Şimdi Ara

admire 1.3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
47
Cevap
0
Favori
38.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 13-14 bine araç almayı düşünüyorum. Aslında palio, clio, polo filan bakarken admire lara da bakmaya başladım.

Alacağım araç en az 80 binde olur heralde o fiyata.

Uzun soluklu kullananlardan özellikle admire 1.3 hakkında düşüncelerini fikirlerini alabilirmiyim.

Benim duyduklarım - lar motor sesi içerde, rüzgar ve yol sesi uzun yolda rahatsız edici, yol tutuş vasat, arka diz mesafesi dar. ikinci eli yok.
    + lar yakıtı az, parçası ucuz.

• quote:

Orjinalden alıntı: n a v y_35

Arkadaşlar 13-14 bine araç almayı düşünüyorum. Aslında palio, clio, polo filan bakarken admire lara da bakmaya başladım.

Uzun soluklu kullananlardan özellikle admire 1.3 hakkında düşüncelerini fikirlerini alabilirmiyim.

Benim duyduklarım - lar motor sesi içerde, rüzgar ve yol sesi uzun yolda rahatsız edici, yol tutuş vasat, arka diz mesafesi dar. ikinci eli yok.

2001 modelini 7 yıl kullanmış biri olarak şöyle söyliyim.

Motor Sesi:evet içeriye fazla gelir hatta admire larda ilk çıkan kasaya göre daha fazla ses gelir.

Ruzgar ve Yol Sesi:Ruzgar sesi abartıldığı kadar çok değildir anca 140 kmden sonra aynanın çıkardığı ses gelir içeriye, Yol seside eğer yumuşak lastik takılırsa rahatsız etmez ama yinede duyulur içeriden.

Diz Mesafesi:Sınıfına göre iyi bu sınftaki tüm araçlarda aynıdır zaten ama arkada bir kişi sıkışmadan oturabilir. Ben 1.80 boumla rahatsız olmadan arkada oturabiliyordum. Ama bagajı ufaktır çok fazla eşya almaz. Amort. yumuşak olduğundan zaten hemen yere oturuverir.

2 el:Yok diyenler sallıyor biraz ben kendi aracımı anında sattım hiç zorlanmadan pazara çıkıp bakarsanız temiz admire ların hemen satıldığını görürsünüz.

Yol Tutuş:Orta ama kötüde değildir. Yan rüzgarlardan pek etkilenmez ama virajlarda çok zorlarsanız yanlara çok yatar ve yattığı tarafa önden kayar.

Yakıt:Az yakmaz neredeyse 1.6 araç kadar yakar hele klimayı açınca emer benzini ama tüple çok ekonomik oluverir.

Yedek Parça:Parçaların bazıları çok ucuz bazılarıda çok pahalıdır. Parçayı nerden nasıl temin ettiğinize göre değişir biraz.

Sonuç:Rahatlıkla alınıp kullanılabilecek ortalama bir araçtır. Kolay arıza yapmaz bakım gerektirmez her daim binilir gidlir bir araçtır. Zaten daha iyi beklentiler için bir üst sınıfa bakmanız gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: AO

quote:

Orjinalden alıntı: n a v y_35

Arkadaşlar 13-14 bine araç almayı düşünüyorum. Aslında palio, clio, polo filan bakarken admire lara da bakmaya başladım.

2001 modelini 7 yıl kullanmış biri olarak şöyle söyliyim.

Motor Sesi:evet içeriye fazla gelir hatta admire larda ilk çıkan kasaya göre daha fazla ses gelir.

Ruzgar ve Yol Sesi:Ruzgar sesi abartıldığı kadar çok değildir anca 140 kmden sonra aynanın çıkardığı ses gelir içeriye, Yol seside eğer yumuşak lastik takılırsa rahatsız etmez ama yinede duyulur içeriden.

Diz Mesafesi:Sınıfına göre iyi bu sınftaki tüm araçlarda aynıdır zaten ama arkada bir kişi sıkışmadan oturabilir. Ben 1.80 boumla rahatsız olmadan arkada oturabiliyordum. Ama bagajı ufaktır çok fazla eşya almaz. Amort. yumuşak olduğundan zaten hemen yere oturuverir.

2 el:Yok diyenler sallıyor biraz ben kendi aracımı anında sattım hiç zorlanmadan pazara çıkıp bakarsanız temiz admire ların hemen satıldığını görürsünüz.

Yol Tutuş:Orta ama kötüde değildir. Yan rüzgarlardan pek etkilenmez ama virajlarda çok zorlarsanız yanlara çok yatar ve yattığı tarafa önden kayar.

Yakıt:Az yakmaz neredeyse 1.6 araç kadar yakar hele klimayı açınca emer benzini ama tüple çok ekonomik oluverir.

Yedek Parça:Parçaların bazıları çok ucuz bazılarıda çok pahalıdır. Parçayı nerden nasıl temin ettiğinize göre değişir biraz.

Sonuç:Rahatlıkla alınıp kullanılabilecek ortalama bir araçtır. Kolay arıza yapmaz bakım gerektirmez her daim binilir gidlir bir araçtır. Zaten daha iyi beklentiler için bir üst sınıfa bakmanız gerekir.
    yol tutuşu açısından clio ve albeadan daha iyidir
    eksileri
    aracın altı yere çok yakındır 1.6 ve dizeller biraz daha yüksek ama 1.3 ler malesef çok yakın ve dikkatli kullanman gerek
    motor sesini içeri alıyor ama rahatsız edici degil ama uzun yolda yol sesini cidden çok alıyor
    bagajı sınıfına göre gerçekten ufak
    arka koltuklar biraz sert hele uzun insanlar için uzun yolda tam bi işkence 3 saatlik yolda perişan oluyorum
    artıları
    ufak şeylerden çalmamışlar
    misal: otomatik çıkan radyo anteni, bagaj döşemesi, arka koltuk kafalıkları, arka sis farı, çamurluklar,4 cam otomatigi vs
    yaygın servis ve uygun fiyat
    ikinci eli (bulundugum il için konuşuyorum ) güzel biz 1.3 almadan önce 1.6 çok aradık ama bulamadık ki halen pazarlarda 1.6 motor fazla yok 1.5 dizeller var onlarında çogu şirket aracı
    yanlız 80 binde agır bakıma giriyor admireler bence borç harç 15 e daha temizini bulun derim hatta imkan varsa 1.6 motor alın

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_sönmez

yol tutuşu açısından clio ve albeadan daha iyidir
    eksileri
    aracın altı yere çok yakındır 1.6 ve dizeller biraz daha yüksek ama 1.3 ler malesef çok yakın ve dikkatli kullanman gerek
    motor sesini içeri alıyor ama rahatsız edici degil ama uzun yolda yol sesini cidden çok alıyor
    bagajı sınıfına göre gerçekten ufak
    arka koltuklar biraz sert hele uzun insanlar için uzun yolda tam bi işkence 3 saatlik yolda perişan oluyorum
    artıları
    ufak şeylerden çalmamışlar
    misal: otomatik çıkan radyo anteni, bagaj döşemesi, arka koltuk kafalıkları, arka sis farı, çamurluklar,4 cam otomatigi vs
    yaygın servis ve uygun fiyat
    ikinci eli (bulundugum il için konuşuyorum ) güzel biz 1.3 almadan önce 1.6 çok aradık ama bulamadık ki halen pazarlarda 1.6 motor fazla yok 1.5 dizeller var onlarında çogu şirket aracı
    yanlız 80 binde agır bakıma giriyor admireler bence borç harç 15 e daha temizini bulun derim hatta imkan varsa 1.6 motor alın

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yorum ve fikirler için teşekkürler. Polo 1.6 ya da palio 1.2 ye bakıyoruz artık. İnşallah dişimize göre buluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: n a v y_35

Arkadaşlar yorum ve fikirler için teşekkürler. Polo 1.6 ya da palio 1.2 ye bakıyoruz artık. İnşallah dişimize göre buluruz.

Alıntıları Göster
    arkadaşım bende 1,3 2004 accent var. ama sana asla 1,3 almanı tavsiye etmem. neden dersen, 1,3 ler aşırı çok yakıyor. Az yakar diyen insan yalancının kralıdır. Daha sonra yere alçak olduğu için arkada 3 kişi oturduğu zaman altı yere sürtücekmiş gibi oluyor. Benim sana tavsiyem accentlerin 1,6 motorunu almanı tavsiye ederim. Veya polo alırsan daha da rahat edersin.Çünkü hyundailer polo ' nun yanında araba değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: özbolu

arkadaşım bende 1,3 2004 accent var. ama sana asla 1,3 almanı tavsiye etmem. neden dersen, 1,3 ler aşırı çok yakıyor. Az yakar diyen insan yalancının kralıdır. Daha sonra yere alçak olduğu için arkada 3 kişi oturduğu zaman altı yere sürtücekmiş gibi oluyor. Benim sana tavsiyem accentlerin 1,6 motorunu almanı tavsiye ederim. Veya polo alırsan daha da rahat edersin.Çünkü hyundailer polo ' nun yanında araba değil...

Alıntıları Göster
    1.3 lerde debriyaj balatası sorunu olduğunu duymuştum bu forumdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Energetic

1.3 lerde debriyaj balatası sorunu olduğunu duymuştum bu forumdan.

Alıntıları Göster
    1.3 perf problemi vardır

arkadaşımda var ve yokuşta bayılıyor diyordu

bi arkadaşımdada 1.5 i vardı deli gibi gidiyordu

o yüzden 1.5 veya 1.6 bak bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

1.3 perf problemi vardır

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

1.3 perf problemi vardır

KATILIYORUM, 1.5TEN AŞAĞISINI ALMA...

• quote:

Orijinalden alıntı: ffmsahin

quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

1.3 perf problemi vardır

KATILIYORUM, 1.5TEN AŞAĞISINI ALMA...

Alıntıları Göster
    bizde 1.3 var 2004 model lpg takılı ve lastikleri değiştirdik yol tutuşu daha güzel oldu ama şunu söyleyeyim rakiplerine göre 1 gölek üsttün gerek clio gerek albeadan çok çok daha üstündür accent

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfun4848

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    1.5 leri dizeldir. 82 BG CRDI motor 3 silindirlidir. 3 silindirli olmasına rağmen birçok 4 silindirli motorları ezer.
  • ben bu site ne sıklıkla okunur nasıl iletişim kurulur benim soruma cevabı nasıl okurum bilmiyorum ama bi sorunum var.admire 2004 1.3 var sabahları geç çalışıyor 1.marşta hayattta çalışmaz 2. marşta hemen alır sonra gün içinde her marş hemen alır.hangi ustaya götürdüysem yapamadılar servis zaten rezalet.aküyü marş motorunu benzin filitresini değiştirdim neyapabilirim fikri olan varnı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevizkabugu

1.5 leri dizeldir. 82 BG CRDI motor 3 silindirlidir. 3 silindirli olmasına rağmen birçok 4 silindirli motorları ezer.

Alıntıları Göster
    eski accentlerin 1.5 benzinlisini kastediyor arkadaşlar.. sonradan 1.6 ları çıktı.. hepsi de çok yakar tüple 1.3 ün kokladığı doğrudur . 1.3 ün 2. eli iyidir diğerleri için aynı şeyi söyleyemeyiz.Çok beklentiniz yoksa düşük km lisi iyi bir aile aracı olur nihayetinde albea,symbol ayarında bir araçtır.
    motor sesi albeada da aynı aslında aralarında pek fark yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: the engine

eski accentlerin 1.5 benzinlisini kastediyor arkadaşlar.. sonradan 1.6 ları çıktı.. hepsi de çok yakar tüple 1.3 ün kokladığı doğrudur . 1.3 ün 2. eli iyidir diğerleri için aynı şeyi söyleyemeyiz.Çok beklentiniz yoksa düşük km lisi iyi bir aile aracı olur nihayetinde albea,symbol ayarında bir araçtır.
    motor sesi albeada da aynı aslında aralarında pek fark yok.

Alıntıları Göster
    Arka diz mesafesi bir albea veya cliodan daha fazladır. Bizim Accent tercih etmemizin sebeplerinden biride bu. Altı yere yakındır. Bagajıda albea ve clio ya göre ufaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Çelik

Arka diz mesafesi bir albea veya cliodan daha fazladır. Bizim Accent tercih etmemizin sebeplerinden biride bu. Altı yere yakındır. Bagajıda albea ve clio ya göre ufaktır.

Alıntıları Göster
    sen gıt 1.2 palıo al da basını dert e sok bence:D:D onda gor yol sesını performans dıcem onda hıcc performans yok kalıteeee sıfırrr...bıde sunu belırtmek ıstıyorumm...bakımsız araba coookta yakarrr rampalarda tıkanırdaaaaaa.......
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yaa arkadaşım , ya sen 0 - 10 yaş grubunda bir arkadaşsın. yada hiç dayak yememişsin.

"1.3 ler az yakıyor diyen yalancının kıralıdır demişsin"

Kardeşim; 10 yıldır araba tepesinde, otomobil konusu hobisi olan ,sanayide iki ay motorcu yanında para almadan sırf meraktan takılmış bir insan olarak, diyorum ki. 1.3 accent az yakar.

2004 model 1.3 accent admire arabam var . sıfır km aldım. 35.000km de BRC marka LPG taktırdım Şu an araba 95.000 km de. Bu tanıdığımız bildiğimiz beşinci arabamız. Aldığım günden beri araba saat gibi çalışıyor. aldığımda da 100 km de 6 litre benzin tüketiyordu. 95.000 km oldu hala 100 km de 6 litre benzin tüketiyor. LPG yi ilk yaptırdığımda 100 km de 8 lt lpg tüketiyordu. iki yıl geçti hala 8 lt tüketiyor.

Daha yeni memleketten geldim , 300 km yol yaptım . Sürekli klima açıktı ve araba km de 146 bin. yani yaklaşık 15 kuruş yakarak geldi. ve yolda otoban falan deil belki bilirsin Eskişehir- Gebze arası. Yolun 150 km lik kısmında ortalama 50 km süratle gidiyosun.

Bu arkadaşada kesinlikle polo yu tavsiye etmiyorum. Arkadaşım o arabayı alırsan bakamazsın. Ben Accentin triger takımını 70 ytl ye değiştiriyorum. polo yu 500 den aşağı değiştiremezsin. Bizim fren balataları 15 ytl. polo kimbilir kaç lira....

Bu araba bize küçük gelirken bide poloyu hayal bile edemiyorum. Bagajınızı kucağınızdamı taşıyacaksınız.

palioymuş , clioymuş bunları zaten geç bunlar accentle kıyaslanabilecek arabalar deil.

Hyundai accent tavsiye ederim. Fiyatıda çok uygun 2004 modeli 14.000 ytl . Gayet uygun. Biraz daha para çıkarabilirsen 2004 Elantra tavsiye ederim. Eğer bunlardan almayacaksan . Japon arabalarından birini öneririm. Bu avrupalılar bizi sağılacak inek olarak görüyor. Pahalıya araba satıyor. Parçaları pahalı satıyor. Bide kendilerinde olmayan prestijmiş bilmemneymiş kandırmacalarıyla 3 kuruşluk opeli - Volkswageni 15 kuruşa satıyor.

araba ihtiyaçtır güzel kardeşim. bir yerden başka biryere gitmeye yarar . Ederi neyse o kadar para verilir.

quote:

Orjinalden alıntı: özbolu

• quote:

Orijinalden alıntı: serkn

ben bu site ne sıklıkla okunur nasıl iletişim kurulur benim soruma cevabı nasıl okurum bilmiyorum ama bi sorunum var.admire 2004 1.3 var sabahları geç çalışıyor 1.marşta hayattta çalışmaz 2. marşta hemen alır sonra gün içinde her marş hemen alır.hangi ustaya götürdüysem yapamadılar servis zaten rezalet.aküyü marş motorunu benzin filitresini değiştirdim neyapabilirim fikri olan varnı
    Arkadaşım ,
    sorun kronik ve bilindik bir sorun .
    Sabırla yazdıklarımı oku.

Arabanın deposunda uzun süre bekleyen benzin , deponun alında katı bir tabaka oluşturuyor. bu tabaka zamanla çoğalıyor. ve anladığım kadarıyla dört yaşındaki bir arabada yaklaşık 2 cm kadar dipte tortu oluşuyor. Benzin pompan dipteki benzini çekmeye ayarlı olduğu için , özellikle sabahları bu dipteki katı benzini çekmeye çalışıyor . Başaramıyor. ikinci yada üçüncü marşta alıyor. eğer depodaki benzin seviyen düşükse beş - eltı defa marşa basman gerekebilir. hatta çalıştıktan sonrada bir süre arabanın aptal çalışıyo olması lazım.

Haa sonra nasıl oluyorda normale dönüyor diyeceksin . depodaki benzin sürekli olarak motor bölümüyle devir daim halimdedir. motor bölümünde yanmayan benzin başka bir hortum aracılığıyla depoya geri döner . ve bu benzin ısınmıştır ve depo içindeki katılaşan bu kısmı ısıtarak inceltir. artık bundan sonra benzin pompan depo içindeki benzini rahat çekebileceği için bir problem olmaz. benzer şekilde sabah zor çalışan arabayı bir müddet kulalndıktan sonra bırakıyorum. iki sat sonra alıyorum. şak diye çalışıyor. alla Alla diyeceksin. Bu da normal. Çünkü artık depodaki benzin sıcak ve incelmiş vaziyette.

Çözüm.

arkadaşım benzin pompanı filtreni falan malesef boşa değiştirmişsin.

1... Benzin deposu değişecek. aaaa çok pahalı mı dedin.
    2... Benzin deposu sökülüp temizlenecek. aaaa çok uzun iş mi dedin.
    3... depodaki benzin bitesiye kadar araba kullanılacak. Dikkat depo sıcak halde . Benzin ışığı yanacak ona rağmen 60 -70 km kullanılacak. Hatta mümkünse 5 lt taze benzin alınıp bidona konulacak. Depodaki bu reçineleşmiş benzin bitesiye kadar kullanılacak. Ama bir gün 10 km yapayım böyle böyle 15 günde depoyu bitiririm denmeyecek. Bir başlanacak 150 - 200 km gidilerek depo sıcsk halde bitirilecek. Bitince taze benzin konulacak ve mutlu güzel günle başlayacak. Not : Kalıcı çözüm deil. Geçici belki 1 yıl diyelim.
    4.... depo daima 3 çeyrek dolu olacak. Yarımın altına yada çeyreğin altına inince sabah zor çalışıyor değilmi. O zaman 3 çeyrek benzin sürekli depoda olacak. Buda geçici çözüm seni 1 yıl idare eder.

Gözlerinden öperim. İyi akşamalar.

quote:

Orjinalden alıntı: serkn

ben bu site ne sıklıkla okunur nasıl iletişim kurulur benim soruma cevabı nasıl okurum bilmiyorum ama bi sorunum var.admire 2004 1.3 var sabahları geç çalışıyor 1.marşta hayattta çalışmaz 2. marşta hemen alır sonra gün içinde her marş hemen alır.hangi ustaya götürdüysem yapamadılar servis zaten rezalet.aküyü marş motorunu benzin filitresini değiştirdim neyapabilirim fikri olan varnı

• quote:

Orijinalden alıntı: carenfly

Yaa arkadaşım , ya sen 0 - 10 yaş grubunda bir arkadaşsın. yada hiç dayak yememişsin.

Kardeşim; 10 yıldır araba tepesinde, otomobil konusu hobisi olan ,sanayide iki ay motorcu yanında para almadan sırf meraktan takılmış bir insan olarak, diyorum ki. 1.3 accent az yakar.

2004 model 1.3 accent admire arabam var . sıfır km aldım. 35.000km de BRC marka LPG taktırdım Şu an araba 95.000 km de. Bu tanıdığımız bildiğimiz beşinci arabamız. Aldığım günden beri araba saat gibi çalışıyor. aldığımda da 100 km de 6 litre benzin tüketiyordu. 95.000 km oldu hala 100 km de 6 litre benzin tüketiyor. LPG yi ilk yaptırdığımda 100 km de 8 lt lpg tüketiyordu. iki yıl geçti hala 8 lt tüketiyor.

Daha yeni memleketten geldim , 300 km yol yaptım . Sürekli klima açıktı ve araba km de 146 bin. yani yaklaşık 15 kuruş yakarak geldi. ve yolda otoban falan deil belki bilirsin Eskişehir- Gebze arası. Yolun 150 km lik kısmında ortalama 50 km süratle gidiyosun.

Bu arkadaşada kesinlikle polo yu tavsiye etmiyorum. Arkadaşım o arabayı alırsan bakamazsın. Ben Accentin triger takımını 70 ytl ye değiştiriyorum. polo yu 500 den aşağı değiştiremezsin. Bizim fren balataları 15 ytl. polo kimbilir kaç lira....

Bu araba bize küçük gelirken bide poloyu hayal bile edemiyorum. Bagajınızı kucağınızdamı taşıyacaksınız.

palioymuş , clioymuş bunları zaten geç bunlar accentle kıyaslanabilecek arabalar deil.

Hyundai accent tavsiye ederim. Fiyatıda çok uygun 2004 modeli 14.000 ytl . Gayet uygun. Biraz daha para çıkarabilirsen 2004 Elantra tavsiye ederim. Eğer bunlardan almayacaksan . Japon arabalarından birini öneririm. Bu avrupalılar bizi sağılacak inek olarak görüyor. Pahalıya araba satıyor. Parçaları pahalı satıyor. Bide kendilerinde olmayan prestijmiş bilmemneymiş kandırmacalarıyla 3 kuruşluk opeli - Volkswageni 15 kuruşa satıyor.

araba ihtiyaçtır güzel kardeşim. bir yerden başka biryere gitmeye yarar . Ederi neyse o kadar para verilir.

quote:

Alıntıları Göster
    kardeşim sen türkçe biliyomusun ? Ben sana lpg den bahsettimmi? evt ben sözümün arkasındayım 1,3 ler 1,6 motorlardan fazla yakıyo.. Adamlar 1,3 motora 1105 kilo kasa koymuşlar. bu motor kendi semerini çekemiyoki az yaksın. sende bana tüpte ne kadar az yaktığından bahsediyosun. napıyım ben tüpü ben bezini diyorum iyi oku..
    quote:

Orjinalden alıntı: carenfly

quote:

• quote:

kardeşim sen türkçe biliyomusun ? Ben sana lpg den bahsettimmi? evt ben sözümün arkasındayım 1,3 ler 1,6 motorlardan fazla yakıyo.. Adamlar 1,3 motora 1105 kilo kasa koymuşlar. bu motor kendi semerini çekemiyoki az yaksın. sende bana tüpte ne kadar az yaktığından bahsediyosun. napıyım ben tüpü ben bezini diyorum iyi oku..
    quote:

Orjinalden alıntı: carenfly

quote:

Alıntıları Göster
    Birader yazdıklarımı düzgün oku.
    iki saat sana cevap yazacağım diye uğraştım.
    Arabam benzinde 100 km de 6 litre benzin yakıyor diyorum. Bumu çok yakmak....

• quote:

Orijinalden alıntı: carenfly

Birader yazdıklarımı düzgün oku.
    iki saat sana cevap yazacağım diye uğraştım.
    Arabam benzinde 100 km de 6 litre benzin yakıyor diyorum. Bumu çok yakmak....

Alıntıları Göster
    şimdi 1,3 ler 6 lt mi yakıyo kmde.. hayret doğrusu. peki 50 ytl lik benzinle kaç km yapıyosun veya 1 depo benzinle?
  • quote:

şimdi 1,3 ler 6 lt mi yakıyo kmde.. hayret doğrusu. peki 50 ytl lik benzinle kaç km yapıyosun veya 1 depo benzinle?

Alıntıları Göster
    kardeşim , sen hakketten 0-10 yaş grubusun. artık buna inandım.
    Ne yapacağımı bekliyosun. Arabamı benzine geçirip sana sonuç yazmak için uğraşıcamı mı düşünüyosun.
    Hasstamısın nesin. 50

Arabam 100 km de 6 litre benzin yakıyor. km de 280 bin civarı...
    LPG ile gidersen 100 km de 8 litre lpg yakıyor. km de 140-150 bin civarı...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.