Şimdi Ara

Adobe Photoshop Elements 2024 - 170TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
13
Favori
10.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal şartlarda Adobe'nin resmi sitesinde 100$ (yaklaşık 2900TL) fiyatla satışa sunulmakta ama black friday indirimiyle 60$'a (yaklaşık 1750TL) inmiş durumda. Oysa aynı yazılım Microsoft Store'da da TL üzerinden ve oldukça uygun bir fiyata; sadece 169,5TL olarak satışta. Bu indirim 9 gün daha sürecekmiş, ihtiyacı olan kaçırmasın derim. Gerçi sonrasında da 283TL'ye çıkacakmış fiyatı.

Yazılıma gelince, Photoshop'un hafif kırpılmış sürümüdür. Yeni başlayanlar için otomatik işlemlerin yanında ileri seviye kullanıcılar için Photoshop'un pro sürümünü aratmayacak elle düzenleme araçları ve fotoğraflar için Adobe RAW editör gibi özelliklerle geliyor. Photoshop gibi aylık ödeme değil, KALICI LİSANS fiyatıdır.

Windows'ta yüklü olan Microsoft Store üzerinden satın alabilirsiniz:

https://apps.microsoft.com/detail/adobe-photoshop-elements-2024/9NH55BF6LR3T?hl=tr-tr&gl=US

• Program ilk açıldığında amatör kullanıcılar için hazırlanmış olan çoğu otomatik işlemlere sahip olan bir arayüz ile açılıyor. Siz muhtemelen bu arayüze denk geldiniz. Ekranın üst kısmında ortada yer alan "quick, guided, advanced" yazan kısımdan advanced'i seçerseniz layer vb özelliklerin bulunduğu asıl photoshop arayüzüne geçmiş olursunuz.

Lightroom veya Camera Raw fonksiyonları için aldım, manipülasyon kısmıyla pek işim yok. Denemek için çektiğim bir RAW fotoğrafı işleyeyim dedim, arayüz Lightroom’dan farklı tabii ama basit geldi, kullandığım ayarların da hepsini de gördüm. Paylaşım için teşekkürler.

Muhakkak eksikleri vardır ama sonsuza kadar aylık 50-60 TL ödemekten veya korsan indirip her türlü güncelleştirmeyi kapatmak için taklalar atmaktansa, basit bir hamburger parasına lisanslı şekilde bunu kullanmayı tercih edeceğim.
  • Telefondan satın alıp ileride kullanabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım, teşekkürler.

• Macbook için bu fiyatlara almak mümkün değil di mi

• Photoshop'un klasik versiyonu değil. Daha basitleştirilmiş, amatörler için işlevsel versiyonu. Fiyat güzel yinede bilgi olarak belirteyim bilmeyen arkadaşlar için.

• tesekkur ederim firsati paylastiginiz icin.

• Fatih kullanıcısına yanıt

Windows'ta kayıtlı hotmail (/outlook) hesabınız ile giriş yapıp satın alırsanız mümkündür. Microsoft Store satın alınan yazılımı sadece kayıtlı MS eposta adresiniz üzerine kaydetmekte.

• eddy kullanıcısına yanıt

Maalesef hayır, sadece Windows 10/11 yüklü bilgisayarlar için geçerli bir kampanya.

• Hemen alıyorum, teşekkür ederim.

• yapay zeka araçları bu sürümde mevcut mu?

• tulley T kullanıcısına yanıt

Kastetiğin seçili alanı yazdığın metine göre doldurma gibi şeylerse onlar yok. AI destekli renk düzeltmesi gibi özellikler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 21 Kasım 2023; 23:49:42 >
  • Adobe Photoshop Elements 2024 - 170TL

Sanırım 170 Tl olmasının sebebi dolar kurunu 28.3 değil de 2.83 olarak alması. Bende USD olarak gözüküyor fiyat. Bende mi sıkıntı var ?

• Toslayla ödenirse yüzde 20 de iade var

• Nays ile aldım. İade gelir mi bilemem :) %20 iade gelirse 136 TL :) paylaşım için tşkler.

• Arkadaşlar fiyatta bir hata yok çünkü 2024 sürümünün indirimsiz fiyatı 283TL ama 2023 sürümünü geçtiğimiz şubat ayında indirimsiz 240TL'ye almıştım. Ondan önce de böylesi düşük bir fiyata satılıyormuş ama sadece PS Elements'e özel. Fiyatın uygun olmasının bir sebebi de Microsoft Store'un bölgesel fiyatlandırma uygulaması ve ülkemize özel TL bazında birçok oyun/uygulama dünya piyasasının çok altında satışta. Dün akşam Steam dolara geçti diye üzülenler MS Store'daki oyunlara da bir göz atsın derim.

• snowtger kullanıcısına yanıt

Siz Microsoft Store'un ABD sayfasından fiyat bakıyorsunuz, Türkiye sayfasına geçiş yaparsanız indirimli fiyatı görebilirsiniz.

• Father Torque kullanıcısına yanıt

Steam'dan sonra son kale Microsoft Store yani hocam :)

Microsoft bölge ayarlarından ABD seçili kalmış ne alakaysa, o yüzden fiyat USD gözüküyormuş. TR yapınca fiyat düzeldi. Fotoğraf düzenleme ile pek alakam yok ama fiyat cidden çok güzel. Benim bile alasım geliyor :)

• Tosla ile alınca 83 lira cashback verdi, neredeyse yarı fiyatına gelmiş oldu. Teşekkür ederim paylaşım için.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.