafikler pek olmamış bence de. Adam koyunun adını da Barbaros koymuş, ısır adamı yavrum. Güncellemelerden en çok AoE 2 DE hoşuma gitti.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oyunu falan boşverde adamın tipine bakınca yaşam şartlarının yurt dışında ne kadar güzel olduğunu , kafalarının ne kadar rahat relax olduklarını , kaygısız bir şekilde yaşadıklarını bir kez daha gördüm

• Hz.Yusuf'u seslendiren adam değil mi :) Çok iyi be :)

• nuksws_99 N kullanıcısına yanıt

hocam steam a7dfj8aerj rise of nations seneler önce aldım kimsede olmadığından hiç başkasına karşı oynayamadım

• The elder scrolls online ye türkçe dil eklesinler dakkasında ps5 i satıp X alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

age of abartılmış balon bir oyundur. oynaması o kadar keyifli değildir çok taktik çabukluk gerektiriyor o yüzden asosyal insanlar bu oyunda yüksek saatler gömüp millete kan kusturuyor zevk alamıyorsunuz.

Seni lol , fortnite forumuna alalım. AoE gibi rts ler sizi fersah fersah aşar

• quote:

Orijinalden alıntı: GeceninGölgesi1982

Seni lol , fortnite forumuna alalım. AoE gibi rts ler sizi fersah fersah aşar

Alıntıları Göster

seni 80 kuşağı bölümüne alalım yıl olmuş 2021

• TheJudgé kullanıcısına yanıt
    dışı seni yakar içi onu

• Kesinlikle olmamış. Bu oyunun başında ömrünü heba etmiş biri olarak söylüyorum tam bir hayal kırıklığı. Youtube'da yorumları okuyorum bir methiyeler diziliyor ki hiç anlamadım.Herhalde hayatalarında ilk defa Age of oynayacaklar. Battlefield 3 Gameplay trailer izlediğimde gerçek sanmıştım. Hangi yılda yaşıyoruz haberleri yok galiba. Diğer oyunlar hep üstüne koya koya ilerlerken Age of Serisinde her çıkan yeni oyun bize eski AOC'yi özletiyor. Hala Voobly'de AOC oynuyoruz düşünün. İlla yenilik diyorsan Definitive Edition fena değil ama bu olmamış.

• Yıllar önce çıkan medieval serisi çok beğendiğim bir seriydi onun yanına bile yaklaşamaz. Biraz geliştirselerdi bence pek olmamış gibi.

• Age of IV dalgası geçerdik hep şaka maka çıkıyormuş gerçekten. Özledim o dublaj sesleri, "tamam, yaparım olur, oduncu, Allah Allah" :D

• Age of Empires IV beta programına nasıl katılıp oyunu indirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Çok Bozmuşlar ilk duyurudaki hali ile alakası yok.Zaten 4 modern çağları kapsayacaktı o videoya göre. Grafikler iyice yapay bir hale gelmiş. Zaten verdikleri ekip son Wh yi de çok kötü bir hale getirmişlerdi.

Age of Empires 4'ten yarım saatlik Türkçe dublajlı tanıtım videosu yayınlandı, çıkış tarihi açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 11 Nisan 2021; 23:9:10 >
  • Age of empires 3 ü steamdan almıştım ancak bir türlü online oynayamayıp iade etmiştim , tabi korsanına saatlerimi verdim. 4 ü alıcam direk çok güzel duruyor grafikler

• Olmamış . Çağ seçimi yanlış en başta . Age of 2 varken bu ne alaka ? AOE 3 den sonraki çağları ele alması lazımdı.

• paradox'un age of kitlesinden daha çok Türk oyuncu kitlesi var adamlar fragmandaki altyazıları bile kaldırdı, sega bile total war serilerine uzun zamandır Türkçe destek veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

age of abartılmış balon bir oyundur. oynaması o kadar keyifli değildir çok taktik çabukluk gerektiriyor o yüzden asosyal insanlar bu oyunda yüksek saatler gömüp millete kan kusturuyor zevk alamıyorsunuz.

Ülkedeki eğitim sisteminin özeti.... milenyum bebeleri. zora gelemezler, düşünemezler, taktik üretemezler...

• Tanıtımda koyunun ismini Barbaros koymuşlar. Zamanında nasıl koymuşsak hala sanal alemde kusuyorlar kinlerini

• call of duty için infinity ward neyse age of empires için Ensemble studio odur. Age Of Empires serisi ensemle ile öldü , beş para etmez fütüristik rezalet grafikli bir oyun olacağı belli. AE3 grafikleri bundan 10 kat daha iyi,

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.