Şimdi Ara

adsl / vdsl hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bulunduğum yerde fiber internet yok,

dolayısı ile vdsl veya adsl ye muhtacım.

hale hazırda vadofon sözde 16mb internetini kullanmaktayım. ( çamur - rezalet )

bundan kurtulmak istiyorum.

yılbaşında taahüdüm bitiyor. bu zaman zarfına kadar internet servis sağlayıcı bulmam gerekiyor.

türknet internet sitesine baktım , adres bilgilerini girdim. 24mb vdsl olabileceğini bildirdiler.

türknet vdsl / adsl den memnuniyet var mı ?? ( sanırım kota sorunu yok sınırsız diye biliyorum.ayrıca taahüt de istemiyorlar )

en azından 16mb. hız düşümü olmayacak ( esasen sanırım 2018 de hız düşümleri olmayacak diye biliyorum. ),

problemsiz hız düşümsüz ( akk siz ) adsl / vdsl iss tavsiyesine ihtiyacım var.

saygılarımla.

• türknet olayı şehirden şehire-bölgeden bölgeye tamamen şans işi..
    biliyorsun tekel firmaya bağlılar genel olarak.saha panolarına bile kendi elemanlarını gönderemiyorlar ki zaten saha ekipleri de yok.gerçi hiç bir şey bilmeyen,ezbere konuşan müşteri hizmetleri elemanları vardı,onları da iptal edip otomatik konuşan telesekreter olayına geçmişler..

ben yaklaşık 13 aydır türknet vdsl kullanıyorum.ilk 7-8 ay hızım akşam 18-23 arası yarı yarıya düşüyordu.
    çok şikayet ettim felan ama baktım çare değil.çünkü 60 liraya taahütsüz internet veren başka firma yoktu.
    son 2 aydır çok çok memnunum..hızımı 26 mbite sabitlediler,daimi olarak 24 alıyorum..akşamları 20 civarına düşüyor bazen ama olacak o kadar..
    yani dediğim gibi turknet çok şans işi,ama denemekle bişe kaybetmezsin sonuçşta taahüt yok.

bu arada akk siz internet 2018 sonunda yürürlüğe girecek.sen 2019 olarak düşün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xtracer -- 27 Ekim 2017; 22:22:58 >

• Netspeed sitesine gir altyapı varsa sorunsuz kullan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xtracer

türknet olayı şehirden şehire-bölgeden bölgeye tamamen şans işi..
    biliyorsun tekel firmaya bağlılar genel olarak.saha panolarına bile kendi elemanlarını gönderemiyorlar ki zaten saha ekipleri de yok.gerçi hiç bir şey bilmeyen,ezbere konuşan müşteri hizmetleri elemanları vardı,onları da iptal edip otomatik konuşan telesekreter olayına geçmişler..

ben yaklaşık 13 aydır türknet vdsl kullanıyorum.ilk 7-8 ay hızım akşam 18-23 arası yarı yarıya düşüyordu.
    çok şikayet ettim felan ama baktım çare değil.çünkü 60 liraya taahütsüz internet veren başka firma yoktu.
    son 2 aydır çok çok memnunum..hızımı 26 mbite sabitlediler,daimi olarak 24 alıyorum..akşamları 20 civarına düşüyor bazen ama olacak o kadar..
    yani dediğim gibi turknet çok şans işi,ama denemekle bişe kaybetmezsin sonuçşta taahüt yok.

bu arada akk siz internet 2018 sonunda yürürlüğe girecek.sen 2019 olarak düşün

sanırım öncelik türknette olacak, 2 aya kadar değişen bir şey olmazsa,

evde 4 telefon , 1 tv bağlanıyoruz,

vadofon sağolsun, ilk 3 günden sonra kaput, 2.7-3mb arasında,

bakalım..

• yılbaşında bitiyor ise hiç hattını kapattırmadan isterseniz bir türknet aboneliği açtırın böylece internetsiz de kalmazsınız evinize ikinci bir sinyal çekin ama bunu aralık ayında yapın. Hem aralık ayının sonunda arkadaşını getir kampanyası da bitiyor o ay içinde bir türknet abonesini davetiye kodunu kullanır iseniz karşılıklı bir ay da bedava internet kullanırsınız böylece hem vodafone u hem türknet i beraber değerlendirme şansınız olur ama arkadaşın dediği gibi türknet tam şans işi ben istanbul da 60 mb in altına düşmüyorum ama 6 mb alamayan da var yine İstanbul da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.