Şimdi Ara

Aeku M5 Mini Telefon İncelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
7
Favori
16.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atomcu

İncelemede bulunan linkten alabilirsiniz

gümrüğe takılmazmı
  • acey A kullanıcısına yanıt
    İncelemede bahsettiğim gibi küçük olduğundan ve telefon olarak yollanmadigindan sorun olacağını sanmam. Satıcı ile konuşun yine de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba;
    IMEİ değişimi gerekiyor bana da yardımcı olabilecek olan varsa inanın çok sevinicem.
  • merhaba acil olarak bu telefonun imeini değiştirmem lazım lütfen yardım edin.
  • programı bana da birisi gönderebilir mi acaba?
  • *#5353# şeklinde programsız da değiştire biliniyor ben öyle yaptım
  • imei değiştirme programını bende alabilir miyim 3 tane aldım elimde kaldı. devrankaraman@gmail.com
  • Merhabalar;
    Aiek m5 telefon aldım ben yaklaşık 15 adet hepsi geldi ancak imei problemi yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim ve bunları satıp kitap almak için aldım ancak imei değişmiyor. Normalde *#5353# kodu ile değişiyormuş ancak bunlar değişmiyor sizde programı varmış yalvarırım bana yardımcı olun inanın kredi kartımla aldım ödeme tarihi gelene kadar satarım diye düşündüm ancak imeisini değiştirmeden satmak alıcıyı kazıklamak olur bana yalvarırım yardım edin moralim çok bozuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedewo

imei değiştirme programını bende alabilir miyim 3 tane aldım elimde kaldı. devrankaraman@gmail.com

program maalesef bende yok.bende arıyorum.bulursanız banada iletirseniz sevinirim
  • arkadaşlar programı isteyenler lütfen ilker@ugurbilgisayar.net adresine mail atsın vakit sıkıntısından dolayı forum a fazla girenmiyorum
  • arkadaşlar ime değistırmenız ıcın gereklı prgm yandex dıske yukledım buyrun lınkı
    güle güle kullanın https://yadi.sk/d/EnP7AInIipt78
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe__06

arkadaşlar ime değistırmenız ıcın gereklı prgm yandex dıske yukledım buyrun lınkı
    güle güle kullanın https://yadi.sk/d/EnP7AInIipt78

sağolasın
  • Arkadaşlar bu telefonda hafıza kartı girişi ve müzik çalar özelliği var ben yaptım oldu. Videoyu inceleyin. https://youtu.be/dH9hobRVETk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonun üstünde bir kulaklık işareti var bir türlü gitmedi. Kulaklık bağlıymış gibi görüyor.
  • *#5353# yi tuşlayarak imei numarasını değiştirebilirsiniz.

• Arkadaşlar geçen sene aldım bu telefondan bir kaç kez kullandım sonra kaldırdım. Şimdi lazım oldu açılmıyor sanırım batarya tükenmiş. Şarj etmek için pc ye takıyorum olmuyor . Fikri olan var mı bu sorun için
  • kranos kullanıcısına yanıt
    Biraz uzun şekilde kalsın. Aynısı basıma geldi kendi kendine çözüldü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saat denedim olmadı . Sabaha kadar deneyeyim bakalım . Teşekkur ederim cevap için
  • Nunogomes21 N kullanıcısına yanıt
    atomcu kullanıcısına yanıt
    her iki şekildede denedim. Olmadı. Dun akşamdan sabaha kadar pc ye taktım şarj olur diye olmadı. Başka fikri olan varmı Mesela batarya nasıl şoklanır bilgisi olan varsa yardım edebilir mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kranos -- 1 Kasım 2015; 20:09:33 >
  • IMEI değiştirme programı işe yarıyormu arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.