Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.899
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41084109411041114112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de kestiler aidat. 3 ay erteleme ya da yıl sonuna kadar puanla ödeyin dediler. Puanları değerlendirip kapatıcam kartı
  • baybayankara B kullanıcısına yanıt

Sarmala girecek bir durum yok. Aidatsız World Eko kredi kart alıp, puanları da buna aktartıyorsun bu kadar. Ben geçeli 2 yıl olacak ohhh mis valla kimseyle muhatap olmuyorum aidat için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müşteriye göre evet,bende de hiç kesilmiyor 8 kart var.

• ilyada İ kullanıcısına yanıt
    O zaman puanları adiosdaki gibi seyahatlerde avantajlı katsayı ile kullanamıyorsun ama değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

O zaman puanları adiosdaki gibi seyahatlerde avantajlı katsayı ile kullanamıyorsun ama değil mi ?

İşte bu noktada karar vermek zor.

1- Aidos'da bekleyerek TL puanların değer kaybetmesi ve gelecek aidatın iptal edilmeme ihtimali mi, yoksa

2- Katsayıdan feragat ederek "covid de var zaten kullanamıyoruz" diyerek world eko ya geçiş mi..

Biz uzun uzun düşündük, dedik o kadar puan biriktirdik en azından bir ilkbahar tatili ihtimali olabilir, onu değerlendiririz belki, kaldık adiosta..

• quote:

Orijinalden alıntı: ilyada

Sarmala girecek bir durum yok. Aidatsız World Eko kredi kart alıp, puanları da buna aktartıyorsun bu kadar. Ben geçeli 2 yıl olacak ohhh mis valla kimseyle muhatap olmuyorum aidat için.

Adios puan toplamanın amacı zaten katsayılı kullanım ve seyahatlardeki avantajı

eğer çarpanlı kullanıl yapmayıp ekokarta aktarıp birebir oranda kullanacak olduktan sonra zaten karlı bir kart değil ki YKB. Herkes en az 2 kampanyalarda 3 çarpan hatırına kullanıyor bu kartı

birebir kullanım olacaksa adios değil bonus kullanırım çok net

• Şuna cevap bulabilirsek sorun çözülür sanırım.
    Aidat dönemi 1 2 aylığına eko ya geçip sonra tekrar adiosa dönülürse mantıklı olur mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En güzel çözüm bu zaten.
    İnternet şubesinden ekoya geçiş olmuyor, telefon bankacılığı veya şubeye gitmek gerekli. İstediğiniz zaman internet bankacılığından adiosa kendiniz dönüş yapabilirsiniz.

Yalnız birkaç handikap var :
    Ekoda iken kazanacağınız puanlar süreli olur.
    Kartınız adios premium ise daha sonra adios ile yetinmek zorunda kalabilirsiniz ( premiuma geçiş limiti sık sık yükseltiliyor).
    Ekoya geçmeden hemen önce kazandığınız puanların silinme riski var, o konuda net bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengos07 -- 27 Aralık 2020; 15:55:0 >
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt

Ben eko adios dan daha avantajlı bir kart demedim. Her yıl MH ile aidat pazarlığı yapmak istemediğim için aidatsız karta geçtim kafam rahat dedim. Elbette katsayılı kullanımından memnun olan adiosa devam edebilir.

Alıntı

metni:

@crayzdentist Kullanamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyada -- 28 Aralık 2020; 0:37:2 >
  • mcksy kullanıcısına yanıt
    Sana zaten hiç ödetmiyorlar. Ne iş!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 28 Aralık 2020; 15:5:58 >
  • sarveniko kullanıcısına yanıt

Şans diyelim :) geçen yıl bana da 3 ayda 65.000 TL harcama önerdiler (ki mümkün değil) kabul ettim. 3 ay sonra 30.000 TL harcamada kalmama rağmen aidatı kesmemişlerdi. Bu yıl 270.50 TL kesip direk aynı rakamı iade etmişler, ekstrede gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkftp

İşte bu noktada karar vermek zor.

1- Aidos'da bekleyerek TL puanların değer kaybetmesi ve gelecek aidatın iptal edilmeme ihtimali mi, yoksa

2- Katsayıdan feragat ederek "covid de var zaten kullanamıyoruz" diyerek world eko ya geçiş mi..

Biz uzun uzun düşündük, dedik o kadar puan biriktirdik en azından bir ilkbahar tatili ihtimali olabilir, onu değerlendiririz belki, kaldık adiosta..

Alıntıları Göster

Bizde 2 kartla 2 senedir puan biriktiyoruz düzgün bir otelde iyi bir tatil yapalım diye ama covid bir taraftan, 2 yıl önce 4 gecesine 5000 TL ye puanla gittiğimiz otelin geçtiğimiz yaz 3 gecesinin 36000 TL ye çıkması, katsayıların düşmesi ve bir de üzerine kart aidat ücretinin ocak ayında yeniden pazarlık muhabbetinin olacak olması sıktı artık. Puanları harcayıp kapatma başvusurunda bulunduk uygulama üzerinden!  

• outofnick O kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam yattı benim 2 gün sonra 70 TL olarak çünkü bir faturam malesef 11inde kesilmiş sağlık olsun diyelim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: habipermis

Merhaba hocam yattı benim 2 gün sonra 70 TL olarak çünkü bir faturam malesef 11inde kesilmiş sağlık olsun diyelim :)

Benim de eşimin hesaptan verilmiş talimatlar için 100 puan beklerken 70 yatmış. Netten yazdım, haber bekliyorum. Henüz M.H aramadım.

• erkftp kullanıcısına yanıt
    Eko karta geçersiniz.
    Baktınız güzel bir kampanya var. Hemen değiştirirsiniz kartınızın özelliğini.
  • Herkese merhaba
    Otomatik ödeme talimatı kampanyası için bir başvuru göremedim? Katılmak için herhangi bir şey yapmak gerekiyor mu?

• maligezgin kullanıcısına yanıt
    Kimlik no ile SMS atmak gerekiyor.
  • Astforum A kullanıcısına yanıt

Evet yaptım sagol

• Puanlarınızı TL karta aktarıp kartı kapama talimatı verin.Ben böyle yaptım 3 gün sonra arayıp aidatı iptal ettiler.(Tabi iade garantisi yok. Denemek isteyenler için)

• 
Sayfa: önceki 41084109411041114112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.