Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.607
Cevap
189
Favori
1.254.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19.8.1 bence WHQL olmalı. AMD neyi bekliyor mayıstan beri WHQL sürücü çıkartmak için ?
  • kaç yamadır şu 2 sorunun çözülmesini bekliyorum hala tık yok

Radeon Overlay may intermittently fail to appear when toggled in game.
    Audio for clips captured by Radeon ReLive may be corrupted or garbled when desktop recording is enabled.
  • B-2 Spirit kullanıcısına yanıt
    19.8.1 WHQL zaten
  • Killabyte K kullanıcısına yanıt
    19.8.2 çıktı stabil sürücü hala 19.5.2 gözüküyor emin misin ?
  • Evet
    https://www.guru3d.com/files-details/amd-radeon-adrenalin-edition-19-8-1-driver-download.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killabyte -- 27 Ağustos 2019; 16:9:56 >
  • 19.8.1 ve 19.8.2 ikisinde de stopcode mavi ekran hatası alıyorum.19.7.5 en son sorunsuz kullandığım driver.Şakamı bu içine ettiğim amd ne zaman düzgün driver çıkaracak.
  • Bende sapphire blower rx 5700 aldım ekranda yatay cizgiler olusuyo monitor 75 hz 60 hz cektim nadir yapmaya basladi bu seferde oyun dayken ekran gidiyo monitorde no sinyal yazisi cikiyo pc calisiyo ama restart atmadan duzelmiyo bu dedigimi sadece legends of legends de yapiyo driver danmi kaynakli bi nvidi dan gectim pek bilmiyorum amd kullananlar yardimci olabilirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • poseydon24 kullanıcısına yanıt
    Radeon ayarlarından freesync off yapın düzeliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

AMD Adrenalin Edition 19.8.2

/*Control™
    Up to 10% performance improvement in Control running DirectX® 11 on Radeon Software Adrenalin 2019 Edition version 19.8.2 vs. 19.8.1.RS-309
    /*Man of Medan™
    /*Radeon RX 5700 series graphics support for HDCP®2.3.

İyilşetirmeler
    /*Rocket League™ may experience an application hang on performing a task switch.
    /*League of Legends™ may experience slower than expected performance when performing a task switch.
    /*System instability may be experienced on Radeon RX 5700 series graphics products when performing memory overclocking while a 3D application is running.
    /*Minor stutter may be experienced during the first few minutes of Fortnite™ gameplay.

Bilinen Hatalar
    /*Launching RGB Fusion 2.0 may cause a system hang on Radeon RX 5700 series graphics products system configurations.
    /*Stutter may be experienced when Radeon FreeSync is enabled on 240hz refresh displays with Radeon RX 5700 series graphics products.
    /*Radeon Performance Metrics may report incorrect VRAM utilization.
    /*AMD Radeon VII may experience elevated memory clocks at idle or on desktop.
    /*Radeon Overlay may intermittently fail to appear when toggled in game.
    /*Audio for clips captured by Radeon ReLive may be corrupted or garbled when desktop recording is enabled.
    /*Enabling Enhanced Sync may cause game, application or system crashes on Radeon RX 5700 series graphics products.

Not:
    RS-309 - Testing conducted by AMD Performance Labs as of August 22nd, 2019 on Control (DirectX® 11 at High and Medium Presets) at 1080p, 1440p and 4K resolutions, running Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.8.2 and 19.8.1 drivers. Results on 19.8.2 showed up to 10% performance gains over previous driver. Performance may vary based on resolution and settings.
    />
    https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-8-2

• freesync secenegi monitor desteklemediginden orasi aktif degil bisey yapamiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hala 19.5.1 deyim 19.8.1 whql olmuş diye sitesinden girdim ama 19.8.2 ile 19.5.1 var hala emin miyiz whql olduğuna birde memnun muydunuz 8.1 den hatalar az mıydı

• 19.8.1 2 problem vardi oyundayken ekran da yatay cizgi cikiyo bi kackere bide legends of legnds ekran gidiyo hdm kabloyu cikartip takinca duzeliyo bunlardan baska problem yok rx 5700 aldim ama driver biraz daha oturmasi lazm

• Aynı karttan bende kullanıyorum ve 19.8.1-2 driverlarda stopcode alıyorum günde 1 kere falan windows açılışında.
    19.7.5 te oluyor muydu hiç ona göre onu yükleyeceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmert87

Aynı karttan bende kullanıyorum ve 19.8.1-2 driverlarda stopcode alıyorum günde 1 kere falan windows açılışında.
    19.7.5 te oluyor muydu hiç ona göre onu yükleyeceğim?
    Sorunsuz kullandığım son driver 19.7.5.Lanet mavi ekrandan çoğu kimse muzdarip yabancı forumlarda.Umarım artık sonraki driverda düzeltirler.
  • Rx 5700 aldım. Bu amd driverleri yüzünden ne kadar pişmanım anlatamam. Freesync monitörde yatay çizgiler, mavi ekran hataları. Keşke 2070 ya da 1080 alsaydım da uğraşmasaydım diyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ssj kullanıcısına yanıt
    Yabancı bir kaç sitede sorunlar çözülene kadar 19.7.5 sürümünde kalın demişler, denediniz mi hiç bu sürümü ?
  • Deneyeyim hocam. Bakalım sonuç ne olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Harbiden 19.7.5 gecince duzeldi legends of legends daki kitlenmeler no signal hatasi gitti cok saol

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.