Şimdi Ara

Aerocool Xpredator Kullanıcıları kulübü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.092
Cevap
11
Favori
119.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EKSEN Bilgisayarda var... Bu kasa bende alıcam..
  • arkadaslar kasayı topladım yan kapagada xgmateklerı sıparıs ettım bırde fıltre sıparıs ettım. sızlere bı sorum olacak yan kapaktakı 4 fanı 1 kontrolcuye baglasam bır sorun olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: shelby25

arkadaslar kasayı topladım yan kapagada xgmateklerı sıparıs ettım bırde fıltre sıparıs ettım. sızlere bı sorum olacak yan kapaktakı 4 fanı 1 kontrolcuye baglasam bır sorun olurmu

bir kontrolcü dediğin nedir? tek kanal mı?
  • parçalar tam şekilde oturmuş şekildelermi yoksa oynama yapıorlarmı bende bu kasayı almayı düşünüorumda
  • Sorunu tam olarak anlamadım ancak hiç bir parça hareket etmiyor kesinlikle.pci ve hdd kilit mekanizmaları işlerini çok iyi yapıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: ozican0148

parçalar tam şekilde oturmuş şekildelermi yoksa oynama yapıorlarmı bende bu kasayı almayı düşünüorumda
  • arkadaslar kasayı topladım yanlız bı sorum olacak ondekı usb lerı calıstıramadım normal usb yazan kabloyu anakarta taktım bırde usb + usb - yazan baska seylerde yazan 4 pınlı kablo var onumu takmam lazım daha oncekı kasalarımda hıc oyle bır kablo yoktu.
  • güzel kasa bunun 1000 lik high powerlı modeli iyi bir tercih olabilir
  • quote:

arkadaslar kasayı topladım yanlız bı sorum olacak ondekı usb lerı calıstıramadım normal usb yazan kabloyu anakarta taktım bırde usb + usb - yazan baska seylerde yazan 4 pınlı kablo var onumu takmam lazım daha oncekı kasalarımda hıc oyle bır kablo yoktu.

Hayırlı olsun ... Resim eklerdim ama şuanda kendi bilgisayarımda değilim. Kullanan arkadaşlarımızdan rica edelim onlar eklesinler anakarttan resim çeksinler.
  • tesekkurler bende ıs yerındeyım bı ara reım koyarsan sevınırım bende senın reset butonundan yaptım bıraz kopya oldu ama fıkır ıcın tesekkurler
  • quote:

tesekkurler bende ıs yerındeyım bı ara reım koyarsan sevınırım bende senın reset butonundan yaptım bıraz kopya oldu ama fıkır ıcın tesekkurler

Rica ederim. Buton şart valla resetsiz olmaz. Ben 1-2 hafta evden uzak olucağım için arkadaşlardan biri ekler umarım resim. iyi akşamlar.
  • Siparişi verdim bende club a katılmış olduk:D
  • hayırlı olsun darısı bize :)
  • Kasanın çift fanlı olan modelinin siparişini verdim fakat yan kapağa almam gereken fan hakkında maalesef kesin bir bilgi edinemiyorum, ilk sayfada 23cm'lik fan takılabileceği yazıyor, konu içinde 20cm'lik fan almayı düşünen bir arkadaş vardı, bu doğrultuda yan kapağa hem 20 hem 23 cm'lik fan takılabiliyor mu? Bunun kesinliğini öğrenirsem sipariş vereceğim, gerçi istediğim gibi 23cm fanda bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Kasanın çift fanlı olan modelinin siparişini verdim fakat yan kapağa almam gereken fan hakkında maalesef kesin bir bilgi edinemiyorum, ilk sayfada 23cm'lik fan takılabileceği yazıyor, konu içinde 20cm'lik fan almayı düşünen bir arkadaş vardı, bu doğrultuda yan kapağa hem 20 hem 23 cm'lik fan takılabiliyor mu? Bunun kesinliğini öğrenirsem sipariş vereceğim, gerçi istediğim gibi 23cm fanda bulamadım.

hocam ben yan kapaga 4 tanehttp://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2641 bu fandan aldım ve 4 de aynı fan kontrolcuye bagladım hem goruntu hemde ses olayı mukemmel ben tavsıye ederim

• hayirli olsun cok canli kasa ya :)
  • quote:

quote:

Kasanın çift fanlı olan modelinin siparişini verdim fakat yan kapağa almam gereken fan hakkında maalesef kesin bir bilgi edinemiyorum, ilk sayfada 23cm'lik fan takılabileceği yazıyor, konu içinde 20cm'lik fan almayı düşünen bir arkadaş vardı, bu doğrultuda yan kapağa hem 20 hem 23 cm'lik fan takılabiliyor mu? Bunun kesinliğini öğrenirsem sipariş vereceğim, gerçi istediğim gibi 23cm fanda bulamadım.

hocam ben yan kapaga 4 tanehttp://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2641 bu fandan aldım ve 4 de aynı fan kontrolcuye bagladım hem goruntu hemde ses olayı mukemmel ben tavsıye ederim

4'ünüde aynı kontrolcüye bağldıysan o fanların hepsini çok düşük hızda kullanırsın yani bir işe yaramaz ve ışıklarıda az çıkar. En kaliteli fan kontrolcü bile kanal başı 30w veriyor buda sadece 2 tane fana tam güç verebilmeye yarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

quote:

hocam ben yan kapaga 4 tane bu fandan aldım ve 4 de aynı fan kontrolcuye bagladım hem goruntu hemde ses olayı mukemmel ben tavsıye ederim

4'ünüde aynı kontrolcüye bağldıysan o fanların hepsini çok düşük hızda kullanırsın yani bir işe yaramaz ve ışıklarıda az çıkar. En kaliteli fan kontrolcü bile kanal başı 30w veriyor buda sadece 2 tane fana tam güç verebilmeye yarıyor.

En güçlü fanlardan FM123 bile 7.8W güç harcıyor. http://www.silverstonetek.com/products/p_spec.php?pno=fm123&area=usa
    Kanal başına 30W son derece yeterlidir doğal olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: musasm

quote:

quote:

quote:

hocam ben yan kapaga 4 tane bu fandan aldım ve 4 de aynı fan kontrolcuye bagladım hem goruntu hemde ses olayı mukemmel ben tavsıye ederim

En güçlü fanlardan FM123 bile 7.8W güç harcıyor. http://www.silverstonetek.com/products/p_spec.php?pno=fm123&area=usa

O kasa kanal başı 30w vermiyor ve en güçlü fanda o değil sadece bende 120mm olduğu halde 135cfm fanım var, daha 200cfm delta fanlar var.

• alienware ile aralarinda pek fark yok aslinda.bende xpredator kullaniyorum. Suanda 5.25 lik slota oturan bir mekanizma hazirliyorum. Bu mekanizma basarili olursa aynen alienware gibi kasa icindeki sicakliga gore ust kanatlari otomatik olarak acip kapaticak. Eger basarili olursam mekanizmayi maliyetinden 10 tl ustune isteyenlere satabilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musasm

quote:

quote:

quote:

O kasa kanal başı 30w vermiyor ve en güçlü fanda o değil sadece bende 120mm olduğu halde 135cfm fanım var, daha 200cfm delta fanlar var.

Deltanın 230cfm üfleyen, elektrik süpürgesi sesiyle çalışan fanları bile 30watt anca harcarken hala iddalarda bulunman doğru değil. En kaliteli fan kontrolcüden bahsediyorsak eğer en güçlü delta fanı bile rahatlıkla sürebilir demek oluyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.