Şimdi Ara

Adresimde TürkNet Abonesi Çıkıyor Ne Yapmam Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu şahıs kim ise mağdur ediyor beni hem de portumu kullanıyor. Alt yapı sorguluyorum türknet kullanan birisi çıkıyor zaten bu adreste abone var diyor ayrıca forumda ki türknet destek hesabına dm attım adresimi verdim oda doğruladı binada ki ankastre kutusuna baktım daire numaramı buldum kablolar çakılmış ve isim soy isim yazıyordu sanki ben internet bağlatmışım gibi bu yüzden evime internet bağlatamıyorum ne yapmam gerek? Türkneti arıyorum yardımcı olmuyorlar mail atın diyorlar mail atıyorum yardım etmiyorlar ne kadar saçma bir firma bunlar ya. Adres belli internet hizmeti alanın adı soyadı tc'si bulunmuyor mu bunlarda? Bir yol gösterin lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayrıca ekleme yapayım evimin salonuna geldiğim de wifi açınca TurkNet isimli bir Wifi ağı çıkıyor ve salonumun ortasında ful çekiyor evimde kesinlikle modem yok duvara takılmış telefon kablosu yoo hepsi boşta duruyor. Bu nasıl iş anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByKayseriLi38 -- 4 Mayıs 2020; 18:9:35 >
  • @TurkNetDestek

• Kabloyu takip edebiliyormusun panodan çıkıp nereye gidiyor tam olarak direkt dairene mi giriyor üst yada alt kattan biri kaçak olarak kullanıyor olabilir önceki oturan kim ise ona bırakmış olabilir. ayrıyetten benzer sorun bendede var dsl ışığı geldi ve 1 saat falan yandı internete bağlanamadım gitti gelen kurulumcu kişide önceden oturan birinin aboneliği açık olabilir ondan dolayı sinyal gelmiş olabilir dedi @TurkNetDestek benim yazdıklarımada cevap verirse seninkisine de verecek elbet!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForNx -- 4 Mayıs 2020; 19:22:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForNx

Kabloyu takip edebiliyormusun panodan çıkıp nereye gidiyor tam olarak direkt dairene mi giriyor üst yada alt kattan biri kaçak olarak kullanıyor olabilir önceki oturan kim ise ona bırakmış olabilir. ayrıyetten benzer sorun bendede var dsl ışığı geldi ve 1 saat falan yandı internete bağlanamadım gitti gelen kurulumcu kişide önceden oturan birinin aboneliği açık olabilir ondan dolayı sinyal gelmiş olabilir dedi @TurkNetDestek benim yazdıklarımada cevap verirse seninkisine de verecek elbet!
    Yok hocam soketler varya altlı üstlü hani normal bağlanmış şekilde duruyor daire numaram yazıyor ad soyad yazıyor. Daireme baktım kırık çıkık delik yok kablo vs de yok. Cidden kafayı yiycem. Maile cevap geldi türknet yine yardımcı olmuyor yahu ne iğrenç bir firma bunlar ya.

• Telefona bile bakmayan rezil bir firma iyi ki bunlardan internet almamışım. Facebook'tan yazıyorum bana numara veriyor arıyorum biz yardımcı olamayız diyorlar. Yahu şu internet kimin ise kapatın banane illa kablolarını mı sökeyim adamın?

• Bilgisi olan yada fikir verebilecek olan var mı acaba arkadaşlar? Türknet yardım etmiyor mail at dediler attım kopyala yapıştır cevaplar aynen devam numara verdiler arayın diye arıyorum bant kaydı dinliyorum.

• 0850 288 80 81 numarasını sabahtan beridir arıyorum yardımcı olamayız dediler ne hikmetse aynı numarayı yine aradım bayan yardımcı oldu şahısın biri ( Adını Verdi Çalışan Bayan) türknet abonesiymiş ve benim adresimde interneti varmış kapattırmamış dadece dondurmuş nakil alması yada kapattırması gerekiyormuş ne yapmam lazım sizce ben nerden bulayım bu adamı? Adı soyadı şuan elimde ama nerden bulucam bu şahısı ben?

• turknetin saçmalığı ben taşındım taşındığım yer için nakil başvurusu yaptım ama orada türktelekom ftth olduğu için internet veremiyorlar aradılar beni diyor ki isterseniz 6 ay donduralım diyorum neden ben orada yaşamıyorum yok taahhütsüz internet kullanıyorsunuz yok çok avantajlı ya diyorum ki taşındım taşıyamıyorsanız iptal edin hala aynı laflar ücretsizmiş dondurma 6 ay sonra iptal edebilirmişim

Neyin kafası bunlar bilmiyorum neyse anlatmak istediğim şahsın suçu değil büyük ihtimalle şahsı bulmanız pek ihtimal dahili değil 6 ay sonra fatura geleceği için iptal olur zaten siz başka yerden internet alın eski kabloyu kesip yenisini bağlayın gitsin illa ki kullanacağım diyorsanız 6 ay sonra taşırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

turknetin saçmalığı ben taşındım taşındığım yer için nakil başvurusu yaptım ama orada türktelekom ftth olduğu için internet veremiyorlar aradılar beni diyor ki isterseniz 6 ay donduralım diyorum neden ben orada yaşamıyorum yok taahhütsüz internet kullanıyorsunuz yok çok avantajlı ya diyorum ki taşındım taşıyamıyorsanız iptal edin hala aynı laflar ücretsizmiş dondurma 6 ay sonra iptal edebilirmişim

Neyin kafası bunlar bilmiyorum neyse anlatmak istediğim şahsın suçu değil büyük ihtimalle şahsı bulmanız pek ihtimal dahili değil 6 ay sonra fatura geleceği için iptal olur zaten siz başka yerden internet alın eski kabloyu kesip yenisini bağlayın gitsin illa ki kullanacağım diyorsanız 6 ay sonra taşırsınız
    Üstad zaten benim NetSpeed aboneliğim var 2 kere nakil işlemi yaptırdım olumsuz dönüş yapıldı portumu kullanıyor şuan bu adam bu yüzden bana hizmet veremiyorlar türk telekom da olsa superonline de olsa bana şuan internet veremez çünkü daire de internet var gözüküyor sistem de ne yapıcam bilmiyorum. O dediğin kablo işi ne anlamadım kabloyu kes at dedin de. Bu arada 6 ay dediniz ama benden önceki ve ondan önceki oturan kişiler de bu sorunu yaşamış internet alamamışlar yani ne 6 aylar geçmiş üstünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByKayseriLi38 -- 4 Mayıs 2020; 22:7:30 >

• port olmaması ayrı bir sorun normalde bir eve 2 farklı abonelik alabilirsiniz ondan dolayı dedim ama boşta port yoksa yapılabilecek bir şey yok yani kimseyi internet aboneliğini iptal etmeye zorlayamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

port olmaması ayrı bir sorun normalde bir eve 2 farklı abonelik alabilirsiniz ondan dolayı dedim ama boşta port yoksa yapılabilecek bir şey yok yani kimseyi internet aboneliğini iptal etmeye zorlayamazsınız
    Tamam da adam ortada yok nakil bile almamış kullanmıyorsa madem o zaman kapattırsın yani bunun ceremesini ben mi çekeyim? 2 aydır internet alamadım eve. 2 aydır uğraşıyorum. Kullanmıyorsan madem kapattıe abi banane. Sadece dondurma işlemi yapmış o kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.