Y

Teğmen
09 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 8)
Gönderileri

merhaba ilan başlığında anlaşıldığı üzere ps now uk alcam ortak arıyorum hazır alınmışa da danaya girer gibi girerim sorun değil

beyler 1 hafta da önce tüm hc lere save liyim diye yeni karakter açayım dedim ama ayarları bozuktu neyse ayarladım interface den oynadım sonra kendi karakterime girdim oyunda çok basit ama benim için illahlah ettiren bir sıkıntı var ekranda en sol üst tarafta karakter resmi varya orda can ve mana yeri kocaman rakamlarla yazıyor raide giriyorsun partiye giriyorsun aynı muhabbet herkesinki kocaman rakamlarla yazıyor heallerim göremiyorum kimin canı gitmiş kimin gitmemiş lütfen anlayan varsa yardımcı olabilirmi tüm interfaceyi defalarca resetledim addonları komple sildim bana mısın demiyor yazma hatası olduysa affola şimdiden teşekürler
beyler outland pvp serverındayım 2 tane türk arkadaşım var onlar gitti horde oldu :) 8 yıllık oyuncuyum horde charım var ama alliance sevdim kısacası türk arıyorum guilt arıyorum türk guildi aktif olması önemli migrate de olurum hazır indirimdeyken olurum yani 900item lv feral kediciğim var :) bide +14 de kadar tanklayabiliyorum yazım hataları için kusura bakmayın teşekür ederim şimdiden cevaplarınız için iyi oyunlar
6 yıldır oynuyorum. son servırım Twisting Nether horde idim .hergün 45 dakka sıra beklemek istemediğim için(evliyim zaten günde 2 saat oynuyorum ) free migrate ile server değiştirdim, ama geldiğim servır ölü servır, bana server tavsiye edebilecek biri varsa şimdiden teşekkür ederim, istediğim servır kesinlikle sıra beklenmeyecek server ölü olmayan server yani general kanalrarında eleman aranan servır olursa sevinirim, horde shamanım şimdiden teşekkür ederim
Beyler her zaman gurbette çalıştığım için oyuna laptopum ve cep telefonum ile bağlanırdım. en kaliteli telefonu almıştım. telefonumu modem olarak kullanıyordum. geçen gün telefonum çalındı ,gittim yeni telefon aldım almaz olaydım 5800 . nese sorunum şu internet ayarlarını yaptım . internete notbook tan canavar gibi giriyor çok hızlı face te mesela videoyu tıklıyosun anında iniyor bilgisayara ama sorun şu hiç bir online oyunu oynayamıyorum. wow ,batfiyt bad cam. 2 league of legends .... hepside orjinal ama oyuna bağlanamıyorum . tıkladığımd internet yok diyor. bilzartın sitesine girdim ordan anladığım kadarıyla benim internetim çevirmeli modem olduğu için adsl olmadığı için girmiyor.gerisini anlamadım ingilizcem bu kadarına yetti . burda otelde çalışıyorum wiress var ama çok yavaş latenci 2k nın altında olmuyor oynanmaz tabi . bu aralar yeni cep telefonu aldığım için ve otelde çalıştığım (düşük ücretle) maddi sıkıntım var bu yüzden vınn alamadım. hattım turkcell ,bilgisayarımda orginal win 7 ultima yuklü, beni online oyuna kavuşturabilecek biri varmı eğer isterse bide oynamadığım bad compani 2 orjinal kullanıcı adımı ve şifremi hediye etcem online oynasın diye. wow a bağlanmak istiyorum lütfen yardım . bu arada tabiki herşeyim orginal wow da öle private servır değil yani modemi resetle falan demeyin kaç gündür uğraşıyorum olmadı.
2 hafta önce paci indirdim 450 megabytlık tı bu gün üstüne yeni pac geldi oldumu sana 750 megabayt tamma onuda indirdikte iyide ne zaman gelecek bu ne zaman uygulamaya girecek test servırında da oynadım çok hoşuma gittti ve diğer sorum şu catalizim ne zaman geliyor?
burning legion servırında alli warloğum var. paso lag ve pvp de allilerin ezilme durumundan dolayı migrate olcam .4 tane realmden birine gidelilirim. site oyle diyor mazrigos,veknilash,magtheridon, burning stepps tavsiyesi olan varmı istediğim özellik şunlar . 1. si pvp de ezilmek istemiyorum allerin ezik olmadığı tamam hep kazanmayabilirizde kardeşim bl de mezardan doğamıyoruz 2 haftadır daily pvp yi yapamadım ya 2. si ise gearım sağlam rahatca raid bulabilirmiyim ölü bir servırada girmek istemiyorum . yorumlarınız bekliyorum . şimdiden teşekürler
merhaba wow a diz üstünden wiress üzerinden giriyorum. bilgisayarı yeni aldım. ilk olarak şunu söyleyim, vista yuklü idi beğenmedim sildim. windows 7 yükledim normal internete iyi giriyor çok iyi yukleme yapıyor ama oyuna girdimmi 5 yada 6 dakka sonra internet kopuyor. tekrar bağlanmak için ya kablosuz ağlardan ağımı bulup silip terrar yüklemek gerekiyor yada en az 10 dakka beklemek yada modeme res atmak ama normal nette sorun yok. sadece wow oynarken bu sorunu veriyor neden dir acaba 2. sorum teknosadan mause aldım. asağı yapıyorum yukarı çıkıyor yukarı yapıyorum aşağı iniyor herşey tepe taklak oluyor . logitec marka kablosus geri iade ediyim dedim ordaki bilgisayarlarda çalıştı ama benim bilgisayarda açalışmadı sebebi nedir? netten direvwer indirdim tak çalıştır olduğu halde, genede banamısın demedi 1. soru daha önemli :)
merhabalar , şehir dışına çıkmak zorunda kaldım her zaman online oyunlarda , time kart kullanmışımdır. 4 aylık süresini ödemiş bulunmaktayım çalıştığım için ve bilgisayarım olmadığı için olsa bile net olmadığı için oyuna giremiyorum charımda lv 80 horde priestim lv 80 alli warloğum ve lv 80 roge ve lv 71 hunter mevcut öyle pek ahım şahım bir şey değil oyun 4 hatta 5 ay açık . şehir dışına çıkacağımı bilmiyordum pat diye oldu. kışa kadarda oynayamam . eğer benim yokluğumda oyunda yeni karakter açmak isteyen kasmak isteyen varsa bilgileri verebilirim dürüst arkadaşların mesajını bekliyorum. istediğim şeyler basit pvp realminde ister horde ister alli farketmez açmanız isterseniz benim realmde spine breker servırında açarsanız iyi olur female açılacak mage shaman yada durid yada waryor kasmak isteyen varsa buyrun derim . telefon numaram 0531 780 4509 lütfen ciddi olanlar mesaj atsın ararım . olumsuz yorum yapmayın yok kasması zevkli falan filan bende biliyorum kasmayı ama dediğim gibi olanağım yok ve time kart bir kere aktive edildimi iptal edilemez o da olmadı satın almak isteyen varsa uygun fiyatada satılır satılma eğer kasacak adam olmazsa olur satma pek taraftarı değilim ama olmadı satarım priestim baya sağlamdır gerisi yeni lv 80 olmuş ezik ötesi hepsinde epik fly mount mevcuttur kasmak isteyenler. 1 aylık değil en az 4 ay oynayacak mesajlarını bekliyorum buradan mesaj atsanız göremem . 15 günde 1 çarşıya inme hakkım var yani buradan mesaj atmayın
arkadaşlar 2. el iphone 2g aldım bu gün bir site üzerinden aldığım kişi yurt dışından almış ilk versiyonu olduğunu söyledi bende aldım heyecanla baktım her şey iyide bom boş bir şey dedim resim müzik atayım bilgisayara takayım dedim müzik atamadım adamı aradım adam bana i tunes proğramı olmadan atamazsın dedi bende netten indirdim proğramı taktım iphone yi bilgisayara bana o lanet olası soruyu soru yükseltelimmi bende evet dedim başladı indirmeye sonra başladı yuklemeye yukleme bitti açılmıyo ya ne bilim üyelik falan istiyor yeniden açacaksın diyor az biraz ingilizcem var kutudan bir kart çıktı illa onu istiyor neyse taktık next next dedik her şey oke sonra id oluşturmamı istedi 2 saat araştırmadan sonra oluşturduk 1 tane idd e sitede kabul ediyor idd yi ama telefonu yükseltme işlemi sırasında ıdd isterken yazdığım idd i kabul etmiyor illa us id iyide napcam ben şimdi telefon elimde kaldı gece 12 şu an saat 9 dan beri uğraşıyorum yapamadım nasıl bu telefonu açacan kapatıyorum açıyorum illa itunese tak diyor başka bir şey demiyor yardım arkadaşlar ne olur
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 221
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 24.491 (Bu ay: 253)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.