Şimdi Ara

ADSL Tarife Değişiklikleri - Sorunlar,sorular buraya.. (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
0
Favori
49.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: syseditenes

evet beyler tarife değişikliği yapıcam bugün mü yapayım yarın mı yapayım?

dün yapıcaktın ki senin için daha ii olurdu. aslında şimdi de değişiklik yapsan değişen bir şey olmuyor. kullandığın tarifeyi gün bazında hesaplıyorlar ve fatura çıkarıyorlar. ama iş oger telekom'a (nam-ı diğer: türk telekom) gelince bi katakulle yapar yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Sunshine

quote:

Orijinalden alıntı: 15

Merhaba arkadaşlar.Ben şuan 4 gb kotalı paket kullanıyorum ve netlimisize geçmek istiyorum.Yarın geçersem fatura nasıl gelir acaba?

Ben de bunu merak ediyorum birisi cevaplarsa sevinecem

444 0 375

en kesin cevap burada
  • La yeter ya kaç haftadır yemin ediyorum internete düzgün giremedim. Kaç haftadır internet kesiliyor.
    Sitelere giremiyorum ama msn den sohbet edebiliyorum. Nasıl iştir anlamadım gitti.
    Ne yapmalıyım ?
  • Beyler evimde artık kaldırılmış 1 mbit limitsiz bağlantı var 49 tl ye. Devamlı arayıp değiştirebileceğimizi söylüyorlar. Bugün yine 8 bit limitsize geçebileceğimi söylediler belli bir downloadddan sonra hız düştüğü için geçmek istemediğimi söyleyince 1mbit sınırsızda da 20 gb indirmeden sonra hızımın 125kbite düştüğünü söylediler... Bu doğru mu bana yalan gibi geldi. Bir de tarifemi değiştirmek benim avantajıma olacaksa niye bu kadar ısrar ediyorlar değiştirmem için bilgi verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yordis

Beyler evimde artık kaldırılmış 1 mbit limitsiz bağlantı var 49 tl ye. Devamlı arayıp değiştirebileceğimizi söylüyorlar. Bugün yine 8 bit limitsize geçebileceğimi söylediler belli bir downloadddan sonra hız düştüğü için geçmek istemediğimi söyleyince 1mbit sınırsızda da 20 gb indirmeden sonra hızımın 125kbite düştüğünü söylediler... Bu doğru mu bana yalan gibi geldi. Bir de tarifemi değiştirmek benim avantajıma olacaksa niye bu kadar ısrar ediyorlar değiştirmem için bilgi verebilir misiniz?

Emin ol o yalandır 1mbitle 20gbyi geçtiğim zamanlar oldu düşme olmadı hiç. 125kbit nedir öyle bir bağlantı mı var 2011 de? Neden ısrar ettikleri hakkında pek fikrim yok bende yıllardır 1mbit limitsiz kullanıyorum 49liraya. Bugün 16mbite geçmeyi düşünüyorum. Geçince zaten sonuçları konuya yazıcam daha geçemedim.

• quote:

Beyler evimde artık kaldırılmış 1 mbit limitsiz bağlantı var 49 tl ye. Devamlı arayıp değiştirebileceğimizi söylüyorlar. Bugün yine 8 bit limitsize geçebileceğimi söylediler belli bir downloadddan sonra hız düştüğü için geçmek istemediğimi söyleyince 1mbit sınırsızda da 20 gb indirmeden sonra hızımın 125kbite düştüğünü söylediler... Bu doğru mu bana yalan gibi geldi. Bir de tarifemi değiştirmek benim avantajıma olacaksa niye bu kadar ısrar ediyorlar değiştirmem için bilgi verebilir misiniz?

ya dostum bırak onları ya hayatları yalan

buyur bende 1mb kullanıcısıyım bak bakalım düşüyor mu

ADSL Tarife Değişiklikleri - Sorunlar,sorular buraya..

• Ya gördükçe sinir oluyorum insanlara nasıl bu kadar kolay yalan söyleyebiliyorlar anlamıyorum. İnadına 1mbit sınırsızımı değiştirmeyecem hayat boyu. Böyle rezillik yok. Konuşma kaydı filan tutulsa dolandırıcılıktan dava açmak lazım hepsine tek tek. Gidiyorlar anlamayan kişilere netiniz hızlanacak daha az para ödeyeceksiniz.. Evet diyene de dayıyorlar faturayı. Bi telekom bi turkcell ömrümü yedi zaten...
  • quote:

Ya gördükçe sinir oluyorum insanlara nasıl bu kadar kolay yalan söyleyebiliyorlar anlamıyorum. İnadına 1mbit sınırsızımı değiştirmeyecem hayat boyu. Böyle rezillik yok. Konuşma kaydı filan tutulsa dolandırıcılıktan dava açmak lazım hepsine tek tek. Gidiyorlar anlamayan kişilere netiniz hızlanacak daha az para ödeyeceksiniz.. Evet diyene de dayıyorlar faturayı. Bi telekom bi turkcell ömrümü yedi zaten...

konuşma kaydını bende ciddi ciddi düşünüyorum lakin onların konuşmaları kayıt altına ne kadar yasalsa bizimde kendi konuşmalarımızı kayıt altına almamız o kadar yasal.turkcell in alternatifleri var en azından bunun yok.Düşünün A firması üretim yapıyor sonra gidiyo kendine A şubesi adında şube açıyor diğerleri ise B C D vs. Hangisini seçerdiniz sonuçta Hepsi malı A firmasından alıyor haksızmıyım?

• Net6 paketini kullanmaktayım, bugün netlimitsiz 8 tarifesine geçersem acaba ay sonunda ne kadar öderim? yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar 12 Temmuz'da TT ofislerinden internet yükseltme işlemi başvurusunda bulundum. Ancak tarifem halen değişmedi. Bir aylık borcum söz konusu bu yüzden değişmemiş olabilir mi? Konuştuğum adam siz eve gidene kadar değişir demişti.
  • Hızımda acayip bir kararsızlık söz konusu 1 ayı geçkindir çözülemedi.8 mbite kadar sınırsız tarifesindeyim 1 ayın ortalaması taş çatlasa1,5 mbit dir tabi çoğu günler 0,5 mbit de olduğu olmuştur çok az bir süre 7mbit gördüm.o 7mbitte 2 ile 7mbit arasında sürekli oynuyodu.püff bıktım artık bu ttnetden.
  • quote:

Ya gördükçe sinir oluyorum insanlara nasıl bu kadar kolay yalan söyleyebiliyorlar anlamıyorum. İnadına 1mbit sınırsızımı değiştirmeyecem hayat boyu. Böyle rezillik yok. Konuşma kaydı filan tutulsa dolandırıcılıktan dava açmak lazım hepsine tek tek. Gidiyorlar anlamayan kişilere netiniz hızlanacak daha az para ödeyeceksiniz.. Evet diyene de dayıyorlar faturayı. Bi telekom bi turkcell ömrümü yedi zaten...

Aynen beni de gün aşırı hatta bazen hergün arıyolardı artık aramamanızı rica ediyorum desem de En son fatura ödemeye gittiğim Ttnet bayiisinde çalışan adam neden hala bu tarifeyi kullanıyosunuz, diye böyle şaşırmış bi ifadeyle bana bi tarife kakalamaya çalıştı. Hangi tarife olduğunu bilmiyorum ama Netlimitsiz 8 Mbit'e kadar hız, 24 ay taahhüt yaptırırsak ilk 6 ay 39 lira olacakmış, 25 gb kota aşımından sonra hız 1 mbit'e düşüyormuş. Ben taahhüt yaptıramam çünkü öğrenciyiz ve bu sene sonunda kapattırıcaz neti gidiyoruz artık dedim o zaman normal geçiş yaparız ayda 54 lira dedi. Bu söylediklerinin doğruluğu nedir? Nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz adamın yeri belli adı belli çalıştığı kurum KOSKOCA(!) Turk Telekom da biz bu adamlara inanamıyoruz, bunlar nasıl bu kadar kolay yalan atabiliyorlar? Evet yardıma ihtiyacım var bu adamın dediği gibi bi tarife var mı hakkaten arkadaşlar? Yoksa yine bizi ayakta.... Tövbe tövbee

• quote:

Orijinalden alıntı: Curimo

quote:

Aynen beni de gün aşırı hatta bazen hergün arıyolardı artık aramamanızı rica ediyorum desem de En son fatura ödemeye gittiğim Ttnet bayiisinde çalışan adam neden hala bu tarifeyi kullanıyosunuz, diye böyle şaşırmış bi ifadeyle bana bi tarife kakalamaya çalıştı. Hangi tarife olduğunu bilmiyorum ama Netlimitsiz 8 Mbit'e kadar hız, 24 ay taahhüt yaptırırsak ilk 6 ay 39 lira olacakmış, 25 gb kota aşımından sonra hız 1 mbit'e düşüyormuş. Ben taahhüt yaptıramam çünkü öğrenciyiz ve bu sene sonunda kapattırıcaz neti gidiyoruz artık dedim o zaman normal geçiş yaparız ayda 54 lira dedi. Bu söylediklerinin doğruluğu nedir? Nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz adamın yeri belli adı belli çalıştığı kurum KOSKOCA(!) Turk Telekom da biz bu adamlara inanamıyoruz, bunlar nasıl bu kadar kolay yalan atabiliyorlar? Evet yardıma ihtiyacım var bu adamın dediği gibi bi tarife var mı hakkaten arkadaşlar? Yoksa yine bizi ayakta.... Tövbe tövbee

sizde bendensiniz babama gitmis demislerki hiziniz artcak gecirmisler kampanyaya eskiside 8 e kadardi simdikide 8 e kadar bi daha o kadar para fazlda veriyoz. yazik

• Yaklaşık 2 saat önce Netlimitsin pakete geçtim. 35 dk önce internet kesilmeye başladı, gitti geldi gitti geldi. Ben de bu arada modem arayüzünü takip ediyordu. Hızın yazdığı bölüm önce 4097 sonra 2047 oldu. Bu da TTNet'in hattınız desteklemiyor zırvasıdır. Rastgele sabitliyorlar hızları sonra hattınız desteklemiyor. Az önce hız yeniden 5991 oldu. Yaklaşık yarım saattir ne artıyor ne azalıyor. Hattımın desteklediğini biliyorum, dibimizdeki komşumuz 900 ile dosya çekiyor. Modem değerlerim de gayet iyi ancak ttnet vermiyor hızı. Tam olarak 8 mbps'den yararlanabilmek için ne yapmamı önerirsiniz?

Yoğun ısrarlarıma dayanamadılar galiba ki hızımı 8191 kbps ' ye çıkardılar Sömürme başlasın. Yukarıda yazdıklarımız hepsini geri alıyorum xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancik1 -- 14 Temmuz 2011; 15:53:31 >
  • arkadaşım benim kotam sınırsız ama 58 tl geldi sabit olması gerekmiomu
  • Turkcelle 2 yıllık taahhütüm vardı vınnı 1 yıla yaklaşık kullandım fakat ttnet yada dopinge geçmek istiyorum çıkarken kampanyadan yararlandığım için herhangi bir para vermem gerekiyor mu yada ttnete 2 yıl taahhüt versem o halleder mi?
  • arkadaşlar bugün faturamı ödedim şimdi ttnet müşteri hizmetlerini arayıp netlimitsize geçsem bir dahaki ayın faturası 54 liramı gelir yoksa 54+49 bir güzel yerleştirirler mi?
  • Bir güzel yerleştiriyolar dostum ben gectiğim ilk ay 45 tl ödemiştim ve nasıl olduğunuda anlamadı o ayın 13 ünde netlimitsiz 8 e gectim sonraki aysa 92 tl gibi bir faturyla karşı karşıya kaldım bu ay kaç tl gelicek merakla bekliyorum.. :)
  • Arkadaşlar şimdi gerçekten yardıma ihtiyacım var.

6 Eylül'de Net Limitsiz 8 Mbps'ye kadar olan 54,90 TL'lik pakete geçtim. Bugün itibariyle internet hızım 7 mbps civarında gezinmekte.

Merak ettiğim birkaç şey var. Şimdi ben TTNET ile konuştum bu ayın faturası kesilmiş falan dediler. Şimdi ben eylül ayı içerisinde film, dizi falan indirirsem faturama nasıl yansıyacak? Eski tarifem 4 gb'lı olandı. Yoksa indirmek için ekime kadar beklemem mi gerekiyor? Hızım arttı baya.

Ve bir şey okumuştum bu ay kullandığım sınırsız internetin faturası ekime mi yansıyacak ? yani ekim ayında ne kadar gelecek?
  • Millet benim de acilen bilgilendirmeye ihtiyacım var. 30eylülde net6 kotalıdan(32TL) net8 limitsize(55) geçmek için başvuru yaptım,sıra bendeyken telekomun sistemi gitti ve sınırsıza geçiremeyeceklerini birkaç gün sonra gerçekleşeceğini söylediler. Tamam bu benim şansımdır olur böyle şeyler ayrıca burası telekom dedim çıktım eylülün 25inde kota dolduğu için nete giremedim bi 5 gün ve dün 5 günlük girmişim kota olmuş 1gb! Diyelimki yarın sınırsıza geçtim. Fatura ne kadar gelir? Yardımcı olursanız sevinirim. Benim tahminim 3 günlük net 6 faturası(3,2tl) + günlük kota hesabına göre aşım(3günde 600mb gerekirken 1100 civarı olması-5tl. ayrıca en çok merak ettiğim konu burası ben kaç gün kullanırsam kullanayım 6gb hakkım olması gerekmiyor mu?) + 27 gün net8 limitsiz faturası(55tl. -belki 49.5) Yani 63tl fatura mı gelecek? Lütfen yardımcı olun öğrenciyim

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.