Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.654
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41064107410841094110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1225 TL Worldpuan var, bununla ne yapılır beyler?

ilave 625 TL avans ile totalde 1850 TL gibi birşey yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Normalde 5 Aralık yatması gerekiyordu ama aradım ve 8 Aralıkta yatacağı bilgisi verildi.

Teşekkür ederim..

• isonery İ kullanıcısına yanıt
    Bugün itibariyle yatmış.

Bende 2 tane akbil var. Geçen ay tanımladığım ile puan kazanıp, bu ay sonu sistemden silim ve ikinci akbilimi tanımlayarak yine puan kazandım. Şimdi bunu sistemden silip, ilkini tanımlarsam yine puan kazanır mıyım acaba, yoksa aynı akbil kart numarası ile bir kez mi puan kazanılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 8 Aralık 2020; 13:10:41 >
  • quote:

Bugün itibariyle yatmış.

Bende 2 tane akbil var. Geçen ay tanımladığım ile puan kazanıp, bu ay sonu sistemden silim ve ikinci akbilimi tanımlayarak yine puan kazandım. Şimdi bunu sistemden silip, ilkini tanımlarsam yine puan kazanır mıyım acaba, yoksa aynı akbil kart numarası ile bir kez mi puan kazanılıyor?

Benimki hala yatmamış,yarını bekleyelim bakalım..

• Bu yıl kimse sordu mu bilmiyorum
    Yıl sonunda puanlar siliniyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

Bu yıl kimse sordu mu bilmiyorum
    Yıl sonunda puanlar siliniyor mu

o furya başlamadımı daha :) ben şimdiye kadar hatları kitlemişizdir diye düşünmüştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

1225 TL Worldpuan var, bununla ne yapılır beyler?

ilave 625 TL avans ile totalde 1850 TL gibi birşey yapıyor

Benzin alabilirsiniz.

Virusten önce adios bitmek üzereydi , virusten sonra tam olarak kartin olayi bitti.

• Otele giden oldu mu? Bomboşsa değerlendirilebilir aslında. Bi kere altın yunus’ta tek başıma tatil yapmıştım çok güzeldi.

muğla sahil ilçelerinde güzel termal var mı? Turban var sanırım, son dönemde giden var mı?

• Merhabalar. Migrosta alışveriş yapmisyim sanalmarketten. İki gün oldu hala provizyonda gözüküyor. Bunlar benim puanına yatacak galiba. Provizyon bittiğinde ödeme tarihi ne gözüküyor? Satın aldığım iki gün önceki tarih mi yoksa provizyonun bittiği tarih mi?

• quote:

5-20 Aralık GG, HB, N11 ve Trendyol’dan 500 liralık alışverişe 50 lira kampanyası gelmiş. Aynı zamanda GG 1-31 Aralık 500 liralık alışverişe 50 lira kampanyası da var. Bu iki kampanya birleşip 100 lira kazanılır mı? Bilgisi olan var mı acaba?
    Dün 1000 TL harcadım 125 TL geldi.
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt

Geçen yaz 2 kart ile 5400 puanı Otelde eritmiştim. bu yıl düşünmüyorum ama puan eritmek için değerlendirilebilir.

halen 6000 üzerinde puan var. Paraf gibi 5 kat yapsa tadından yenmez ama adios artık bitti.

• Bende 500 harcadım 110₺ geldi ✌🏻✌🏻 Süper oran 👍🏻

• muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Ben de bugün yarın 500 liralık alışveriş yapacağım. İnşallah -başka kampanyalarla birleşmez- şartı sonradan başımıza bela olmaz.
  • Sanmam , mobilde hepsini tamamladınız yazdı 👍🏻

• Arkadaşlar merhaba. Ekim ayı otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası puanları 15 Aralık tarihinde (bugün) yatacaktı. Baktım hala puanlar yok. Acaba kampanyaya katılıp da puanları yatan var mı?

• ADIOWINGS kullanıcısına yanıt
    Biri 29 Aralık, diğeri 13 Ocak olmak üzere bende de sayaçlar çalıştı. Tebrikler falan filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 16 Aralık 2020; 11:17:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: habipermis

Arkadaşlar merhaba. Ekim ayı otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası puanları 15 Aralık tarihinde (bugün) yatacaktı. Baktım hala puanlar yok. Acaba kampanyaya katılıp da puanları yatan var mı?

YKB genelde 1 gün önceden yatırıyor ama benim puanlar da henüz yatmamış. Biraz daha beklerim, artık yapmazsa ararım. Yatarsa haberleşelim hocam.

• habipermis H kullanıcısına yanıt
    Yatmadı, ben kayıt açtırdım.
  • eskiden ilk iş güne bu konuya bakarak başlardım. ne günlerdi en başta yetişemesemde adios ile tayland mısır ve brezilya tatili yapmıştım.

adiosu geç keşfetmek en çok üzüldüğüm konulardandır birde world lounge u yeterince kullanamamak.

arada ufak fiyat farkları varsa sırf world lounge için Atatürk havalimanını tercih ederdim

• quote:

Orijinalden alıntı: kampanyasever

Yatmadı, ben kayıt açtırdım.

5 fatura talimatı vermeme rağmen 70 lira değerinde puan yatmış. Şimdi uğraş dur. Hatunun hesaptan verdim, o şimdi memleketinde. İnternet veya mobil şubeden yazabiliyor muyuz?

• 
Sayfa: önceki 41064107410841094110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.