Şimdi Ara

Adore Kedi Evi - #kedievimadoreden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
8.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu sene 41119 adet kedi evi dağıtacaklarmış. Sadece kargo tutarı olan 10 tl'yi ödeyerek kedi evine sahip olabilirsiniz. Lütfen diğer sıcak fırsatlarda olduğu gibi bu sıcak fırsata da özen gösterip hepimiz almaya çalışalım. Bizim gibi onlarında yağmurda, karda bir yerlere sığınmaya ihtiyaçları var.

7. Geleneksel Ücretsiz Kedi Evi Sosyal Sorumluluk Projesi - 2018

Adore Mobilya olarak bu yıl 7. sini gerçekleştirdiğimiz "Geleneksel Ücretsiz Kedi Evi Sosyal Sorumluluk Projesi” ile karşınızdayız. Yılın başından itibaren sizlerden gelen büyük ilgi ve talepleri de değerlendirerek, paylaşacağımız Kedi Evlerinin sayısını rekor seviyeye çıkardık. 2018 yılında toplamda 41.119 adet Kedi Evi ürettik!

Kedi Evleri ÜCRETSİZDİR. Ancak kötü niyetli ticari alımları engellemek için, kargo ve ambalaj maliyeti olarak 10 TL alınacaktır. Ayrıca her üye tek seferde sadece 1 adet Kedi Evi alabilecektir.

Kedi Evleri, sürekli üretilen ve satılan ürünler değildir. Adore Mobilya tüm yıl boyunca biriktirdiği hasarlı ve atıl malzemeleri satıp ticari gelir elde etmek yerine, bu malzemeleri özenle bir araya getirerek siz değerli hayvanseverler aracılığı ile sokak kedilerine ulaştırmaktadır.

Geçmiş yıllarda sizlerle beraber toplam 67.262 kediyi, ev sahibi yapmayı başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kedi Evi Ölçüleri: 52 x 32 x 40 (genişlik x yükseklik x derinlik)

Kedi Evleri Sosyal Sorumluluk Projesi’ne neden ve nasıl karar verildi?

Merhaba Değerli Hayvanseverler,

Biz, “Daima En Kalitelisi, En Hesaplısı” felsefesi ile ürünlerimizi tasarlıyor ve üretiyoruz.

“En Kaliteli” olmak için levhadan, bağlantı parçalarımıza kadar bütün malzemelerimizi özenle seçiyor, en güncel teknolojik sistemleri kullanıyoruz.

“En Hesaplı” olmak için ise hem ergonomiden ve şıklıktan ödün vermemeye hem de, olması gerekenden fazla malzeme ve iş gücü kullanmamaya dikkat ediyoruz.

En büyük önceliğimiz ise ürettiğimiz ürünlerin çevre dostu olmasıdır. Bu nedenle ürünlerimizde sadece, endüstriyel amaçlı yetiştirilen ağaçlardan üretilen yonga levhalar ve üretim süreçleri denetlenen, doğaya zarar vermeyen bağlantı parçaları kullanıyoruz.

İleri teknoloji ile ulaştığımız yüksek üretim potansiyelimiz ve hesaplanarak yapılan tasarımlarımız sayesinde neredeyse hiçbir malzememizi israf etmiyoruz. Fakat ana hammaddemiz olan yonga levhalarımızın bir kısmı taşıma ve üretim aşamalarında hasar görebilmekte ve bu malzemeler firmamızın ürünlerimizde kesinlikle kullanılmamaktadır. Normalde, hasar gören bu malzemeler ayrılıp satılmaktadır.

Ticari gelir sağlamak yerine, sevimli hayvan dostlarımız için ne yapabiliriz diye düşündük ve sokak kedileri için ev yapmanın güzel bir fikir olduğuna karar verdik. Bu sayede kedi dostlarımız soğuk kış günlerinde ısınabilecekleri ve korunabilecekleri ev sahibi olabileceklerdi. Yıllar önce amatör bir ruh ile başlayan bu girişimi bugün sizlerle beraber bir Sosyal Sorumluluk Projesi olarak sürdürmenin onur ve mutluluğunuz yaşıyoruz.

Kedi Evleri’ni tasarlarken, üretim aşamalarında ayrılan bu malzemeleri yıl boyunca biriktirerek en verimli şekilde kullanarak çok sayıda Kedi Evi ürettik. Kedi Evlerini hiçbir el aletine gerek duymadan kurabileceksiniz çünkü kurulum için gerekli olan herşey paketin içinde mevcuttur. Kedi Evini kurmadan önce veya kurduktan sonra evi, naylon gibi su geçirmez bir malzeme ile kaplamanızı öneririz ki, kış şartlarına daha uzun dayanabilsin. Dilerseniz Kedi Evlerini boyayabilirsiniz ama kedilerin boya kokusundan pek hoşlanmadığını da hatırlatmak isteriz. Eğer boyarsanız evleri iyice havalandırdıktan sonra kedi dostlarımızın hizmetine sunabilirsiniz.

Adore Mobilya ailesi olarak ürünlerimizi evlerinizde ve ofislerinizde görmekten mutluluk duyuyoruz. Etrafınıza dikkatle baktığınızda, en az bir komşunuzun veya akrabanızın evinde ya da bir arkadaşınızın ofisinde bize rastlayacaksınız. Şimdi ise Adore Kedi Evleri’ni her sokakta görmek istiyoruz.

Adore Mobilya, kedi evlerini Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında ürettiği için siz değerli hayvanseverlere bu evleri ücretsiz olarak sunuyor. Ancak ticari suistimali engellemek adına sadece 10 TL kargo ve ambalaj maliyeti ödemeniz gerekiyor. Bu sayede kedi evlerimiz daha çok dostumuza ulaşacaktır.

Kurduğunuz kedi evlerinin fotoğraflarını bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

#kedievimadoreden

#bukışgeçerüşümeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 28 Kasım 2018; 14:28:40 >

• Adore'nin PR çalışması yapmadığına ve insani duygulara dokunarak ''samimi, içten, yardımsever'' bir firma gibi görünmeyi amaçlamadığına inanmak istiyorum. Kediler köpekler kadar büyük ve iri değiller. Eğer taşın altına elini koyacaksa, daha büyük evler de yapıp dağıtmalı. Kargo ücreti 20 TL olsun farketmez. Sonuç olarak kediler hayvansa, köpekler de hayvan. Bir yere sığınamıyorlar, yer bakımından saklanacak alanları yok. Kediler kadar tüylü değiller ve onlarda üşüyor. Sadece kediye indirgeyerek ''bakın yardım yaptık hehe ne kadar tatlıyız'' demek yerine genel manada yardım hareketi üstlenebilirler diye düşünüyorum. Elbette kedi evi oldukça güzel düşünülmüş kendilerini takdir ediyorum. Bu evlerin malzemeleri ürettikleri mallardan artakalanlar olabilir öyle değil mi? Maliyet açısından kocaman bir firmaya ne kadar zarar verebilir ki? 1.5 metreye x 1.5 metre bir ev? Kalırsa bir adet sipariş verip arka bahçedeki yavru kediler için oluşturacağım. Henüz 3 aylıklar.
  • Bu kedi evi olayı iyi hoş ama kedi içindeyken kapıya dayanan bir köpeği hayal ediyorum da bayağı olay çıkmaz mı? :)

Ancak yüksek yerlerde olursa bir anlamı olur veya köpeğin giremeyeceği bir bahçe falan yoksa sokağa falan konulmaz, hem köpekler hem hırsızlar bu işi bozar gibi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adore'nin PR çalışması yapmadığına ve insani duygulara dokunarak ''samimi, içten, yardımsever'' bir firma gibi görünmeyi amaçlamadığına inanmak istiyorum. Kediler köpekler kadar büyük ve iri değiller. Eğer taşın altına elini koyacaksa, daha büyük evler de yapıp dağıtmalı. Kargo ücreti 20 TL olsun farketmez. Sonuç olarak kediler hayvansa, köpekler de hayvan. Bir yere sığınamıyorlar, yer bakımından saklanacak alanları yok. Kediler kadar tüylü değiller ve onlarda üşüyor. Sadece kediye indirgeyerek ''bakın yardım yaptık hehe ne kadar tatlıyız'' demek yerine genel manada yardım hareketi üstlenebilirler diye düşünüyorum. Elbette kedi evi oldukça güzel düşünülmüş kendilerini takdir ediyorum. Bu evlerin malzemeleri ürettikleri mallardan artakalanlar olabilir öyle değil mi? Maliyet açısından kocaman bir firmaya ne kadar zarar verebilir ki? 1.5 metreye x 1.5 metre bir ev? Kalırsa bir adet sipariş verip arka bahçedeki yavru kediler için oluşturacağım. Henüz 3 aylıklar.

• sokak hayvanlarına mama veriliyor hayvan avlanma arama yemek bulma yetileri köreliyor sonra mama vermiyorsunuz hayvan şok yemek bulamıyor.Sıcak evler yuvalar kuruyorsunuz ancak o evler 6 ay sonra yıkılıyor yok oluyor hayvan yine adapte olmakta zorlanıyor.Siz 2 dakika vicdanınızı rahatlatmak için iyilik safarisi düzenlerken aslında hayvanlara iyilik mi ediliyor kötülük mü tartışalım?
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Hocam bence atık malzemeleri değerlendiriyorlar. Köpek için olanları kullanabilirler o yüzden böyle bir projeye girmezler. 10 tl kargo parası ayağına malı belki az da olsa değerlendirip satmış oluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Hocam bence atık malzemeleri değerlendiriyorlar. Köpek için olanları kullanabilirler o yüzden böyle bir projeye girmezler. 10 tl kargo parası ayağına malı belki az da olsa değerlendirip satmış oluyorlar.
    İşte bu durumda vicdanen bize şirin görünmeye mi çalışıyorlar yoksa fire'leri 10 TL'den kitleyip üstüne bedava reklam mı yapıyorlar. Başta da dedim iyi niyetli olduklarına inanmak istiyorum diye.
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Hem şirin görünüp reklam yapıyorlar hem de malı satıyorlar. Benim görüşüm böyle tabii yanılıyor da olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mk15

sokak hayvanlarına mama veriliyor hayvan avlanma arama yemek bulma yetileri köreliyor sonra mama vermiyorsunuz hayvan şok yemek bulamıyor.Sıcak evler yuvalar kuruyorsunuz ancak o evler 6 ay sonra yıkılıyor yok oluyor hayvan yine adapte olmakta zorlanıyor.Siz 2 dakika vicdanınızı rahatlatmak için iyilik safarisi düzenlerken aslında hayvanlara iyilik mi ediliyor kötülük mü tartışalım?
    Offf hayatımda daha boş bir yorum okumamıştım. Blok.
  • quote:

sokak hayvanlarına mama veriliyor hayvan avlanma arama yemek bulma yetileri köreliyor sonra mama vermiyorsunuz hayvan şok yemek bulamıyor.Sıcak evler yuvalar kuruyorsunuz ancak o evler 6 ay sonra yıkılıyor yok oluyor hayvan yine adapte olmakta zorlanıyor.Siz 2 dakika vicdanınızı rahatlatmak için iyilik safarisi düzenlerken aslında hayvanlara iyilik mi ediliyor kötülük mü tartışalım?
    Hayvanların doğal yaşam alanı beton kütlesi mi ? Etrafında yeşillik görüyor musun hiç ? Nereden bulacakmış istanbulda avı
  • Alabilen var mı? Sepete ekle butonu aktif değil bende.

• quote:

Don’t feed the troll

• Siteye ulaşılmıyor...
  • site çökmüş
  • konu daha önce açıldı ,artı siteye bu geceden beri girilemiyor
    ara sıra giriliyor ama henüz satışı da görülmüyor ,hoş görülse dahi bu şartlarda alabilmek imkansız gibi
  • Bu saatte kapanan siteden gün içinde verim beklemeyin. Artık Adore PR için yapıyor gibi görünüyor.
  • inşallah bunuda 50 tane üyelik açıp sömürenler çıkmaz
  • serssseri kullanıcısına yanıt
    anasına bacısına saygısı olan zaten sömürmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Adore'nin PR çalışması yapmadığına ve insani duygulara dokunarak ''samimi, içten, yardımsever'' bir firma gibi görünmeyi amaçlamadığına inanmak istiyorum. Kediler köpekler kadar büyük ve iri değiller. Eğer taşın altına elini koyacaksa, daha büyük evler de yapıp dağıtmalı. Kargo ücreti 20 TL olsun farketmez. Sonuç olarak kediler hayvansa, köpekler de hayvan. Bir yere sığınamıyorlar, yer bakımından saklanacak alanları yok. Kediler kadar tüylü değiller ve onlarda üşüyor. Sadece kediye indirgeyerek ''bakın yardım yaptık hehe ne kadar tatlıyız'' demek yerine genel manada yardım hareketi üstlenebilirler diye düşünüyorum. Elbette kedi evi oldukça güzel düşünülmüş kendilerini takdir ediyorum. Bu evlerin malzemeleri ürettikleri mallardan artakalanlar olabilir öyle değil mi? Maliyet açısından kocaman bir firmaya ne kadar zarar verebilir ki? 1.5 metreye x 1.5 metre bir ev? Kalırsa bir adet sipariş verip arka bahçedeki yavru kediler için oluşturacağım. Henüz 3 aylıklar.
    hocam adamlar kediler icin yapmis insanoglunu tatmin etmek mumkun degil kopekti kustu yarin sincaplarada yapilsin kirpilerede ayilar domuzlar diye gider.

1 herzaman 0 dan iyidir oyuzden elestirmemek desteklemek lazim mesela sende bi paket kopek mamamsi alip arabana koyup kopek gordugunde onlari besleyebilirsin yada madem bahcen var en fazla 40-50 tl ye mal olur bi kopek kulupesi yapip bahcene koyabilirsin sende ayni sekilde bu kadar duyarliysan kalirsa arka bahceme koyarim diyecene kalmasa bile yaptir koyuver bitane

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.