Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4074. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40724073407440754076
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mudo sorulmuş. Akmerkez QR kod listesinde Mudo yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 1 Mart 2020; 9:18:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar adios harcama hedefine puan kazanim kampnyasinda taksitli nakit avans dahil oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    teknoloji mağaza yok artı çok pahalı akmerkez 100 kazanacam diye 500 verirsin

• adiosda aşırı puan birikti harcamaya kıyamıyorum yokmu yurtdışı planı olan kampanya turu olan ek kart yapabilirim
    benim şu an planım yok :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi camouflage-dm -- 20 Şubat 2020; 21:43:51 >
  • Kısa süreli kampanyalarda dikkatli olun. Özellikle günlük olanlarda bence alışveriş yapmayın. İşlem ertesi gün muhasebeleşince eskiden kayıt açtırıp sonradan puan yüklenmesini sağlıyorduk. Olumlu sonuç alıyorduk. Artık yüklemiyorlar.
  • Adem.Hoca A kullanıcısına yanıt
    Daha önce yazdım. Tefal’de de 500 liraya QR kod ile 50 lira kampanya var. Akmerkez+Tefal=100+50 birleşiyor.
    Herkes teknolojilik alışverişler yapmıyor. Şayet tava-tencere ihtiyaç varsa ve taksitli alışveriş de yapılıyor ise, ki yapılıyor...bence 500 liraya 150 lira çok çok iyi bir rakam.

Akmerkeze gidip Tefal’den QR kod ile 500 liralık hediye kartı alırsınız ve eşinize, dostunuza verirsiniz. Onlar da gidip istedikleri Tefal’den, istedikleri gibi, istedikleri zamanda alışveriş yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 21 Şubat 2020; 12:52:27 >
  • arkadaşlar mart ayında amerika kampanyası çıkar mı yine? haziran ayında seyahat planlıyorum, birikmiş puanlar var. biletler fazla pahalanmadan da almak istiyorum, ama kampanya olacaksa en azından işe yarar biraz
  • mrtybgl M kullanıcısına yanıt
    Şu anda 600$ New York var THY, Mayıs-Eylül arası için.

• sarveniko kullanıcısına yanıt
    hocam batı yakasına gidicem ben fiyatlar 4500-5000 bandında. 1500 civarı puan var, onla alabilir miyim diye düşündüm. en azından puanlar işe yarardı.
    Haziran sonu Temmuz başı takipteydim 2 aydır, sürekli yükselme eğiliminde biletler. Zaman da yaklaştıkça yüksek sezon olması da eklenince ben çok riske girmedin dün gece aldım. Takdir sizin ama ben riske edemedim daha fazla..
    Ben de Eylül ortası New York düşünüyorum 10-15 gün falan. Bir türlü karar veremedim bilet almak için. 4.000 liradan aşağı bilet yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 21 Şubat 2020; 16:9:10 >
  • Ocak ayının başında hem puanlarımla hem de kredi kartımla ödeme yaparak temmuz ayı için Güney Kore uçak bileti almıştık.

Güney Kore, koronavirüs salgınının en çok görüldüğü 2. ülke şu anda. Temmuz ayına kadar bu durumun devam etmesi durumunda iade veya değişim hakkı verilir mi? Bu konuda bilgisi veya tecrübesi olan arkadaş var mı?
  • Yurtici Otel kampanyasi olur mu bu sene ?
    Olmasa bile cazip katsayi bvar mi? Alan varsa bilgi verebilirseniz seviniim

Haziran sonu temmuz başında münih gidiş stutgart dönüş seyehati için kampanya bekliyordum. Baktımki fiyat artıyor, kampanyanın bahar kampanyası olarak çıkması halinde ilgili tarihleri kapsamama durumuna karşı 1 yetişkin 2 çocuk 2760 puan karşılığı olarak aldım. 140 puan avans kullandım. Kampanya beklediğim için artan fiyattan dolayı 200 puan da zarardayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk8er-boi -- 22 Şubat 2020; 8:29:1 >
  • Teknoloji kampanyasında teknosanın web sitesinden alışveriş yapsak kampanya kapsamında değerlendirilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • world eko vardı bende, eko var diye aidatsız gold teklif ettiler, aldım. Bugün telefonla aradım, goldu adiosa çevirdim. Aidat alırlar mı?

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Alınmaz.

• daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Alınmaz.

• cengos07 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• 19 şubatda aidat kesmişler, itiraz eden iade alabilen var mı bu sene ?
  • 
Sayfa: önceki 40724073407440754076
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.