Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.768
Cevap
1.075
Favori
5.541.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bilgiler için çok ama çok teşekkür ederim,
    dönüştede bilgilerimi ben paylasırım artık,
    görüsürüz :)
  • Eski bir THY çalışanı olarak Japonyanın sizi mülteci sanıp geri gönderme ihtimalinin olduğunu unutmayın. Bu çok önemli!

Lütfen gideceğiniz, gezeceğiniz yerlerin ve gidiş-dönüş biletlerinizin çıktısını alın ve az bişey ezberleyin, sizi sorguya çekebilirler. Rezervasyonlarınız da tam olsun. İyi yolculuklar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: cloves

Varmıdır 3 'lü valiz seti tavsiyesi bu daybuyday daki donnay valizler 'in tüm özellikleri boyutları aynı fiyatlar farklı nedenini bilen varmı.?

samsonite ın yan ürünü olan american tourister i çok tavsiye ediyorlar, bir ara metroda vardı. Fiyat samsonite gibi olmaz ama biraz tuzlu olur.

morhipodaki samsonite valizler için ne diyorsunuz.?alınabilirmi durum damı fiyatlar acaba.?
    http://www.morhipo.com/kampanya/liste/6060/samsonite#pix=0&os=0&pg=0&stt=sort_1&ps=21&prv=

quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

4 teker bence de süper rahatlık, omuzunuz kolunuz ağrımıyor :) hele elinizde el çantası ya da çocuk varken öbür elle 2 tekerli valizi kontrol etmeye çalışmak çok zor iş ...

• Beyler & Bayanlar,

Adios kampanyalari Kurban Bayrami icin de basladi ama ne yazik ki gereken puanlar bira yukselmis. Avrupa 199'dan 249, dunya da 399'dan 449 olmus. Yine de iyi sayilir.

adios ile Kurban Bayramı'nda ve ekimde tüm dünyayı gezme fırsatını yaşıyos!

adios ile Kurban Bayramı'nda ve ekimde her şey dahil gidiş - dönüş uçak bileti yurt içine 149 TL, Avrupa'ya 249 TL ve dünyanın geri kalanına 449 TL puan ile!

Yurt içi bilet kampanyası koşulları için tıklayınız.

Avrupa bilet kampanyası koşulları için tıklayınız.

Dünyanın geri kalanı bilet kampanyası koşulları için tıklayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

quote:

Orijinalden alıntı: loth

Arkadaşlar uçuş kartları arasında kullanıcı için en avantajlı olanı hangisi acaba ? Bu konu hakkında güncel bilgilere sahip arkadaşlarımız bilgilendirirse çok sevinirim.

Konunun başlığını hiç okudunuz mu acaba? :) Başlık biraz ipucu veriyor olsa gerek..

Ama ben yine de söyleyeyim. Yapı Kredi Bankası Adios Kart. Fakat ben kampanya takip etmem diyorsanız diğer alternatif kartları da düşünebilirsiniz.

dayanamadım... ya aslında ben oturup loth'a uzuuuuun bir cevap yazacaktım adios'u anlatan ama büyük ihtimalle yazdığım cevabı okumak da zor gelecektir kendisine. 10-15 dakika vakit ayırıp şu güzel konu başlığından 3-4 sayfa okusa sorusuna yanıt alacak ama bizim 10-15 dakika ayırıp kendisine cevap yazmamızı istiyor. enteresan.

başka arkadaşlar da var. gidip google'dan hiçbir şey araştırmadan, cevabını yazmak belki 30 dakikamızı alacak sorular soruyorlar. vakit değerli arkadaşlar. ha, bulunmayan bir bilgi ise sorun da, cevapları onlarca kez burada ya da internette herhangi bir yerde yazılmış sorulara ulaşmak şu devirde bu kadar basitken, insanların vaktini size ayırmasını beklemeyin. ben bu tür soruları kötü niyet olarak algılıyorum. ya kötü niyettir, ya da... neyse ya...

• Özellikle Vakıf World'ün Avrupa kampanyasında 800 TL altı bilet bulunabilirse bu çok sönük bir kampanya olur.

800/169=4,73
    1000/249=4,01
  • evet limitler aynı puanlar artmış umarım daha sonraki kampanyalarda punlar artmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeIIoweeN

quote:

quote:

Arkadaşlar uçuş kartları arasında kullanıcı için en avantajlı olanı hangisi acaba ? Bu konu hakkında güncel bilgilere sahip arkadaşlarımız bilgilendirirse çok sevinirim.

Konunun başlığını hiç okudunuz mu acaba? :) Başlık biraz ipucu veriyor olsa gerek..

Ama ben yine de söyleyeyim. Yapı Kredi Bankası Adios Kart. Fakat ben kampanya takip etmem diyorsanız diğer alternatif kartları da düşünebilirsiniz.

dayanamadım... ya aslında ben oturup loth'a uzuuuuun bir cevap yazacaktım adios'u anlatan ama büyük ihtimalle yazdığım cevabı okumak da zor gelecektir kendisine. 10-15 dakika vakit ayırıp şu güzel konu başlığından 3-4 sayfa okusa sorusuna yanıt alacak ama bizim 10-15 dakika ayırıp kendisine cevap yazmamızı istiyor. enteresan.

başka arkadaşlar da var. gidip google'dan hiçbir şey araştırmadan, cevabını yazmak belki 30 dakikamızı alacak sorular soruyorlar. vakit değerli arkadaşlar. ha, bulunmayan bir bilgi ise sorun da, cevapları onlarca kez burada ya da internette herhangi bir yerde yazılmış sorulara ulaşmak şu devirde bu kadar basitken, insanların vaktini size ayırmasını beklemeyin. ben bu tür soruları kötü niyet olarak algılıyorum. ya kötü niyettir, ya da... neyse ya...

Yazımdaki "güncel" ibaresini görmemiş olmanız gerek ki hemen agresif yorumlarda bulundunuz. Gerekli araştırmayı internetten yaptım, bütün kartların nasıl mil kazandırdığı, nasıl ne hangi şartlarda milleri kullandırdığını biliyorum ama kullanıcı açısından durum nasıl bunu öğrenmek istedim. Sizin bu soru için ayıracak 10-15 dakikanız olmayabilir, vaktiniz çok sıkışık veya çok değerli olabilir bunları anlarım, ama bütün bunları söyleyipte üstüne gelip burada kişisel cevaplar vermek bence çok yanlış bir tutum. Site içinde yatığım araştırmalar geçmiş yıllara ait konulara yönlendirdi bu sebebten ötürüdür ki güncel bilgisi olanları sorgulamak istedim. Ve en çok güncellenen en çok kullanılan bu başlık olduğu için konu hakkında fikirleri olabileceğini düşünerekten buraya bu mesajı yazma gereği gördüm. Her neyse fazla uzatıp konu bütünlüğünü bozmak istemiyorum , sorduğum soruya verecek cevabı olanların yazdıklarını elbet okuyacağım o zamana kadar da bekleyeceğim zaten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HeIIoweeN

quote:

quote:

Yazımdaki "güncel" ibaresini görmemiş olmanız gerek ki hemen agresif yorumlarda bulundunuz. Gerekli araştırmayı internetten yaptım, bütün kartların nasıl mil kazandırdığı, nasıl ne hangi şartlarda milleri kullandırdığını biliyorum ama kullanıcı açısından durum nasıl bunu öğrenmek istedim. Sizin bu soru için ayıracak 10-15 dakikanız olmayabilir, vaktiniz çok sıkışık veya çok değerli olabilir bunları anlarım, ama bütün bunları söyleyipte üstüne gelip burada kişisel cevaplar vermek bence çok yanlış bir tutum. Site içinde yatığım araştırmalar geçmiş yıllara ait konulara yönlendirdi bu sebebten ötürüdür ki güncel bilgisi olanları sorgulamak istedim. Ve en çok güncellenen en çok kullanılan bu başlık olduğu için konu hakkında fikirleri olabileceğini düşünerekten buraya bu mesajı yazma gereği gördüm. Her neyse fazla uzatıp konu bütünlüğünü bozmak istemiyorum , sorduğum soruya verecek cevabı olanların yazdıklarını elbet okuyacağım o zamana kadar da bekleyeceğim zaten.

Hocam şöyle birşey var. Bu konu uçuş kartlarının tartışıldığı bir konu değil. Sadece Adios ve YKB kampanyalarının tartışıldığı bir konu. Sorunuz bu konunun mantığına aykırı, bu yüzden agresif bir cevap almış olabilirsiniz. Adios'un avantajlarını ilk sayfadan okuyup, diğer kartlarla kıyaslayabilirsiniz.

• @loth
    Arkadaşların tepkisi hergün bu konuya birilerinin gelip herşeyi baştan anlatılmasını istemesidir, bireysel olarak algılamayın.
    Hangi kart sorusuna en doğru cevabı kendiniz verebilirsiniz.
    Eğer World puan kampanyalarını takip ederim, çoğunlukla World üye işyerlerinden alışveriş yaparım derseniz adios veya şu sıralar daha avantajlı olan Vakıfbank kartları çok uygundur.
    Eğer kampanya falan takip etmem, sadece alışveriş yaparım derseniz wings, maximiles veya miles&smiles uygun olacaktır.
    Birkaç arkadaşım benim yaptığım tatileri görüp adios kart aldı. Sürekli o kartı kullanıyorlar ama kampanyaları takip etmiyorlar. 1 yıldan fazla geçmesine rağmen yurtiçi uçak bileti alacak kadar bile puan toplayamamışlar. Şimdi suçu bana atıyorlar, bizi kandırıyorsun diye. :)
  • Arkadaslar merhaba,

Seyahat hattini aradim. Seyahat hattindan biletimizi alirsak tek cekimlerde 4% puan veriliyormus bana soylenene gore. Taksitlilerde 3% puan dendi. Bunun dogrulugunu bilen var mi?
  • arkadaşlar merhaba,
    yurt dışında dövizli alışverişlerde kuru yüksekten uyguluyorlar.
    örnek 1500 mry kart çekimini 480 usd doları olarak çevirmiş. burası normal. ancak bu doları 905 tl yani, 1,89 $/TL kuru uygulanmış.

sizde böyle bir durum oldu mu? dövizli ekstre talebi de kabul etmiyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marauder1905

Arkadaslar merhaba,

Seyahat hattini aradim. Seyahat hattindan biletimizi alirsak tek cekimlerde 4% puan veriliyormus bana soylenene gore. Taksitlilerde 3% puan dendi. Bunun dogrulugunu bilen var mi?

Doğrudur puan kullanmadan alımlarda yüksek puan verir
  • kampanya dışı alışverişler adios dışında kartları araştırdım
    adios biliyorsunuz kampanya dışı alımlara puan vermiyor fazla:

kampanyasız alımlar için wings ve maximiles kartlara baktım:

kampanyasız alımlarda mil biriktirmek için en uygun wings kart duruyor şu an için bilginize
  • quote:

Beyler & Bayanlar,

Adios kampanyalari Kurban Bayrami icin de basladi ama ne yazik ki gereken puanlar bira yukselmis. Avrupa 199'dan 249, dunya da 399'dan 449 olmus. Yine de iyi sayilir.

adios ile Kurban Bayramı'nda ve ekimde tüm dünyayı gezme fırsatını yaşıyos!

adios ile Kurban Bayramı'nda ve ekimde her şey dahil gidiş - dönüş uçak bileti yurt içine 149 TL, Avrupa'ya 249 TL ve dünyanın geri kalanına 449 TL puan ile!

Yurt içi bilet kampanyası koşulları için tıklayınız.

Avrupa bilet kampanyası koşulları için tıklayınız.

Dünyanın geri kalanı bilet kampanyası koşulları için tıklayınız.

Artık Yapı Kredi bu kampanyaları İstanbul çıkışlı değil Türkiye çıkışlı yapmalı, bu konuda başka şehirdeki arkadaşlar ile birlikte şikayet kaydı oluşturmamızda fayda var. Eylül kampanyasında bunu yaptılar sonra tekrar değiştirdiler, bundan sonraki tüm kampanyaların Türkiye çıkışlı olması lazım...

• quote:

kampanya dışı alışverişler adios dışında kartları araştırdım

kampanyasız alımlarda mil biriktirmek için en uygun wings kart duruyor şu an için bilginize

hocam wingste yüksek harcamaları akbank ticariye sokuyormuş sana sormadan belli bir puandan fazlasınıda vermiyormuş sınırlı puan kazanım vs vs ,hatta benim bir arkadaşın kartını yurttdışındayken kapatmış hiç bilgivermeden yanında başka kartta yokmuş böyle enteresan durumlar oluyormuş.
  • quote:

quote:

Arkadaslar merhaba,

Doğrudur puan kullanmadan alımlarda yüksek puan verir

Ustad, sen çağrı merkezinden bilet aldınmı ? daha önce tek çekim %2 veriyordu taksitlilerde vermiyor gibi bir şeydi Hazır bilet alacakken, oran doğruysa seyahat hattından alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtn

quote:

kampanya dışı alışverişler adios dışında kartları araştırdım

hocam wingste yüksek harcamaları akbank ticariye sokuyormuş sana sormadan belli bir puandan fazlasınıda vermiyormuş sınırlı puan kazanım vs vs ,hatta benim bir arkadaşın kartını yurttdışındayken kapatmış hiç bilgivermeden yanında başka kartta yokmuş böyle enteresan durumlar oluyormuş.

Bende wings kart var örnekleri direkt extremden araştırdım 6000 tl 7000 tl çekimler var öyle birşeye rastlamadım, ayrıca birebir mil vermemiş her seferinde daha fazla mil vermiş, örneğin 5194 tl harcamaya 6492 mil vermiş, tüm harcamalarda bu şekilde daha fazla mil vermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 5 Haziran 2012; 18:02:24 >

• adios bu ay çok cimri ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarikosman7

arkadaşlar merhaba,
    yurt dışında dövizli alışverişlerde kuru yüksekten uyguluyorlar.
    örnek 1500 mry kart çekimini 480 usd doları olarak çevirmiş. burası normal. ancak bu doları 905 tl yani, 1,89 $/TL kuru uygulanmış.

sizde böyle bir durum oldu mu? dövizli ekstre talebi de kabul etmiyorlar...

yıllardır böyle... genelde %4-5 fazla uygularlar kuru. ziraat bankası direk dolar ödemeleri kabul ediyor, ykb illa tl ye çevirip öpüyor :) hatta lufthansanın internet sitesinden euro ile aldığım bileti önce dolara ordan TL ye çevirip 910 tl lik bileti bana 980 ne iteklemişlerdi ...
  • 
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.