Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4068. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.539.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40664067406840694070
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gün içinde toplam puana yansıyacaktır yüksek ihtimal.
  • Dün mesaj geldi world mobil uygulamadan. Restoran harcamalarınıza 50 TL worldpuan diye ama kampanya halen uygulamada görünmüyor. Tek bana mı geldi bu mesaj? Yada tek bende mi görünmüyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Aynı sıkıntı bende de var. Ekstremde de doğru toplam gözüküyor fakat mobil şubede yok. Müşteri hizmetleride bilmiyor zira muhasebeleşmesi gerekiyor gibi bir bahane sundular. Bir gariplil var gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam, bugün SETUR'u aradım, dış hat uçak biletinde katsayı 2 dedi arkadaş ama adios'un sitesinde 1.8 yazıyor. Tüm planı yapıp almaya kalktığımızda bir sürpriz olur mu? Yoksa SETUR'un dediğini doğru kabul edeyim mi?
    Bir de çok küçük 10-20 tlpuan eksik kalırsa yapacak bir şey olmaz değil mi? İnsiyatif falan kullanabiliyorlar mı bilen var mı? Çok sınırdayım, planı yapıp sonra şok yaşamak istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliersan

Arkadaşlar selam, bugün SETUR'u aradım, dış hat uçak biletinde katsayı 2 dedi arkadaş ama adios'un sitesinde 1.8 yazıyor. Tüm planı yapıp almaya kalktığımızda bir sürpriz olur mu? Yoksa SETUR'un dediğini doğru kabul edeyim mi?
    Bir de çok küçük 10-20 tlpuan eksik kalırsa yapacak bir şey olmaz değil mi? İnsiyatif falan kullanabiliyorlar mı bilen var mı? Çok sınırdayım, planı yapıp sonra şok yaşamak istemiyorum.
    adios'da 1,8 eğer kart premium ise 2.0.

eskiden insiyatif alıyorlardı şimdi çok katılar ben 10tl puan için bile ikna edemedim bu sene
  • aliersan A kullanıcısına yanıt
    Adios Premium için örneğin;

THY resmi sayfasındaki 1.000 liralık bir bilet, ki bu bilet ucuzabilet yada turna gibi sitelerde 900 lira falandır, Setur aradığınızda 1.100 lira civarı bir fiyat çıkartırlar. Bunun sebebi 100 lira kadar THY hizmetini düşüp, kendilerinin 30$ hizmet bedelini ekliyorlar.

1.100 lira - 110.000 puan = 550 lira - Katsayı 2.0

Adios kampanyalarında ise kurala göre katsayı daha da artar ama rakam da yüksektir elbette. Bahar, Ramazan, Kurban kampanyalarında;

1.500 liraya kadar 90.000 puan civarıdır = 450 lira - Katsayı 3.0 gibi

2.100 liraya kadar 110.000 puan civarıdır = 550 lira - Katsayı 4.0 gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 9 Ocak 2020; 22:50:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astforum A kullanıcısına yanıt
    World mobil de vardı, bir şekilde daha sonra kullanacağımız sistemlere ekledik. Şu yemeksepetinin cüzdan hesabını da kafe restoran listesine ekleseler daha verimli kullanılabilirdi bu kampanya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

adios'da 1,8 eğer kart premium ise 2.0.

eskiden insiyatif alıyorlardı şimdi çok katılar ben 10tl puan için bile ikna edemedim bu sene

Alıntıları Göster
    Ben de zorladım başka yol var mı diye ama olmadı, okyanusu geçtim derede boğuldum resmen.
    Hızlıca puan kazanacak bir çözüm biliyor musunuz?
  • Merhaba Kart aidatı 242 tl olmuş kartı 2020 yılında hiç kullanmadım diğer bankalardaki kredi kartıları kullanmayınca aidat kesmiyor, aidat iade iseyeceğim olmaz ise kartı iptal edeceğim içinde 750 tl küsür puan var bu puanları nereye aktarabilirim sonra iptal edebilirim yardımcı olabilecek var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMozard

Merhaba Kart aidatı 242 tl olmuş kartı 2020 yılında hiç kullanmadım diğer bankalardaki kredi kartıları kullanmayınca aidat kesmiyor, aidat iade iseyeceğim olmaz ise kartı iptal edeceğim içinde 750 tl küsür puan var bu puanları nereye aktarabilirim sonra iptal edebilirim yardımcı olabilecek var mıdır?
    Tl kartin varsa canli destekten hemen tl kartina aktarabilirsin kardeşim.

• Merhaba arkadaşlar. Son 2 senedir Zeynep Hotel'e gidiyoruz. Bu seneki yaz tatili için rezervasyonu yine kıştan yapmayı düşünüyorum. Zeynep ile yarışabilecek veya yaklaşabilecek F/P oteli var mı?
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    An itibariyle THY Doğu Avrupa ve Balkanlar promosyonu geldi.

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Kuşadası Pine Bay,Zeynepten daha üst seviye ve daha hesaplı sanki.
    Kıyaslama yapın bakalım.
  • Otellerde farklı bir katsayı mı uygulanıyor arkadaşlar? Öyleyse hangi otelin ne kadara geldiğini nasıl öğrenebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

An itibariyle THY Doğu Avrupa ve Balkanlar promosyonu geldi.
    Merhaba bu kampanya ile ilgili bilgiye nasıl ulaşırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Otellerde farklı bir katsayı mı uygulanıyor arkadaşlar? Öyleyse hangi otelin ne kadara geldiğini nasıl öğrenebilirim?
    farklı bir katsayı yok uçak ile aynı ama setur'dan otel almak artık akıl karı değil zira piyasadaki diğer sitelere göre en az %10-15 pahalı satıyor.

2 çarpan ile otel satıyor sözde ama gerçekte oran 1.5 bile zor denk geliyor. o sebeple ben otel alma işini 1-2 yıldır bıraktım, google'dan aratıyorum karşıma çıkan en ucuz siteden alıyorum. bazen de indirim kodları denk geliyor, efsane fiyatlara otel aldığım çok oldu.

şu anda kampanya dışında adios puanları ile sadece yurtdışı uçak bileti alınır
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Ben otelin erken rezervasyon fiyatına alıyorum Seturdan. Bu sene yine yüksek fiyat verdiler. Otelin verdiği fiyatı söyledim. Aynı fiyata Seturda işlem yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

Ben otelin erken rezervasyon fiyatına alıyorum Seturdan. Bu sene yine yüksek fiyat verdiler. Otelin verdiği fiyatı söyledim. Aynı fiyata Seturda işlem yaptı.
    yurtiçi otellerin bazılarında yapıyorlar bu uygulamayı. ama ben oteli arayıp pazarlık yapıyorum erken rez indiriminden bile daha uyguna aldığım çok oldu.

ha puan çoksa o zaman belki alınabilir ama daha uyguna aldığım bir ürüne daha fazla parayı puanla bile olsa vermek bana mantıklı gelmiyor. zaten zor puan toplanıyor eski günler yok artık.

hatırlıyorum da 3-5 sene önce tüm tatili uçak ve otel puanlarla alırdım yine zibil gibi puanımız kalırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dunkela

Kuşadası Pine Bay,Zeynepten daha üst seviye ve daha hesaplı sanki.
    Kıyaslama yapın bakalım.
    Kuşadası Pine Bay seturda göremedim ben.
  • merhabalar
    pazar günü yurt dışından harcama yapmaya çalışıldığını bildirmek i,çin yapı krediden arandım kartımı kapattırdım yenisi basıldı gelecek
    fakat kartımda 40 liralık shell puan var ve son kullanımı bugün
    bu shell puanlar adios puanları gibi süresiz midir?
  • 
Sayfa: önceki 40664067406840694070
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.