Şimdi Ara

Aerocool Xpredator Kullanıcıları kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.091
Cevap
11
Favori
119.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shelby25

arkadaslar bende bu kasayı alıcam bugun yarın karar vermıs bulunmaktayım kampanya yaparlar belkım dıye beklemedeyım sıze fanlar hakkında bıse danısmak ıstedım yan kapak ve eksoz ıcın renklı olmasından cok performans ve sessızlıge bakıyom 4 model buldum kendımce sızce hangısınden alayım kendı fan kontrolcusune baglayacam fanları.
    http://www.teknobiyotik.com/overclock-sogutucu-modding/kasa-fani/akasa-apache-s-flow-kanatli-12cm-kasa-fani.html
    http://www.teknobiyotik.com/overclock-sogutucu-modding/kasa-fani/silverstone-fm121-12cm-ultra-performansli-sessiz-fan.html
    http://www.teknobiyotik.com/overclock-sogutucu-modding/kasa-fani/akasa-viper-12cm-s-flow-yuksek-performansli-sessiz-fan.html
    http://www.teknobiyotik.com/overclock-sogutucu-modding/kasa-fani/thermalright-x-silent-14cm-seffaf-kanatli-fan.html yardımcı olursanız sevınırım

silverstone performans canavarı bir fandır ve yüksek devirdeki ses düzeyi yüksek tir ki özelliklerinde görürsün. apache için bu forumda çok iyi diyenler oldu bir ara thermalright ın 140 lık olanını kullanıyorum hakikatten sessiz, ama aynı başarıyı 120 lik fanda da gösterir mi bilmiyorum.

ben senin yerinde olsam madem görslliğe önem vemiyorsun silverstone ve apache modellerini düşünürdüm...

bir de şunlar var.

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=L0159 sadece egsoz fan olarak kullanabilrsiniz.

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=SY1225SL12SH silverstone ile aynı kategoride düşünebilirsiniz.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2641 görselliği de vardır ama aynı zamanda kaliteli bir fandır.

• cvp için saol bende thermalright ın 140 olanını yazmıstım arkadasım aklıma yatıyo xıgmatek şu anki kasamda 2 adet 120 lıgını 2 adette 140 lıgını kullanmaktayım güzeller işlerini yapıyolar ama okdarda sessız degıller.benınde aklıma yatan apache ler herhalde onu düşünecem
  • quote:

cvp için saol bende thermalright ın 140 olanını yazmıstım arkadasım aklıma yatıyo xıgmatek şu anki kasamda 2 adet 120 lıgını 2 adette 140 lıgını kullanmaktayım güzeller işlerini yapıyolar ama okdarda sessız degıller.benınde aklıma yatan apache ler herhalde onu düşünecem

kusura bakma 12 görmüşüm...
  • Kasa sipariş edildi hadi hayırlısı bakalım nasıl kasaymış :)
  • inceleme için teşekkürler, beğendiğim kasalardan bir tanesi, yalnız incelemeyi ortalamanız çok rahatsız ediyor, okumayı zorlaştırıyor, sola yaslarsanız çok daha rahat okunur gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

inceleme için teşekkürler, beğendiğim kasalardan bir tanesi, yalnız incelemeyi ortalamanız çok rahatsız ediyor, okumayı zorlaştırıyor, sola yaslarsanız çok daha rahat okunur gibi..

Kesinlikle tavsiye ederim hocam çok serin çalışıyor sistem
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ExTReMe-

quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

inceleme için teşekkürler, beğendiğim kasalardan bir tanesi, yalnız incelemeyi ortalamanız çok rahatsız ediyor, okumayı zorlaştırıyor, sola yaslarsanız çok daha rahat okunur gibi..

Kesinlikle tavsiye ederim hocam çok serin çalışıyor sistem

İnşallah dostum bakalım buldozer ile birlikte yeni sistem kuracam, aklımdaki modellerden birisi diğerleri hafx ve cm sniper
  • Merhaba, arkadaşlar bende kasanın incelemesini okudum ve hemen aldım kasayı.
    Kasayı çok beğendim. Cooler Master Haf kasalarında performansı çok iyi ama ben bu kasayı görünce vuruldum.
    Bence şekil açısından daha güzel xpredator.
    Sistem buz gibi. Kasa alacaklara tavsiye ediyorum.
    Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstSoldier_Hawk

Merhaba, arkadaşlar bende kasanın incelemesini okudum ve hemen aldım kasayı.
    Kasayı çok beğendim. Cooler Master Haf kasalarında performansı çok iyi ama ben bu kasayı görünce vuruldum.
    Saygılar.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Pişman olmayacağınız bir kasa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ExTReMe-

quote:

Saygılar.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Pişman olmayacağınız bir kasa.

Teşekkürler.
    Bu kasayı alıp pişman olmak mümkün değil. Bi kasada arayacağınız bütün özellikler var. XL-ATX, bilmem ne ATX hepsine destek var. Kasanın her yerine fan takılabilmesi, mevcut fan kontrolcü 6 adet fanı kontrol edebiliyor, usb 3.0, kablo saklama imkanı, 10 adet genişleme slotu, görünüşüde çok güzel.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-810924ED0 -- 10 Aralık 2010; 18:53:18 >

• arkadaşlar kasayı alabileceğim yer neresi var...uygun fiyata..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prophecies

arkadaşlar kasayı alabileceğim yer neresi var...uygun fiyata..

sanırım teknobiyotik
  • Teknobiyotik den alabilirsin.Üstelik bildiğim kadarıyla şu sıralar bu kasa için bir kampanyalarıda bulunuyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: Prophecies

arkadaşlar kasayı alabileceğim yer neresi var...uygun fiyata..
  • Hayırlı olsun hocam.Kasayı alanların beğenmesi,incelemeyi yapan kişi olarak insanları yanıltmadığımı gösteriyor ve buda beni mutlu ediyor.
    Seni de kulananlar listesine ekliyorum.Hayırlı günlerde kulanman dileğiyle...
    quote:

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xallez -- 12 Aralık 2010; 12:25:44 >
  • evet arkadaslar bende kervana katıldım cumartesı sıparıs verdım tahmınıme gore yarın elımde olur bumuö haf x mı dıye cok dusundum yorumlar sayesınde bunu aldım umarım yanılmam
  • evet arkadaslar kasam bugun geldı ve buyuk huzun on panelın butun ayakları kırık yarın bır daha gerı yolayacam
  • quote:

evet arkadaslar kasam bugun geldı ve buyuk huzun on panelın butun ayakları kırık yarın bır daha gerı yolayacam

hayırlı olsun hocam.kasada ki hasar için sıkmayın canınızı.teknobiyotik.com'un yetkilileri sizi mağdur etmiycektir.
  • quote:

evet arkadaslar kasam bugun geldı ve buyuk huzun on panelın butun ayakları kırık yarın bır daha gerı yolayacam

bence teknobiyotikteki arkadaşlarla telefon ile iritbat kurun ve çalıştığınız kargocuları uyarmalarını söyleyin. geçenlerde de birisinin falcon kasasının ön paneli kırık gelmişti. kargocu ahalisinin kutuları patates çuvalı misali ordan oraya atmaları sonucunda üzülerek mağdur oluyorsunuz. koca kutuyu aldığınız zaman açın da kontrol edin demek kolay. herkes üstüne düşeni yapsın...
  • evet arkadaslar kasayı teknobiyotik e bugun elden gonderdım ve degiştiler saolsunlar kargodan dolayı dediler dogrudur haklarını yemeyelım evdekınlerde hıc dıkkat etmeden almıslar ama yınede degıstıler.sımdı yan kapaga 4 adet XIGMATEK XLF turuncu fanlardan almak kaldı sonra montajlayınca fotolarını eklerım.
  • quote:

evet arkadaslar kasayı teknobiyotik e bugun elden gonderdım ve degiştiler saolsunlar kargodan dolayı dediler dogrudur haklarını yemeyelım evdekınlerde hıc dıkkat etmeden almıslar ama yınede degıstıler.sımdı yan kapaga 4 adet XIGMATEK XLF turuncu fanlardan almak kaldı sonra montajlayınca fotolarını eklerım.

Hayırlısı olsun. Teknobiyotik gerçekten çok ilgili bu konularda. Bende oradan aldım. Kargo firmalarına dikkat etmek gerek. İsim vermekte istemiyorum ama a**s Kargo bunlardan en kötüleri kaçtane ürünü onlarla aldıysam hep biryerlerine birşeyler oluyor. Ya kutusu yada içeriği etkileniyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.