Şimdi Ara

AdsL Kota iLe iLgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba beyler benım sorunum ocak ayının 1.de sıfırlandı kotam..bugun ayın 6'sı ve 500mb doldurmusum benım kota 3gb'lık 6gunde 500mb fazla mı ?bunu merak edıyorum...cvp'larınız ıcın sımdıden cok tskrler.

• Dumeter tarzı bir program yükleyip ne kadar kullandığına bakabilirsin.www.dumeter.com Baktıktan sonra ttnet sitesiyle karşılaştır.
  • ARKADASIM BU BRZDA SENİN KULLANIMINA BAGLI BİSEY İNDİRİP İNDİRMEDİNİ BELİRTMEMİŞİN.AYRICA VİDEO FALAN İZLEMEK DİREKOLARAK YANSIYOR KOTAYA.AMA EĞER BİŞEY İNDİRMEDİYSEN NORMAL SORF EDEREK BU KDR DOLMAZ KOTA...
  • Ben 1 Ocak'ta 500 MB'a ulaştım. Kota bitirmek çok kolay. Bu yüzden Dumeter ve programın özelliği olan alarm verme fonksiyonunu kullanın. Çünkü ADSLKOTA sayfası bazen açılıp bazen açılmıyor. Hesabınızı TT'ye bırakmayın, siz takip edin.
  • kardeş benimde 1.3 gb oldu 5 günde başkasının benim yerime kotamı doldurmasını nasıl engellerim bilginiz varmı alınabilecek önlemler varmı? ayrıca youtube gibi programlar limitten çok yermi?
  • internetten video izlemek msn de goruntulu sesli konusma yapmak cok mb demek

arada ben 3 ayda 47gb veri alısverisi yapmisim limitsiz ya indir indirebildigin kadar
    gecen sene bende de o sorun vardi haziran ayi adsl de limit asimi 12gb(ama hic download yapmadigima yemin edebilirim)ne oldugunu anlayamadim dedim ki girmisler bizim hesaba odedim 117 milyon faturayı tabiki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.