Şimdi Ara

Aeku M5 Mini Telefon İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
7
Favori
16.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: levoas

merhaba, imei yi kendiniz değiştirebilirsiniz. istanbul da iseniz size yardımcı olabilirim.

https://yadi.sk/d/EnP7AInIipt78

bu linkteki dosyayı ındırdım kurdum ama bir turlu beceremedim.nasıl yapılacagını anlatabilirmisiniz? farklı bir yazılım varsa gönderebilirmisiniz?
    mailim : h_obek@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazili_06 -- 5 Kasım 2015; 23:30:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazili_06

quote:

merhaba, imei yi kendiniz değiştirebilirsiniz. istanbul da iseniz size yardımcı olabilirim.

bu linkteki dosyayı ındırdım kurdum ama bir turlu beceremedim.nasıl yapılacagını anlatabilirmisiniz? farklı bir yazılım varsa gönderebilirmisiniz?

Programla uğraşma kardeşim burdan daha kolay :https://www.youtube.com/watch?v=Zf0PSvlwQMw

• quote:

Orijinalden alıntı: mfangx

quote:

Orijinalden alıntı: gazili_06

quote:

Programla uğraşma kardeşim burdan daha kolay :https://www.youtube.com/watch?v=Zf0PSvlwQMw

Öncelikle tesekkur ederim.
    Ayni islemi yapiyorum.
    1.adim *#5353* tusluyorum
    2.adim input imei sayfasi aciliyor.burada SIM options seciliyor.
    3.adim options menusu aciliyor buradan edit seciliyor
    4.adim yeni imei giriliyor ve options seciliyor ve burdan done seciliyor
    5.adim yeni imei ekranda SIM in altinda gozukuyor burdan tekrardan options seciliyor ve save seciliyor.sonrasinda reboot ok deniyor ve yeniden basliyor.ama olmuyor eski imei degismiyor.bu durumla karsılasan varmi acaba?ne yapabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gazili_06 G kullanıcısına yanıt
    bilgisayara mtk driverları manuel tanıtmalısın, sadece paylaşılan programla çözemezsin. netten ara mtk driver tanıtma ile ilgili bilgileri bulursun bulamassan müsait zamanda detaylı anlatım yapayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gümrüğe takılmaz mı bu

• quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

bilgisayara mtk driverları manuel tanıtmalısın, sadece paylaşılan programla çözemezsin. netten ara mtk driver tanıtma ile ilgili bilgileri bulursun bulamassan müsait zamanda detaylı anlatım yapayım.

Arkadasim yine beceremedim.
    Telefonu mtk usb port com4 olarak goruyor ama bir turlu olmuyor.5353 t is yapmiyor.nasil yapabilirim anlatirsan sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gazili_06 -- 9 Kasım 2015; 12:25:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Gümrüğe takılmaz mı bu

Yok takilmiyor.zaten geldiginde kutuyu bos zannettimheralde telefonu koymayi unutmus dedim açinca kutuyu şaştim valla cok hafif ve minik bi telefon.

Electronics Park saticisindan aldim.singapur post la 10 gunde geldi.bilgin olsun

Aliexpress mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Aliexpress mi hocam?

Evet aliexpress.fiyatlari 2 katina cikarmislar11.11 bahanesiyle.ben 14.99 a almistim kargo ucretsiz.

• Hala imei atmayi basaramadim.bilgisayar telefonu goruyor.orada sıkınti yok.muhtemelen imei yazilimi sıkıntili gibi.hangi programla yaptiniz?yapiyorsunuz?paylasirmisiniz?

Sorunu cozemezsem satcam telefonu sogudum inanki.talip cikarsa burdanda satarim

• Arkadaşlar bu telefonda mp3 lerimi zil sesi yapamıyorum nasıl yapılır? acaba bilgisi olan var mı? Birde bazı yazılımsal hatalar var mesela radyo açıkken kulaklıktan değilde dışa ses vermek istiyorsunuz ama hoparlör seç diyince olmuyor. çözümü ise hoparlör aç kısmında 1 e basınca oluyor. ama zil seslerinde mp3 seçip (olarak ayarla) kısmında 1 e basınca falan kar etmiyor. Telefonun kendi hafızası falan yok mu müzik atabileceğimiz. Çünkü hafıza kartındaki müzikleri atayamadım. Kendinin zil sesi 5 tane onlarda çan çin çon işe yaramaz.
  • quote:

Arkadasim ben hala sorunu cozemedim bos zamaninda anlatabilirmisin nasil yapiliyor?

Valla hala beceremedim alici varmi?45tlye geldi 70tl ye satarim.ilgilenenler ulasabilir

• Bugün bem de sipariş geçtim, az farklı modelini

~12$ a bitane daha aldım memlekete gelmiş şuan, beklersen eve geçtiğimde nasıl olduğunu dener yazarım, bilg. nasıl yapıldığını döküman olarak not etmiştim şuan bulamadım, MAUI META programı ile bi dene

• quote:

~12$ a bitane daha aldım memlekete gelmiş şuan, beklersen eve geçtiğimde nasıl olduğunu dener yazarım, bilg. nasıl yapıldığını döküman olarak not etmiştim şuan bulamadım, MAUI META programı ile bi dene

Beklemedeyim

• En garantisi, satıcıyla iletişime geçip orada halletirmek, ücretsiz yapıyorlar zaten

• Arkadaşlar bende m7 modelini aldım ama bir türlü imei değiştiremiyorum.satıcı bi pro yollladı.onlada yapamadım.varmı bilgisi olan.
  • evet arkadaşlar ben imei sorununu çözdüm.Şöyleki *#0160# yapıyoruz.Sonra imei no girip # tuşuna basıyoruz.Done yazısını gördükten sonra teli kapa aç işlem tamamdır.çift sim karta *#0161# ile yapabilirsiniz.
    gerekli programı bulamadım fakat bu kod ile geçici oldu *#5353#

birde micro sd card 4gb ,16gb taktım tanımadı bu boyutları desteklemiyor olabilir mi?

• Benim de 2 hafta oldu, daha ortalıkta yok

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.