Şimdi Ara

adsl şifresi paylaşılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
6.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kotalı adsl'im var, başka yerde bulunan, onun da adsl hattı olan, ama kotasını erken dolduran arkadaşım
    benim şifrem ile girebilir mi?
    sorun yaşanırmı ya aynı anda girsek?
    deneyen var mı?

• aynı anda girme durumunu bilmiyorum ama burda bu işin olduğunu ve yaptıklarını söyleyen çok kişi okudum. yalnız bilmelisin ki bu iş yasal değildir ve telekom çakarsa başınıza bi bela gelebilir....
  • olur ama aynı anda bağlanamssınız.Telekom kotaları hatta göre değil şifreye göre belirliyor...
  • :)
    ben şu anda başka şifreden bağlıyım.
    ama aynı anda bağlanamazsınız. ilk önce giren kapar.
  • Kesinlikle olmuyor.Defalarca denedim.
    işyerindeki şifreyi evde deniyoruım fakat telekomun şifre sayfasına yönlendiriyor,şifren yanlış falan diyor.Bunları denerken işyerindeki modem kapalıydı
  • bunu deneyen bisürü arkadaşım var,hiçbiri de yapamadı.
    şifre yanlış diyor herzaman,üstelik ben yaptım diyenler hakkında da ii konuşmuyolar

@nuri288 ,emin misin başka şifreyle girdiğine?
  • kesinlikle oluyor arkadaşım.ben de arkadaşın şifresiyle giriyorum ve aynı anda bağlanabiliyoruz.Fakat aynı anda bağlanabilmen için farklı santrallerde olmanız gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nuri288

:)

şerefsizin biri benim şifremden giriyor bunu nasıl önleyebilirim 3 günde 500 mb oldu ve bunu sadece yarısı bana ait

• quote:

Orjinalden alıntı: makhan

kesinlikle oluyor arkadaşım.ben de arkadaşın şifresiyle giriyorum ve aynı anda bağlanabiliyoruz.Fakat aynı anda bağlanabilmen için farklı santrallerde olmanız gerekiyor.

o zaman arkadaşın ki limitsiz,onun şifreyle tüm adana girelim biz.
    başkalarının fazladan para ödemesine gerek yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hidoretti

quote:

şerefsizin biri benim şifremden giriyor bunu nasıl önleyebilirim 3 günde 500 mb oldu ve bunu sadece yarısı bana ait

şifreni değişhttp://adslkota.ttnet.net.tr/selfcare/login.jsp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Arthur -- 4 Temmuz 2005, 0:30:58 >

• quote:

quote:

http://adslkota.ttnet.net.tr/selfcare/login.jsp gir buraya.
    şifreni gir ,sonra şifreyi değiştir var ,ordan da şifreni değiştir,bi daha giremesin
    girebildiğine pek ihtimal vermiyom ama sen yine de şifreni değiştir

• arkadaşlar bildiğim kadarı ile başka şifre ile girebilmek için kullandığınız adsl hatlarının aynı santralde olması gerekiyor.Ben şahsen denedim oldu.Aynı santralden bi başka arkadaşın şifresi ile problemsiz bağlandım fakat başka santrale dahil olan bir arkadaşımın şifresi ile bağlanamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: beckhir

quote:

quote:

şifreni gir ,sonra şifreyi değiştir var ,ordan da şifreni değiştir,bi daha giremesin

iyi de zaten dün şifremi değiştirdim yine de değişen bişey olmadı,spy olabilir mi

• quote:

quote:

quote:

quote:

iyi de zaten dün şifremi değiştirdim yine de değişen bişey olmadı,spy olabilir mi

skype falan yüklüyse bilgisayarında günde 50-100 mb arası gidiyo die duymuştum.
    bi de güncellemiş antispywareler le tarat bilgisayarını.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

skype falan yüklüyse bilgisayarında günde 50-100 mb arası gidiyo die duymuştum.
    bi de güncellemiş antispywareler le tarat bilgisayarını.

avast,ad-aware,microsoft var onlarla tarattım bisürü şey sildim olmuyo başka önerebileceğin bişe var mı,ya da bilgisayarı her kapattığımda modemi resetlesem olur mu

• hımm,o zaman dumeter le falan ,ne kadar download ettiğini takip et.
    belki gerçekten sen download ediyosundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beckhir -- 4 Temmuz 2005, 0:51:30 >
  • quote:

hımm,o zaman dumeter le falan ,ne kadar download ettiğini takip et.
    belki gerçekten sen download ediyosundur.

indirdim bu sola hareket eden sarı,kırmızı,yesil çizgilerin anlamı nedir,şimdi uoload-download 0 herhengi bir sayfaya girdiğimde artıyo fakat sonra geri sıfırlanıyo simdi biri benim şifremle giriyo olsaydı ne görmüş olacaktım
  • bildiğim kadarıyla aynı anda iki kişi aynı şifreyle bağlanamaz..

ama başkasının şifresiyle girdiğini söylüyenler vardı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhankilinc

arkadaşlar bildiğim kadarı ile başka şifre ile girebilmek için kullandığınız adsl hatlarının aynı santralde olması gerekiyor.Ben şahsen denedim oldu.Aynı santralden bi başka arkadaşın şifresi ile problemsiz bağlandım fakat başka santrale dahil olan bir arkadaşımın şifresi ile bağlanamadım.

Şifresini kullandığım arkadaşım tamamen farklı santralde.Zaten aynı santral olsa ikimizde aynı anda bağlanamayız.Çünkü ben ona ara sıra soruyorum benden dolayı bağlantıda bir problem yaşıyormusun diye hayır devam et diyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: makhan

quote:

Orjinalden alıntı: gokhankilinc

arkadaşlar bildiğim kadarı ile başka şifre ile girebilmek için kullandığınız adsl hatlarının aynı santralde olması gerekiyor.Ben şahsen denedim oldu.Aynı santralden bi başka arkadaşın şifresi ile problemsiz bağlandım fakat başka santrale dahil olan bir arkadaşımın şifresi ile bağlanamadım.

Şifresini kullandığım arkadaşım tamamen farklı santralde.Zaten aynı santral olsa ikimizde aynı anda bağlanamayız.Çünkü ben ona ara sıra soruyorum benden dolayı bağlantıda bir problem yaşıyormusun diye hayır devam et diyor.

ben kullanmadığım zamanlar modemi resetlesem nasıl olur?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.