Şimdi Ara

ADSL Tarife Değişiklikleri - Sorunlar,sorular buraya.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
0
Favori
49.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hat benim üzerime olmadığı için deneyemiyorum.Bi kere denedim anladılar sadece isim doğum tarihi sorması gerekirken ana adı baba adı nüfusa kayıtlı olduğu il falan herşeyi sordular tabi çuvalladım pazar arasak geçiş yapabilirmi acaba. ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hüsnü_barin

hat benim üzerime olmadığı için deneyemiyorum.Bi kere denedim anladılar sadece isim doğum tarihi sorması gerekirken ana adı baba adı nüfusa kayıtlı olduğu il falan herşeyi sordular tabi çuvalladım pazar arasak geçiş yapabilirmi acaba. ?

Haftasonları işlem oluyormu bilmiyorum açıkcası.
    İşlemden sonra gece yarısını beklemek lazım birde.
  • bu konu güzel olmuş başlıgı açan arkadaşa teşekkürler
  • mrb arkadaşlar ben 1mbit sınırsız tarifeden 2mbit sınırsız tarife geçtim 2mbit tarifem aktif oldu ama ben internetten hıza bakıyorum hala 1mbit gösteriyo
  • 1 megabit kotalıdan sınırsıza aldırdım 24 saatte aktif olur dedi aktif olunca nerden anlarım ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: o.simsek

mrb arkadaşlar ben 1mbit sınırsız tarifeden 2mbit sınırsız tarife geçtim 2mbit tarifem aktif oldu ama ben internetten hıza bakıyorum hala 1mbit gösteriyo

Tarifeniz aktif olduysa 2Mbit olarak gözükmesi lazım.
    Müşteri hizmetlerine bildirin durumu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jan!ssaRy

1 megabit kotalıdan sınırsıza aldırdım 24 saatte aktif olur dedi aktif olunca nerden anlarım ??

Şu şu olmuşsa geçmişsiniz gibi bir durum yok.
    Normalde telefonu kapattığınız an aktif olur, 24 saat formalite icabı.
    Müşteri hizmetlerini tekrar arayıp teyit ettirin.
  • modemi açık kapattınız mı .?
  • arkadaslar yeni tarifelere gecen oldu mu?
    8 mbit kotalı 4 gb 29 tl
    8 mbit sınırsız 49 tl (ilk 15 gb 8 mbit, sonra 512 kbps)
  • telefon actım daha satısa baslanmamıs yeni tarifeler.
  • arkadaşlar benim bir sorum olucaktı..

1megabit sınırsız internet kullanıyorum.2 megabit sınırsıza geçmek istiyorum.Telefon ile arayıp geçeceğim. Fazla fatura ödememem için ayın kaçınca geçmemi önerirsiniz 29 mayıs uygunmu?
  • arkadaşlar ben bugün limitsizden limitliye geçiş yaptım. peki bu haziran ayından itibaren mi geçerli olacak? eğer bu ay geçerli olursa yanarım 65 gb download yapmıştım.
  • 4 GB limitsizden 2 GB limitsize geçmek istiyorum.
    Kablolu modemim var.Kablosuz almak istiyorum.
    Bunların hepsini kablosuz modem veren 2 gb limitsiz bir tarife ile halletmek istiyorum.Çok şey mi istiyorum?
    Taşındığım için bunları yapıyorum.
    - eski tel.imin ödenmemiş 3 faturası mevcut.Yeni taşındığım yere nakil mi yaptırsam daha mantıklı ve ucuz olur ve bu borç dururken nakil yaptırabilir miyim yoksa borcu olan sabit hat ve adsl'imi kapatıp sıfırdan yeni adresimde açtırmam mı mantıklı olur? Bunları yaptırdığım halde faturam nasıl gelir orasını sormuyorum bile.
    Zor sorular ama belki bilen ilgilenen başına gelen vardır diye şansımı deniyorum.
  • Hat zayıflama ve çıkış gücü değerleri çok iyi zannedersem santrale çok yakınsınız. Ancak 8 mbiti almanız sadece sizin hattınızın destekleyip desteklememesiyle bitmiyor, bağlı olduğunuz santraldeki port sayısı ve portların destekleyeceği hızlada ilgili.
  • Santral kapasite genişletmesi vardır muhtemel onların temmuzu eylülü bulur ama hayırlısı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 21 Mayıs 2009; 1:20:05 >
  • Arkadaşlar paranıza yazık ediyorsunuz eğer tarife değiştirecekseniz ayın son günü değiştirin .
  • quote:

Orjinalden alıntı: FuLLTiMeHaCKeR

Arkadaşlar paranıza yazık ediyorsunuz eğer tarife değiştirecekseniz ayın son günü değiştirin .

Ben geçen ayın 30 unda 1 mbit sınırsızdan 2 mbite geçtim gelen fatura 63 tl olması gerekirken 81 tl oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Orjinalden alıntı: FuLLTiMeHaCKeR

Arkadaşlar paranıza yazık ediyorsunuz eğer tarife değiştirecekseniz ayın son günü değiştirin .

Ben geçen ayın 30 unda 1 mbit sınırsızdan 2 mbite geçtim gelen fatura 63 tl olması gerekirken 81 tl oldu.

Faturanda Aylık Erisim Ücreti ve Önceki Aya Ait Kullanım ücretlerinde ne yazıyor. Ayrıca gecikme veya ek ücret varmıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aesoydan -- 21 Mayıs 2009; 17:17:38 >
  • Valla faturaya hiç bakmadım ama gecikme falan yoktu otomatik ödemede zaten fatura ay sonundada tarife değiştirdim.
  • quote:

Ayın son günü değil fatura kesim tarihini bulun tam o gün değiştirin..Bu arada dostum umarım dediğin gibidir..Hiç 8 mbits alamayacaksam ne yapim ben böyle ADSL i..Birde acaba ttnet veremiyor ama biri miri değişik sağlayıcılar var onlar verebilir mi..??

birinin 8 mblik yeni bi kampanyasını gördüm ona bi bakabilirsin fiyatı çok uygundu bide adsl2+si var onun 6,8,10 mbitlikti hızları ama bi arayıp sorman gerekiyo sana 8 mbit verebiliyolarmı. bi kontrol ettir çünkü belki de alamıyosundur bulunduğun bölgede desteklemiyorsa. bi sormanda fayda var
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.