Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.653
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 380 tl den baslayan puanlarla demiş ama 380 liralık puana göre birsey yok

Arkadaslar kardeşimin 60 liralık yarın silinen puanı var, Ben bunları tek kat harcamaya karsıyım, Diyorumki varandan otobüs bileti aliyim rastgele bir tarihe, sonra varan ofisinden acık bilete döndürürüm ihtiyacım oldugu zaman kullanırım. Varan turizm de puanlar sanırım 2,5 kat olarak kullanılıyor. Ne dersiniz mümkün müdür dediğim sey?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekoch -- 23 Eylül 2011; 1:13:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

Adios ile Singapur Havayolları yine birşeyler yapmış yine iyi fakat eskilerin çok gölgesinde kalmış.
    Adios ile Singapur Havayolları’nda yerimiz her zaman hazır!
    380 TL’den başlayan puanlar ile Singapur Havayolları ile uçma ayrıcalığı Yapı Kredi Seyahat Hattı’nda!

Kampanya biletleri 29/10/2011 tarihine kadar alınmalı ve 31/03/2012 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihler dışında alınacak ve kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.
    Kampanya, sadece Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden alınacak olan biletleri için geçerli olacaktır. Uçak biletleri, 444 0 444 ten 1-6-1 tuşlanarak Yapı Kredi Seyahat Hattı’ndan alınabilir.
    Kampanyada fiyat garantili uçuşlar Singapore, Kuala Lumpur, Bangkok, Jakarta, Hong Kong için 550 TL karşılığı olan 110.000 puan, Guangzhou, Ho Chi Minh City, Hanoi, Manila, Denpasar Bali için 590 TL karşılığı olan 118.000 tutarındaki puan; Phuket, Langkawi, Kota Kinabalu, Siem Reap, Mataram, Manado için 625 TL karşılığı olan 125.000 puan, New Zealand, Australia, Osaka, Tokyo için 800 TL karşılığı 160.000 puan kullanımıyla alınabilir.
    Uçak biletinin puan değerinin yukarıda belirtilen fiyatlardan daha düşük olması durumunda düşük fiyat üzerinden biletlenecek, yukarıda belirtilen fiyatlardan daha yüksek olması durumunda ise yukarıdaki fiyatlardan biletlenecektir.
    Kampanya kapsamında Avanspuan kullanımını takip eden 13 ay boyunca yapılacak kredi kartı kullanımları ile tamamlanamayan her bir Avanspuan için 0,0081 Euro tutarında bedel borç kaydedilecek günün TCMB Euro satış kuru üzerinden TL'ye çevrilerek kart hesabına borç yansıtılacaktır.
    Kampanyaya Singapur Havayolları’nın kendi uçuşları ve Silk Air ile yapılan ortak uçuşları dahildir.Bunun dışında diğer havayolları ile yapılan ortak uçuşlar kampanyaya dahil değildir.
    Döviz kuru yada havalimanı vergilerinde olabilecek değişikliklerde, ödenecek puanlar da değişebilir.
    Kampanya dahilinde 1 kişi (kart sahibi) en fazla 9 adet gidiş-dönüş bilet alabilir.
    Biletlerin gidiş ve dönüş tarihleri açık olmamalıdır.
    Kampanya dahilindeki biletler belirli adetlerle sınırlıdır.
    Puan ile alınan uçak biletlerinde puan iadesi gerçekleştirilemez.
    Kampanya dahilinde alınmak istenilen uçak biletlerinin ödemesi kredi kartı ile yapılmak istenirse, puan karşılığı değil, uçak biletlerinin parasal nakit karşılığı tahsil edilir.
    Kredi kartı ile yapılacak ödemeler adios’a özel 8 taksit ile ödenebilir.
    Kampanya, Singapur Havayolları’nın uçtuğu, anlaşmalı olan parkurlar için geçerlidir.
    Bilet fiyatları karşılığında ödenecek puanlara tüm vergi, işlem bedeli ve komisyonlar dahildir.
    Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
    Türkiye içerisinden İstanbul'a yapılacak olan aktarmalı uçuşlar ile yurt dışı çıkışlı uçuşlar kampanyaya dahil olmayıp, İstanbul çıkışlı ve dönüşlü direkt/aktarmalı uçuşlar kampanyaya dahildir.

iLK MESAJA EKLENDİ.

Dikkat fiyat garantili diyor. Bu tür biletler daha pahalı sanırım.
    380 tl lik puanlar fiyat garantili olmayabilir. Yani ne kadar erken o kadar ucuz. O zaman tadından yenmeyebilir. Bu şu an benim varsayımım...
    Aslında otel dahil kampanya gibi değil ama genede fiyatlar baya ucuza geliyor. Avustralya kıtası yeni zelanda ve japonyada var.
    Otel dahil kampanyada yakında çıkarırlar umarım. Elektronik için direkt bir hong kong yapsammı napsam

Biri sabah seyehat hattını arasınnnnn Herkese iyi geceler ve bol kampanyalar kumpanyalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 23 Eylül 2011; 2:00:00 >

• osakaya 459 tlpuan karsiligi 2800 tlik bilet aldiktan sonra bu kampanya yalan olmus ) (birtek eylul kampanyasinda 3500 tllik bilete musade etmislerdi )
  • THY ile bangkok aldim dun gece. 1789 TL olan bileti 450TL lik worldpuan ile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakbahceci

THY ile bangkok aldim dun gece. 1789 TL olan bileti 450TL lik worldpuan ile..

konu dışı ama; gece derken,,, yani akşam 18,00 den sonra çalışmıyo sanıyorum da ykb seyahat hattı, o açıdan,,,
  • 20 günlük yeni kredi kartımla (Adios) 230 TL puan topladım ve ilk bileti 2 gün önce aldım. Yurtiçi uçak bileti aldım. 510 TL'lik bilete 255 TL puan gitmiş oldu. Çarpan 2.00
  • Bence 2 kart kullanıp;
    Yurtiçi Vakıf World *3
    Yurtdışı Adios *3+

Maksimum fayda sağlanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

arkadaşlar aklıma bir cinlik geldi ama :) world pos'undan yapılan her işlemde worldpuan kazanıyo muyuz? 0,01 TL'lik işlemden bile mesela?

1tl ye puan zannetmiyorum ama cinliği merak ettim:))) Merakla bekliyoruz ......

benim limango'dan 0,80 TL lik harcamama 1 WP vermişti hocam :)

önceki işlemlerime baktım WP kazandığım en düşük meblağ 0,50 TL ve tahminimce 1 WP kazanmak için yapılması gereken en düşük harcama bu..

cinlik yalan oldu arkadaşlar :) bu oran yetersiz

Biraz üye işyerinede bağlı oran. ama konuyu açarsan yarın kendi işyeri posumdada denerim.

yok hocam uğraşılcak gibi değil, küçük küçük rakamlar çekip kazanılan WP'yi artırabilir miyiz diye düşünmüştüm :)

• quote:

Orijinalden alıntı: abuzerkurt

Benim Bonnyfood 'dan gelecek 50 tl puan yüklenmedi. Aradım ykb posundan çekilmemiş görünüyor dendi. Bende özellikle ordan işlem yaptığımı hatırlıyorum. Kayıt açtılar 3 gün içinde cevap alırsınız dediler. Bakalım hayırlısı artık. YKB bu konularda problem çıkarıyor mu daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?

YKB bugün 50 tl'yi de yüklemiş. Puan da artıya geçmiş oldum. Puanın süresi bitmeden Kurban için bir rezervasyon yapmam lazım. 1 hafta önce Limak Arcadia'ya gitmiştim bu sefer Atlantis'i mi denesem diyorum. Gönlüm hep Amara'ları istiyor ama Setur daki kısıtlı oteller sıkıntı oluyor.
  • sorma hocam ya
    amaralar yok
    delphinler yok
    voyage lar yok
    rixoslar yok
    max royal yok.
    bu otellerde benim gitmek istediğim oteller ama hiç birisiyle setur çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahiraygun

quote:

konu dışı ama; gece derken,,, yani akşam 18,00 den sonra çalışmıyo sanıyorum da ykb seyahat hattı, o açıdan,,,

22ye kadar açık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERPmühendisi

20 günlük yeni kredi kartımla (Adios) 230 TL puan topladım ve ilk bileti 2 gün önce aldım. Yurtiçi uçak bileti aldım. 510 TL'lik bilete 255 TL puan gitmiş oldu. Çarpan 2.00

neden çarpan bu kadar az?
    yukarıdaki diğer arkadaşların aldıkları yanında bu oran baya az geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

20 günlük yeni kredi kartımla (Adios) 230 TL puan topladım ve ilk bileti 2 gün önce aldım. Yurtiçi uçak bileti aldım. 510 TL'lik bilete 255 TL puan gitmiş oldu. Çarpan 2.00

Yurt - içi uçak biletinin max. çarpanı 2.00 zaten. O yüzden :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

quote:

Yurt - içi uçak biletinin max. çarpanı 2.00 zaten. O yüzden :)

hımm ona dikkat etmemiştim.
    o zaman yurt içinde konaklama olarak puan kullanmak daha avantajlı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahiraygun

quote:

22ye kadar açık

allah allah,,, normal ykb tel mi, başka numara mı var??? bana 18,00 diyollaaa,,,
  • quote:

quote:

@coupe96
    Biliyorum hocam daha onceden aldım ordan, ama oraya gidemiyoruz ki işte, uçağa almıyorlar vize yoksa

thekoch buyur

Name of the hotel: ibis Mall Of The Emirates Address: 2 A Street Town: 283825 DUBAI Country: UNITED ARAB EMIRATES GPS: N 25° 6' 59.50''
    E 55° 11' 46.00''
    Tel: (+971)4/3823000
    Fax: (+971)4/3823001
    Hotel code: 6493 Hotel manager: Mr. Yasser AHMED Details of Location
    From Dubai International Airport, take Airport Rd towards Deira, then left into Sheikh Rashid Rd and left to join S. Z. Rd. Drive down Sheikh Zayed Road and exit at the fourth interchange for Mall of the Emirates. Follow the slip road, take the first street on the left.From the Dubai World Trade Center, take Sheikh Zayed Rd towards Abu Dhabi. Drive down S. Z. Rd and exit at the fourth interchange for Mall of the Emirates. Follow the slip road, take the first street on the left.

http://www.ibishotel.com/gb/hotel-6493-ibis-mall-of-the-emirates/map.shtml

Hocam ben de dubai düşünüyorum. Bahsetmiş olduğunuz oteli hangi tarihlerde kaç kişi kaç puana aldığınızı paylaşırsanız benim için referans olur. Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

quote:

quote:

@coupe96
    Biliyorum hocam daha onceden aldım ordan, ama oraya gidemiyoruz ki işte, uçağa almıyorlar vize yoksa

thekoch buyur

Name of the hotel: ibis Mall Of The Emirates Address: 2 A Street Town: 283825 DUBAI Country: UNITED ARAB EMIRATES GPS: N 25° 6' 59.50''
    E 55° 11' 46.00''
    From Dubai International Airport, take Airport Rd towards Deira, then left into Sheikh Rashid Rd and left to join S. Z. Rd. Drive down Sheikh Zayed Road and exit at the fourth interchange for Mall of the Emirates. Follow the slip road, take the first street on the left.From the Dubai World Trade Center, take Sheikh Zayed Rd towards Abu Dhabi. Drive down S. Z. Rd and exit at the fourth interchange for Mall of the Emirates. Follow the slip road, take the first street on the left.

Hocam ben de dubai düşünüyorum. Bahsetmiş olduğunuz oteli hangi tarihlerde kaç kişi kaç puana aldığınızı paylaşırsanız benim için referans olur. Teşekkürler...

Hocam 21-27 eylul tarihleri arasın için almıştım, Bookinturkeyde fiyat olarak günlük cift kişi 50 euro olmasına ragmen setur 65 euro cıkardı, 6 gece 390 euro karsılıgı 290 lira degerinde puan kullandım. Daha uygun oteller var, fakat bu otelin konumu sebebi ile burayı sectim, Tam merkezde bazı cazibe merkezlerine yürüme mesafesinde. Gerci taksiler de ucuz cok sorun olmaz ben de arac kiralıyacagım ama vakit kaybı olmaması için merkezi konum seçtim. Deira bölgesinde daha uygun fiyatlı oteller bakabilirsiniz, Günlük 35 euro civarında bile oteller mevcut. Holiday inn Express Jumeirahta kalmıştım gecen sefer, Otel genel olarak iyiydi seturdan cift kişi sanırım 50 euro cıkmıstı, Plaja yakın ama cevresi biraz daha sakin bir oteldi. Sun and Sands otelde de kalmıstım Deira'da. O otel de fena degil genel olarak o da cevresinden kurtarıyor. Dubai de genel olarak oteller iyi, Ordaki 2 3 yıldızlı oteller bizim 4 yıldızlı otellere denk bence. Dubai de hizmet sektörü aşmış durumda zaten, Hintliler, Uzak dogulular göçmenler fln zor calısma izni aldıkları için bunları kaybetmemek için cok güzel çalışıyorlar, saygılı, yardımsever güler yüzlü.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

quote:

quote:

@coupe96

thekoch buyur

E 55° 11' 46.00''

Hocam 21-27 eylul tarihleri arasın için almıştım, Bookinturkeyde fiyat olarak günlük cift kişi 50 euro olmasına ragmen setur 65 euro cıkardı, 6 gece 390 euro karsılıgı 290 lira degerinde puan kullandım. Daha uygun oteller var, fakat bu otelin konumu sebebi ile burayı sectim, Tam merkezde bazı cazibe merkezlerine yürüme mesafesinde. Gerci taksiler de ucuz cok sorun olmaz ben de arac kiralıyacagım ama vakit kaybı olmaması için merkezi konum seçtim. Deira bölgesinde daha uygun fiyatlı oteller bakabilirsiniz, Günlük 35 euro civarında bile oteller mevcut. Holiday inn Express Jumeirahta kalmıştım gecen sefer, Otel genel olarak iyiydi seturdan cift kişi sanırım 50 euro cıkmıstı, Plaja yakın ama cevresi biraz daha sakin bir oteldi. Sun and Sands otelde de kalmıstım Deira'da. O otel de fena degil genel olarak o da cevresinden kurtarıyor. Dubai de genel olarak oteller iyi, Ordaki 2 3 yıldızlı oteller bizim 4 yıldızlı otellere denk bence. Dubai de hizmet sektörü aşmış durumda zaten, Hintliler, Uzak dogulular göçmenler fln zor calısma izni aldıkları için bunları kaybetmemek için cok güzel çalışıyorlar, saygılı, yardımsever güler yüzlü.

Teşekkür ederim. Dubai'de hem merkezi, hem plajı güzel bir otel düşündüm aslında. Yukarda yazdıklarınızı dikkate alıp tercih yapacağım. Peki uçak için sizce Kasım ayında iyi fiyat ne kadardan başlar? Ben seturdan bakınca Dubai Emirates ile gidiş dönüşü fix yapmış. Yeter ki son günlerde bilet almayın. Bir de bu emirates, thy vize nasıl çıkarıyor? Onu anlayamadım...

• Hocam kasımda bayram sebebi ile biraz pahalıdır emirates, Kardesim kurban bayramı için sanırım gulf airden bahreyn aktarmalı 900 tl gibi bir rakama aldı bileti, yaklasık 250-300 liralık puan ile. Hocam ben vize için dubaivizecisi.com dan basvurdum ama pahalı 130 dolar hem de bir sorun cıktı ben de, pek yardımcı olmadılar, hala bekliyorum. Size tavsiyem vize için uçak biletini emirates ten alırsanız iks.com dan vize için basvuru yapın. Hem kurumsal firma hem de fiyat olarak da cok uygun. Diger bir önerim de setura basvurun vize için o da 75 euroymuş
  • Metroda WP kampanyası var konu açtım bilginiz olsun
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.