Şimdi Ara

ADSL iptali yardım lütfen ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ttnetten smile a gecmek için Cuma gunü ttneti kapattırmak için ttnete dilekçe verdim hattim suan kapalı ama işlemin tamamlanması için beni arayacaklarmis . Kaç gün icinde ararlar biliyormusunuz ? Sıkıldım internetsiz müşteri hizmetlerini arıyorum bilgi vermiyorlar :(

• Hat kimin üstüneyse o kimliğiyle gidiyor form dolduruyor o kadar. O ana kadar borcunuz veya kulanımınızı tahsil ediyolar ve kapanmış oluyor.
    ama eğer kampanyalı almadıysan, ama kampanyadan aldıysan vatandaşa 50 liralık modemi 150 liraya sayıyorlar +bağlantı ücreti+ aktivasyon ücreti +indirim farkı falan filan
  • Tamam dilekçeyi verdik dedilerki sizi arayacaklar ama arayan felan olmadı
  • Ttnet bende yakın zamanda kapattım.

Orada dilekçe verd,kten sonra eve fatura benzeri bir evrak geliyor.

İste isteniz üzere kapatıldı.size tekrar hizmet vermek isteriz filan yazılı olan ondan sonra ttnet le ilişkin tamamen bit miş oluyor.
  • ben de uydunete geçmek istiyorum. ama 24 aylık taahhüdüm nisanda doluyor. imzaladığım sözleşmeye baktım erken kapatırsanız geri kalan ayların parasını da talep ederiz gibi birşeyler yazıyor. Gerçekten gelecek dönemleri istiyorlar mı? yoksa sadece korkutmak için mi?
  • Arkadaşlar kampanyalı abone olunup olunmadığı hatırlamıyorum nerden bakabiliriz , saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erergin

ben de uydunete geçmek istiyorum. ama 24 aylık taahhüdüm nisanda doluyor. imzaladığım sözleşmeye baktım erken kapatırsanız geri kalan ayların parasını da talep ederiz gibi birşeyler yazıyor. Gerçekten gelecek dönemleri istiyorlar mı? yoksa sadece korkutmak için mi?

evet gerçeğin ta kendisi
  • hazır yeri gelmişken benimde bir sorum olacaktı.
    Ttnet aboneliğimizi iptal için dilekçe yazıp ve kimlik fotokopisiyle bölge müdürlüğüne faxlasak iptal işlemini yaparlar mı ?

Bizim burda Bayilerin elinden telefon ve internet iptal etme yetkisini aldılar.Merkezlere verdiler.İşin yoksa kalk git Trabzon merkeze 50 km internerti iptal etmeye.Ne tuaf bir şirket bu telekom arkadaş.Bezdik...
  • ttnet telefon falan açmıyor telefon bekleme.hattınız iptal edildi tekrar geçmek istermisinz fln diye kağıt gönderiyorlar o kadar telefon bekleeme
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdi_-

ttnet telefon falan açmıyor telefon bekleme.hattınız iptal edildi tekrar geçmek istermisinz fln diye kağıt gönderiyorlar o kadar telefon bekleeme

Bu yeni başladıkarı süreç.
    Telekom müdürlüğünde kapatma işlemini gerçekleştirdikten sonra hattın kapanıp 1 saat sonra tekrar açılıyor ve "CALL CENTER İKNA SÜRECİ" diye bir uygulama başlıyor.
    Bu uygulama da; onların seni 7 iş günü içinde arayıp adsl'i kapatıp kapatmama isteğini soruyorlar.
    Ondan sonra adsl kapanıyor.
    Ben 3 gündür bu süreçle uğraşıyorum, smile aboneliğim bekliyor.
    Aramadığım yer kalmadı ama beklemekten başka çare yok.
  • Aklıma şöyle bir şey geldi , benim 24 ay taahhütüm nisanda doluyor , tarifem 1mbt sınırsız ben bunu en düşük tarifeye çevirsem max 20tl ödüyorum sanırsam ? böyle devam ettirebilirmiyim taahhüt bitene kadar sonrada , iptal ederim bitince yani ? yoksa ekstra ödemem'mi gerekir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 22 Ekim 2009; 14:41:16 >
  • Ayın 28inde bende kapatıyorum ttneti. Biriye geçeceğim en azından kablosuz modem veriyor!!
  • 7 günlük süreç sonunda iptal edildiğine dair kağıt geliyormu peki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.