Şimdi Ara

Agalar Yardım Edin!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Agalar Ben Oyuna 3 Gün Önce Başladım.Ve Sadece Skill Açtırma Saldırma Ve BAZI qUESTLERİ yAPMAYI Biliyorum.Mesela Iron Forgede Çoğu Görevler Var.Light Leather İstio.Onu Nerden Bulurum.Mesela Dagger Yapcam Onu Anladım Ve Yine Light Leather İstio.Mesela Ben Miningden Journeyman Oldum Ve Bronze Ve Tin Özelliğim Açık Fakat Tin Bar Tin Ore İstio Bunu Nerden Bulacam Ki.Madenlerden Belki Çıkkar DedimYine Olmadı 1 Gün Boyunca Kazdım Yoq.Tin Ore Satılık Mı Satılıksa Böle Şeyler Nerden Bulunur.Bi Arkadaş Var.Rog ve Druid Başlığı Açan Onun Videosunda Görünüm O Kadar Çok Şey Varki Bende Sadece Skill Ekranı Filan Var Ve Oyun Orjinal.Bide Questleri Yaparken Çok Zorlanıyorum.Hiç Türkçe Quest Listesi Yoqmu Warcraftın.

• nedir bu aga muhabbeti ya
  • Aga Bi Konuda Uzman Olmuş Kişiye Denir Arkadaşım.Boşu Boşuna Topic Açma.
  • hayır aga knight online geçmişi olan kişilerin kullandıgı hitaptır biz burda arkadaş , dost vb hitapları kullanırız aga denmesinden hoslanmayız
    soruna gelince mesleklerle ilgili trainler var sen train olmamıssın bunlar 150ye kadar ana sehirlerde vardır oyun esnasında nobetçilere sor
    zaten sen 225-300 yapana kadar mantıgını kavrarsın
  • Anti-Aga
  • agalar
  • Osman Güder Dost Ama Ben Train Oldum Journeyman Mining Oldum Mesela Dha Yeni Çıktım Ama Silver Açtım Train Me Dedim Açtım Ama Olmuo Mesela Bu Silverde Silver Ore İstio Ben Bunu Nerden Bulcağımı Sölüyorum Sana Yardım Et Osman Güder "DOST"
  • Cevap Pls
  • Kardesım
    Yapman gereken farklı harıtalardakı mine'ları kazmak.Ordan cıkıyor.Madencılık zor ama keyıflı ıs kolay gelsın
  • thottbot bu adrese aramak istediğin şeyi yaz ne yi aramak istiyosan çıkan sonuçlardan bulabilirsin herşeyi düşüyosa nerde neyden düştüğü satılıyosa nerde kimin sattığı herşey var bu adreste
  • Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim.
  • aga yi bunada bulastirdiniz ya
  • Tmm yeter07 siteye girdim fakat light leather baktım.Ruined Leather Filan Dio Source Kaynak Demek Kaynaklardada Recipe(Yemek Tarifi Demek)Drop(Şeker Dio) Bunu Bir Yerfden Alcazmı Yoqsa Dikcezmi Yoksa Cnavardan Mı Düşcek??Ama Baktım Tüm Mesleklerde Birşi Üretirken Hep Bunu İstio Ben Bunu Anladım.Hiç Bişi Anlayamıom Siteden.Canavardan Filan Düştüğü İle İlgili.
  • http://wow.allakhazam.com/
    bide burayı dene bence thot tan kat kat iyi ama %80 thot der
  • light leather için skinning mesleğini alıcaksın. lvl15-20 arası beast olan yaratıkları kesip skinning knife ile derisini yüzeceksin. bu şekilde light leather toplayabilirsin. lvl atladıkça daha yüksek beast türü yaratık kesip derisini yüzdüğünde daha yüksek seviye deriler bulursun. vs vs
  • Teşekkür Ederim Teğmenim Ama Beast İşi Nedir Komutanım???
  • hayvan türü yaratıklar beast olarak geçer ve derileri yüzülebilir. örneğin kaplan-timsah-ayı-raptor vs
  • farklı haritalarda farklı madenler bulunur. sen her oyunu açtığında mining bulma skilin var onu aktif et böylece haritada madenler sarı nokta halinde görünecek yalnız madenler genelde kayalıkların eteklerinde oluyor yani ortalık yerlerde maden arama boşuna
  • Lord Dost Ben Maden Kazma İşlerini Anladım Ama Mesela Ben Maden Kazıyorum İçinden Hep Copper Ore Çıkıyo Silver Ore Veya Tin Ore Çıkmıyo.Ben Bunları Evleyn Forestte Bulamayacammı??İlla Başka Haritada Mı Oluyor???Krallığımda Evleynde Hep Copper Çıkıyo.Bu Sefer Cüce Oldum Evleyn Foresste Çıkar Diolar.İnsanım İron Forgeye Gid Bulursun Diolar Doğrumu?? Yardım Edin Artık Son Sorum Bu??Bide Bankaya Para Yatırma İşi Varmı??Varsa Nasıl Yatırıım?Baya Para Biriktirdim Onu Bankaya Koycam Onujn Bi Yolu Varmı????
  • Bide Benim Realm LightBringer Hiç Oynayan Var Mı??Vrasa Bi Görüşsek Artık Lwl Atlma İsteği Pek Kalmamış??İnsan Arıyorum Beni Kasacak Bir İnsan Lütfen LightBringerde Olan Yazsın Ve Beni Kasın???Lütfen Abiler Dost Arkadaşlar??
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.