Şimdi Ara

ADSL Tarife Değişiklikleri - Sorunlar,sorular buraya.. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
0
Favori
49.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben nisanın 30 unda 1 Mbit sınırsızdan 2 Mbit sınırsıza geçtim. 64.25 TL geldi.
  • arkadaşlar bende bir kaç saat önce 1mbit sınırsıza geçtim.
    mayıs ayı kotası 5gb
    sınırsıza geçmeden önce haziran ayı kotası 200mb olmuş.
    sizce tahmini olarak mayıs ve haziran ne kadar fatura öderim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @kii -- 1 Haziran 2009; 21:02:54 >
  • arkadaşlar bende 1mbit 4 gb kotalı var
    bu ay sürekli download yapıcam
    fatura ne kadar geliyordu en fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: weros

arkadaşlar bende 1mbit 4 gb kotalı var
    bu ay sürekli download yapıcam
    fatura ne kadar geliyordu en fazla

Aynı tarifeden aynı şeyi Nisan ayında yaptım,24 GB civarında download yaptım,Smile kullanıcısıyım telefonla sormuştum hatırladığım 63 TL falan gelir demişlerdi,Haziran ayında gelicek bakalım fatura
  • Güncel.
  • Arkadaşlar okul tatile girdiği için ailemin yanına döndüm. Şu an internetim sınırsız 1 mbit. TTnetin internet işlem merkezini kullanarak 2 mbit yapmayı düşünüyorum ama 3-4 ay sonra tarife düşürmeyi tekrar yapabiliyor muyuz? Evdekiler ayda yılda 1 kere neti kullandığından ben yokken kotalıya çevirmeyi düşünüyorum.

Kısacası şimdi 2 mbit sınırsız yapsam bağlantıyı Eylül ayında kotalıya geçebilir miyim? Yoksa 6 ay gibi bir bekleme süresi var mı? Teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DasheriM

Arkadaşlar okul tatile girdiği için ailemin yanına döndüm. Şu an internetim sınırsız 1 mbit. TTnetin internet işlem merkezini kullanarak 2 mbit yapmayı düşünüyorum ama 3-4 ay sonra tarife düşürmeyi tekrar yapabiliyor muyuz? Evdekiler ayda yılda 1 kere neti kullandığından ben yokken kotalıya çevirmeyi düşünüyorum.

Kısacası şimdi 2 mbit sınırsız yapsam bağlantıyı Eylül ayında kotalıya geçebilir miyim? Yoksa 6 ay gibi bir bekleme süresi var mı? Teşekkürler...

İzmirde iken 1Mb Limitsiz tarifemi 2Mbit'e çevirmiş, 4 ay sonra 1Mbit'e geri dönmüştüm.
    Herhangibir sorunda olmadı, olacağınıda sanmam.

%100 emin olmak için ADSL Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Cevabın için teşekkürler...
  • arkadaşlar ben 4 GB limitli 1 mbps ttnet internet kullanıcısıyım bu ayın 25inde 1mbps limitsize geçmeyi düşünüyorum fatura limitsize göre mi limitliye göre mi gelir yardımcı olursanız sevinirim
  • bende bu ayın sonunda 1Limitsiz 1 Mbps paketine geçiyorum.çünkü interneti fazla kullanmadığıma rağmen genelde fatura 35 lira ile 42 lira arasında geliyodu.şimdi sınırsıza geçeyimde bari hep 45 lira ödeyeyim.
  • https://internetislemmerkezi.ttnet.com.tr/ adresinden 8 mb netlimitsize geçtim.
    modemimi açıp kapattıktan sonra internete bağlanamadım ve tarayıcım hephttp://212.156.1.15/redir/recoveryForm.jsp sayfasına yönlendirilmeye başladı.
    4440375'i arayıp durumu bildirdim ama 12 saatten fazla sorunum çözülmedi.
    6-7 kez ttnet müşteri hizmetleri görevlisiyle görüştükten sonra sonuncusu 5 yıl önceki şifremi şimdiki şifrem olarak tesadüfen söyleyince sorun anlaşıldı.
    oysa ben onu 5 yıl önce değiştirmiştim.
    meğer benim adsl şifrem 5 yıl önce ilk adsl bağlattığım zamanki haline dönmüş.
    yani resetlenmiş.
    aklınızda bulunsun.
    böyle bir durumda şifreniz ilk aldığınız zamanki şifrenize dönüşebiliyor.

• Arkadaşlar biriniz bakabilir misiniz ttnet işlem sayfasına giriyor mu.Ben giriyorum tarifemi seçip ilerleyince su an bu işlemi gerçeklestiremiyoruz diyor sizde de böyle mi suan.Lütfen biriniz yardım edin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ultima_

Arkadaşlar biriniz bakabilir misiniz ttnet işlem sayfasına giriyor mu.Ben giriyorum tarifemi seçip ilerleyince su an bu işlemi gerçeklestiremiyoruz diyor sizde de böyle mi suan.Lütfen biriniz yardım edin.

vallahi bendede girmiyor arkadaşım ne yaptım ettim 2 gündür yok aynı hata bi türlü 8 mbit e geçemedik acaba fatura çıktıda yatırmadık diye mi kapattı inş. düzelirde geçeriz şu tarifeye
  • Bende giriyor hiç bir problem yok...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gargamel11

quote:

Orjinalden alıntı: _ultima_

Arkadaşlar biriniz bakabilir misiniz ttnet işlem sayfasına giriyor mu.Ben giriyorum tarifemi seçip ilerleyince su an bu işlemi gerçeklestiremiyoruz diyor sizde de böyle mi suan.Lütfen biriniz yardım edin.

vallahi bendede girmiyor arkadaşım ne yaptım ettim 2 gündür yok aynı hata bi türlü 8 mbit e geçemedik acaba fatura çıktıda yatırmadık diye mi kapattı inş. düzelirde geçeriz şu tarifeye

Fatura ile alakası olduğunu zannetmiyorm.Benim tüm faturalarım yatırlılmış gel gör ki tarifemi değiştiremiyorum Altı üstü 1mbps sınırsıza geçeceğim

• arkadaşlar 1 mbps 4GB limitli adsl kullanıyordum şimdi internet işlem merkezini kullanarak 1 mbps limitsize geçtim sitede 1 mbps LİMİTSİZ olarak gözüküyorum yani aktif olmuşmudur bide kotam 4,5 GB olmuştu bugün ayın 20si fatura ne kadar gelir lütfen cevap yazarsanız sevinirim çok teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rayah

arkadaşlar 1 mbps 4GB limitli adsl kullanıyordum şimdi internet işlem merkezini kullanarak 1 mbps limitsize geçtim sitede 1 mbps LİMİTSİZ olarak gözüküyorum yani aktif olmuşmudur bide kotam 4,5 GB olmuştu bugün ayın 20si fatura ne kadar gelir lütfen cevap yazarsanız sevinirim çok teşekkürler

bildiğim kadarıyla 1mbit sınırsız tarife üzerinden gelmesi gerek...
  • bir de geçiş ücreti alıyorlar mı ?? 9 tl ücret alıyorlar diye duydum hemen aktif olmuşmudur mesela asılsam şimdi downloada bişey olurmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rayah

bir de geçiş ücreti alıyorlar mı ?? 9 tl ücret alıyorlar diye duydum hemen aktif olmuşmudur mesela asılsam şimdi downloada bişey olurmu

Modemi kapat aç geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redfanatic26 -- 20 Haziran 2009; 19:25:20 >
  • 9 TL geçiş ücreti alınıyor mu peki
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.