Şimdi Ara

adsl hattı başka şehre taşıma....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar şu an ki adsl hattım babamın üstüne kayıtlı ve ben başka şehre taşınıyorum orada ilk işim kendi adıma yeni telefon hattı almak olacak peki bu babamın üzerine olan adsl hattı(telefonu değil) nasıl üzerime olan sabit telefon hattına geçirecem kafamı karıştıran adsl hattını taşıyacağın kişi ile abone aynı kişi olmalı kuralı...bu iş nasıl olacak bilen bi yardım etsin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trschumi -- 23 Temmuz 2012; 11:15:46 >

• Adsl hattıyla telefon aboneliği aynı isim üzerinde olmalı. Sizin yapacağınız babanızla birlikte telekom ofislerinden birine gitmek ve devir işlemi gerçekleştirmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Adsl hattıyla telefon aboneliği aynı isim üzerinde olmalı. Sizin yapacağınız babanızla birlikte telekom ofislerinden birine gitmek ve devir işlemi gerçekleştirmek.

peki ama şu an benim üzerime bir telefon hattım yokki taşınınca taşındığım yerden alacam...
  • O zaman şöyle yapacaksınız, yeni telefon hattınızı açtıracaksınız telefonunuz aktif olduktan sonra babanızla telekom ofisine gidip devir işlemini yapacaksınız aynı anda hem devir hemde taşıma işlemini gerçekleştireceksiniz,
  • quote:

O zaman şöyle yapacaksınız, yeni telefon hattınızı açtıracaksınız telefonunuz aktif olduktan sonra babanızla telekom ofisine gidip devir işlemini yapacaksınız aynı anda hem devir hemde taşıma işlemini gerçekleştireceksiniz,

başka yolu yokmu çünki o zaman ben başka şehirde babam başka şehirde olmuş oluyo sırf bu iş için tekrar memlekete mi gelmem lazım vekalet felan olmazmı acaba....birde adsl hattı üstüme alınca taahhüt süresi değişirmi kasımda bitecek normalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trschumi -- 23 Temmuz 2012; 11:32:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trschumi

quote:

O zaman şöyle yapacaksınız, yeni telefon hattınızı açtıracaksınız telefonunuz aktif olduktan sonra babanızla telekom ofisine gidip devir işlemini yapacaksınız aynı anda hem devir hemde taşıma işlemini gerçekleştireceksiniz,

başka yolu yokmu çünki o zaman ben başka şehirde babam başka şehirde olmuş oluyo sırf bu iş için tekrar memlekete mi gelmem lazım vekalet felan olmazmı acaba....birde adsl hattı üstüme alınca taahhüt süresi değişirmi kasımda bitecek normalde...

Vekalet verebilir babanız o zaman kendiniz halledebilirsiniz bulunduğunuz ildeki telekom müdürlüğünden. Tahahüt süresi hakkında bilgim yok tahahüttünde abonelikle birlikte yeni aboneye geçtiğini hatırlıyorum yinede bir ttneti arayıp sorun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trschumi

quote:

Vekalet verebilir babanız o zaman kendiniz halledebilirsiniz bulunduğunuz ildeki telekom müdürlüğünden. Tahahüt süresi hakkında bilgim yok tahahüttünde abonelikle birlikte yeni aboneye geçtiğini hatırlıyorum yinede bir ttneti arayıp sorun.

peki kardeş çok sağol yardımların için....bi ttneti arayım bakayım şimdi....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.