Şimdi Ara

Age Of Empires 2 HD (Steam Versiyon) Türkçe Yama Çalışması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
5.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Age Of Empires 2 HD (Steam Versiyon) Türkçe Yama Çalışması Duyurusu

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi Age Of Empires 2 HD (Steam Versiyon) sürümünün Türkçe yaması yok.
    www.ageofmpires.xyz sitesinde Türkçe çeviri çalışmaları başlatılmıştır.

Çeviri konusunda yardımcı olacak ve olmak isteyen arkadaşlar aranmaktadır. (Anlaşılır ve oyunun amacına göre mantıklı bir şekilde çeviri yapabilen.)

Çeviriye destek olmak isteyen arkadaşlar buraya ya da ilgili sitenin iletişim veya sayfaya yorum atarak katılabilir.
    Çeviriler kısım kısım verilecektir (% 35'den fazlası bitmiştir).

İlginizden dolayı şimdiden teşekkür ederim.

Age Of Empires 2 HD (Steam Versiyon) Türkçe Yama Çalışması

• Öncelikle elinize emeğinize sağlık.
    ilerleyen zamanlarda age of empires 2 conquerors veya definitive edition çevirmeyi düşünüyormusunuz.
    bide stronghold serisi
    bu oyunları anlayarak oynamak görevlerini hikayesini anlamak insanı duygulandırıyor
    Oduncu-Madenci-Yaparım
  • Kolay gelsin
    stronghold serisinede bir göz atsanız kötü olmaz=)
  • İlk aşamada hedefimiz Age Of Empires 2 HD (Steam Versiyon) versiyonunu çevirmek tabi bu paket içerisinde Age of Empires II HD + The Forgotten + The African Kingdoms + The Rise of the Rajas kampanyaları da çeviriye dahil.

Desteğinizi bekliyoruz...
  • Başarılar
  • Kolay Gelsin adamsınız
  • MAxwELL_TR M kullanıcısına yanıt
    Hocam profeyonel duzeyde ingilizcem var. Oyunuda Age of 1 den beri oyunuyorum. Hala da aktif olarak steamden oynuyorum. Çevirye yardımcı olmak çok isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAxwELL_TR

İlk aşamada hedefimiz Age Of Empires 2 HD (Steam Versiyon) versiyonunu çevirmek tabi bu paket içerisinde Age of Empires II HD + The Forgotten + The African Kingdoms + The Rise of the Rajas kampanyaları da çeviriye dahil.

Desteğinizi bekliyoruz...

Çok güzel, çeviriyi bekliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadekici10

Hocam profeyonel duzeyde ingilizcem var. Oyunuda Age of 1 den beri oyunuyorum. Hala da aktif olarak steamden oynuyorum. Çevirye yardımcı olmak çok isterim.

Merhaba,
    Size e-posta ile cevap verilmişti. ageofempires.xyz sitesinde konu ile ilgili çeviri bölümleri paylaşılmıştır şu anda 3. ve 4. bölüm çevirilerine geçilmiştir. Size uygun olan bölümü alıp ilgili sayfanın altına yorum yazın.

*Dil dosyasının tamamını çeviri bitmeden paylaşmıyoruz.
  • Çeviri şuan ne durumda, üzerinden biraz geçmiş iptal mi edildi ?
  • galiba baya bi sürcek. sitenizde herşey tamamlanmış gibi görünüyor ama sonuç yok sanırım.
  • Kolay gelsin hocam ellerinize sağlık devamını bekleriz
  • Helal olsun sizi takdir ediyorum, çeviri ne durumda acaba?
  • Merhabalar,

Son Durum hakkında bilgi verir misiniz,

emeğinize sağlık
  • İnşallah yakın zamanda çıkar, çeviri ne durumda ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çeviri henüz tamamlanmadı ama beta dil dosyasını paylaştık.
    Buradan beta dil dosyasına ulaşabilirsiniz.ageofempires.xyz aeo2hd steam beta dil çalışması
  • MAxwELL_TR M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben %40 çevirdim hatta haçlı kalan bize yakışmaz diye hilalli bozkurtlu kalkan yaptım arkada mehter ile aoe müziği birarada resmen sanat yapmıştım sonra vazgeçtim. Resource Hacker ike dil dosyasını açarak yapmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasin_1903 kullanıcısına yanıt
    Maalesef steam versiyonunda Resource Hacker kullanılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAxwELL_TR

Maalesef steam versiyonunda Resource Hacker kullanılmıyor.
    Ne demek kullanılmıyor ben onu orjinal oyun üzerinden yapmıştım, korsana karşıyım. Kaldı ki onca zahmetle uğraşmamak için korsan indirip, kurmam da oyuna gelince ben her şeyiyle editleyip, yapabiliyorken, siz ne tür bir sorun yaşadınız da resource hacker ile editleyemediniz merak ettim şimdi. Halbu ki çok kolay da bir ayarı vardı programda, steam e program işlemez diye düşünebilirsiniz belki ama crackler hex editör üzerinden yapılıyor. Biraz kurcalarsanız programla kolayca düzenleme yapabilirsiniz vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin_1903

Ne demek kullanılmıyor ben onu orjinal oyun üzerinden yapmıştım, korsana karşıyım. Kaldı ki onca zahmetle uğraşmamak için korsan indirip, kurmam da oyuna gelince ben her şeyiyle editleyip, yapabiliyorken, siz ne tür bir sorun yaşadınız da resource hacker ile editleyemediniz merak ettim şimdi. Halbu ki çok kolay da bir ayarı vardı programda, steam e program işlemez diye düşünebilirsiniz belki ama crackler hex editör üzerinden yapılıyor. Biraz kurcalarsanız programla kolayca düzenleme yapabilirsiniz vs.

Alıntıları Göster
    Linkini verdiğim dil dosyasını indirip baksaydınız çevirinin resource hacker yazılımı ile uzaktan ilgisi alakası olmadığını anlardınız. Herhangi bir .exe dosyası ya da .dll dosyası açmıyorsunuz, çeviri için metin editörü yeterli. Sanırım toplum olarak en büyük sorunumuz herkesin her şeyi bildiğini iddia etmesi...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.