Şimdi Ara

Adream mı yoksa cz priest mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba ben char satın alıcam itemsiz int olmayı düşünüyorum lwl 59 mu alıyım yoksa lwl 60 mı alııym lwl 59 alırsam adreamda torment ve 1920 heal olucak 60 lwl alırsam 1920 party heal ve rezz olucam server logos pre almıyıcağım için en kolay giren server orası sizce ne yapmalıyım ?

• Ardreamda torment / 1920 oLamazsin 59'da 100 skiLL point oLur 57 torment acilir heal 43'de kalir
  • quote:

Orjinalden alıntı: One Step CLoser

Ardreamda torment / 1920 oLamazsin 59'da 100 skiLL point oLur 57 torment acilir heal 43'de kalir

Dün ben kodb.gen mi öyle bi sitede yapmıştım 102 anlamışım nese ne yapıyım sizce itemsiz başlıyıcam logosda orc priest olucak lwl 60 olucak ama nasıl para kasıcam heal olmayı planlıyorum pot yap demeyin çok uğraştırıyor :) her dakika pc başında olman lazım mastersız olucak bide :(
  • cz!!!!!
  • 1 e girince ardream 2 ye girersen cz ikisinede yetersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: GenetikCi

cz!!!!!

Tmm cz olucak lwl 60 vericek 10 YTL den ii mi fiyat mastersız yeşil kutu onu konuşurum.nasıl para kasıcam ama 0 dan başlıyıcam nerede kasmalıyım ?
    bide party heal olucam 60 skill heal e geri kalan 42 skili de rezz e vericem nasıl para kasıcam ??
  • Cash fLn aLmadan 0'dan para kasman neredeyse imkansız ardream diyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: I_love_DH

1 e girince ardream 2 ye girersen cz ikisinede yetersin

Ac Fark eDioR
  • quote:

Orjinalden alıntı: One Step CLoser

Cash fLn aLmadan 0'dan para kasman neredeyse imkansız ardream diyorum

Yhoo çok var öyle ne pre nede cash almış hepsi itemleri ne kötü nede süper bende çok çok ahım şahım şey istemiyorum lwl 60 priest olucak ilk pot kasmakla giriyim işe sonra yeşil kutu satarım öyle öyle kasarım
  • Sağlam bir warior arkadaşın varsa czde arkasına takılıp iyi np kasarsın.
  • ne yapmalıyım kimse cevap yazmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahme__T

Sağlam bir warior arkadaşın varsa czde arkasına takılıp iyi np kasarsın.

Logosta ilk defa orc char açıcam ondan kimseyi tanımıyorum :(
  • ne yapıcam yhaa
  • ORc car alma logosta Humanlar 1 aydir savaslari alıyor luferi basiyoruz cumartesi biz aldik lufere girdim DC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcann -- 30 Temmuz 2007; 13:42:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mcann

ORc car alma logosta humanlar Ustun bir zamanlar eziliyodum humanlar ama su anda orclar eziliyo 1 aydir savaslari biz alıyoruz luferi basiyoruz cumartesi biz aldik lufere girdim DC

Sen humansın galiba lwl kaç adreammı cz mi warrior asas ?
    Nasıl para kasıcam biir bana yardım etsin :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldStar

quote:

ORc car alma logosta humanlar Ustun bir zamanlar eziliyodum humanlar ama su anda orclar eziliyo 1 aydir savaslari biz alıyoruz luferi basiyoruz cumartesi biz aldik lufere girdim DC

Evet Humanim 57 lwl anderam a kasiyorum assasim birde Logos cok ucuz para kasman icin ticerat yapman gerek ama onun icinde biraz paran olmasi gerek

Ya Gb al Yada cash al boyle para yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcann -- 30 Temmuz 2007; 13:45:38 >

• yhaa logosda oynuyon yokmu hiçççççç
  • cz de paper ken zaten full uniq e ihtiyaç varda cz de nit olsan gene uniq çekmen lazım ama ardreamda bi +7 chitin set +8 large kite shield sonra hp bonuslu olan görev silahı quest takıları bide +7 dd olsa hertürlü işe yararsın
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: GoldStar

quote:

Evet Humanim 57 lwl anderam a kasiyorum assasim birde Logos cok ucuz para kasman icin ticerat yapman gerek ama onun icinde biraz paran olmasi gerek

Ya Gb al Yada cash al boyle para yap

Pot satıcam yoksa para yapamam 0 dan başlıcam yeşil kutu olucak bide onu kırdırıyımmı satıyımmı
    Adream sevmiyorum ve l1 de olman lazım pre almıyıcam demiştim :))

• cz olucak logosda human varmı lwl 60 ?? yha biri yardım etsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.