Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4075. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40734074407540764077
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: infest06

19 şubatda aidat kesmişler, itiraz eden iade alabilen var mı bu sene ?
    kişiye göre bir oran tanımlamışlar bu sene, ekranda çıkan oranı söylüyorlar. ben daha önce%100 alırken bu sene %75 iade aldım.

ama daha düşük teklif ettikleri de olmuş. açıkcası ben etinden sütünden inek gibi faydalandığım için kartı deseler ki 200tl ödeyecen kardeşim yok başka yolu öderdim yine de. kart bana bunun en az 10 katını zaten kaznadırıyor 1 yıl içerisinde
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    aynen kart sagolsun kazandiriyo ama 250 tl kar ucreti de abarti. bakalim randevulu olarak doncekler mis
    gecen sene 75 iade vermisleri bu senede 50 derler bu gidisle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırdım fakat bulamadım. Roma dünya sağlık örgütü tarafından riskli bölge ilan edildi mi ? Bilginiz var mıdır?
    Bende puanlarla roma bileti almıştım.
  • selamlar.
    yapı kredi setur %10 indirim kodu olan varmıdır acaba ?
  • riderman R kullanıcısına yanıt
    YKBSETUR10

• quote:

Orijinalden alıntı: tarabdi

YKBSETUR10
    Teşekkürler

• İlginç bir kampanya gelmiş. İlgilenenler kaçırmasın.
    1$ uçak bileti ama yanında vergi eşantiyonlu)

https://www.anadolujet.com/tr/kampanyalar/anadolujet-yurt-disi-lansman-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 25 Şubat 2020; 14:18:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarabdi

YKBSETUR10
    Bende kıbrıs oteli alacaktım ama kod çalışmadı
  • Avrupa seyahat kampanyası gelmiş.

• Kod galiba seçili otellerde gecerli

• Emre The Sorcerer E kullanıcısına yanıt
    Kredi adios Premium 1 Nisan 2020 – 22 Mayıs 2020 tarihleri arası için Roma, Milano, Paris, Barselona, Madrid, Viyana, Prag, Frankfurt, Londra, Odesa, Kiev, Bükreş, Berlin, Amsterdam, Petersburg, Venedik'e 519 TL, 719 TL veya 919 TL puanla gidiş-dönüş uçak bileti alabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya bilet 25 Şubat 2020 saat 14:00 itibarıyla başlamıştır ve 20 Mart 2020 saat 17:00’de sonlanacaktır. Satışlar, belirtilen destinasyonlar için 240 adet gidiş-dönüş uçak bileti ile sınırlıdır.

Kampanya Roma, Milano, Paris, Barselona, Madrid, Viyana, Prag, Frankfurt, Londra, Odesa, Kiev, Bükreş, Berlin, Amsterdam, Petersburg, Venedik destinasyonlarını kapsamaktadır.

Kampanya dahilindeki uçuşlar 1 Nisan 2020 – 22 Mayıs 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmelidir. Bu tarihlerin dışında alınacak ve kullanılacak biletler kampanya dışında kalacaktır.

Kampanyada ödeme belirtilen seçili Avrupa destinasyonları için 1.800 TL’ye kadar olan gidiş-dönüş uçak biletleri için 519 TL puan karşılığı olan 103.800 tutarındaki, 2.500 TL’ye kadar olan gidiş-dönüş uçak biletleri için 719 TL puan karşılığı olan 143.800 tutarındaki, 3.000 TL’ye kadar olan gidiş-dönüş uçak biletleri için 919 TL puan karşılığı olan 183.800 tutarındaki puan kullanımı ile gerçekleştirilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 25 Şubat 2020; 21:40:23 >

• Kisiye ozel taksitli avansta 50 tl puan gelmis bana. Bu avansi alsam 1 ay sonra da kalan taksitleri odeyerek kapatsam puan kazanimi olur mu? Yoksa geri alirlar mi? Tecrube eden var midir?

• infest06 kullanıcısına yanıt
    Bana da gelmişti. Aradım 6 ay kartı kapatmama sözü ile iptal ettiler.

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    Bana da gelmiş bu kampanya. 1.40 oran ile 2000 tl çekimi 2208 tl olarak ödersiniz dediler.

• Bana da şöyle absürt birşey gelmiş..

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    World mobil de mi görünüyor bunlar. Sanki ekran başka bir ekran gibi...

• Astforum A kullanıcısına yanıt
    World mobil hocam..
  • meceng M kullanıcısına yanıt
    Benimde iptal ama harcama sözü istediler 3 aylık (aylık harcamam*3 den biraz fazla)
  • quote:

Orijinalden alıntı: infest06

Benimde iptal ama harcama sözü istediler 3 aylık (aylık harcamam*3 den biraz fazla)
    Otomatik ödemede faturalarım vardı. Her sene iade ederlerdi. Bu sene komisyon alacakları için iptal ettim faturaları. Şimdi iade için 3 aylık 40 bin işlem istiyorlar. Kabul ettim ama işlem yapmıyacağım. 3 ay sonra tekrar isteyeceğim bakalım.
  • numberone2000 kullanıcısına yanıt
    komisyonmu almaya başladılar hocam faturalardan
  • 
Sayfa: önceki 40734074407540764077
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.