Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.747
Cevap
1.077
Favori
5.537.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41094110411141124113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • World kartım var eko karta geçiş nasıl oluyor? Uygulamada bulamadım da
  • Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt

İnternet şubeden Kredi kartlarım/program özellik işlemlerinden ya da mh'den geçin.

• -frambuaz kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yardımınız için
  • 184 TL aidat yansıtmışlar. 4-5 gün önce iadesi için kayıt açtırmıştım biraz önce zahmet edip dönüş yaptılar. İade etmiyorlar isterseniz puanlardan düşelim dediler kabul etmedim. 1600 TL puan vardı hepsini TLcard'a aktarıp kapatın Adios'u dedim ikiletmeden kapattılar. Şöyle bir ortamda 184 TL gibi fahiş bir kart aidatı alan Yapı Kredi benim için bitmiştir. 4 adet otomatik ödeme talimatım vardı ve her ay minimum 4 bin TL hesap özeti geliyordu. Zaten bankaya yeterince kazandıran bir müşteriydim. Kimisine %50 iade kimisine %75 iade, kimisine tamamını iade. Bu nasıl bir saçmalıktır. TLCard'a aktarılan puanların kullanım süresi oluyor mu bilgisi olan var mı? MH süreli puanlar silinir dedi ama hangi puan ne zaman silinecek bilgisi yok.

• Bu kart bu kadar kötü mü herkes kapattırıyor? Ben de yeni aldım iyi mi
  • seyahat kampanyası olmayan tek seyahat kredi kartı. Üstelik kredi kartı ücretini de iade etmiyorlar.
  • opet puanları kullanmak için opet posunda özel birşey yapmaları gerekiyor mu ?

Yoksa puan çekince direkt onları mı çekiyor?

Bi kere normal puanımı yemişlerdi de.

• infest06 kullanıcısına yanıt

Marka puanınız varsa, normal puan çekilince bu kullanılmış oluyor.

Benim de bir kez Opette normal puanım gitmişti. Müşteri hizmetleri bayinin pos anlaşmasında sıkıntı olduğunu söylemişti. O yüzden marka puan kullanacaksam önceden sıkıntı yaşamadığım bayileri seçiyorum.

• -frambuaz kullanıcısına yanıt
    İnternet şubesinden çıkmadı. Gold opet play adios a geçiş yapabiliyor. Kartım classic
  • Gunebakan44 kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam, az önce aldım özellikle belirttim postan marka puanımı görüntüledi çekti sıkıntı olmadı.

• Merhaba arkadaşlar;

Aralık ayı Otomatik Fatura Ödeme kampanyasına ait Worldpuan bu akşam üstü(15.01.2021) 17:00 gibi yattı bana bilginiz olsun.

• habipermis H kullanıcısına yanıt
    Hocam, ben de geçen ay sonunda talimat verdim.
    Yalnız talimatlı fatura sorgula, deyince hiçbir fatura görünmüyor. Faturalar çıkmış olmasına rağmen. Elektrik faturasının birinin bilgilerini direk ödeme kısmından girince fatura göründü?
    Neden görünmüyor, sizde görünüyor muydu?
    Yada son ödeme tarihi gelince mi görünüyor?
  • Astforum A kullanıcısına yanıt
    Hocam dert etmeyin ben de de gözükmüyor fakat son ödeme tarihinde otomatik çekiliyor ve ben de bir yıldır durum bu hatta fırsat bulsam puan veren başka bankaya taşıyacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 16 Ocak 2021; 1:43:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Hocam,
    O zaman ödenmeme durumu beklenmiyor. :)
    Çok teşekkürler, iyi günler.
    Hocam rica ederim keyifli alışverişler : )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Son ödeme günü çekilecektir, merak etmeyin :))

• Kart ucreti alabilen oldumu 3 ay erteleme yaptilar sonrasinda 90 gun gecmis kart ucreti uzerinden itiraz sureniz doldu dediler bu sekilde olanlar var mi acaba?
  • 2 senedir kart ücreti yansıtıyorlar. İade istediğimde kabul etmiyorlar. Bunun üzerine puanları hesap kartına aktarıp kredi kartını kapattırıyorum. 3 gün geçmeden arayıp ücreti iade ediyorlar ve kartı açıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: symbol23

Kart ucreti alabilen oldumu 3 ay erteleme yaptilar sonrasinda 90 gun gecmis kart ucreti uzerinden itiraz sureniz doldu dediler bu sekilde olanlar var mi acaba?

Bizim kartın ücretini de 3 ay ertelediler. 3 ayın bitmesine 1 ay kala geçen gün aradım, iptal edin veya yine erteleyin diye ama olumsuz yanıt verdiler. Kartı puanlardan dolayı o an iptal edemezdim ancak iptal seçeneğini sorduğumda zaten karta yansıdığı için kartı iptal etsek bile ödememiz gerekecegini söylediler. Ancak 3 ay sonunda tekrar yansiyinca tekrar ararım, iptal veya erteleme olmazsa, puanları diğer karta aktarıp iptal blofu çekerim. İptal ederlerse de etsinler, yeniden basvururum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Etmiyorlar hocam iptal etsenizde odemenz gerekiyor diyorlar blof de yemediler
  • 
Sayfa: önceki 41094110411141124113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.