Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3824. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dickinson Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38223823382438253826
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boombip

Mart ayi asya kampanyasi icinb135 bilet kontenjani ve minimum 849tl puan talebini gorunce sok oldum. Brezilya veya meksika bekliyorum. Onlarda taban puan 1000wp olur muhtemelen.

Hocam bahsettiğiniz destinasyonlar için uçuşlar daha pahalı son kampanyada 4500 limitli uçuşlar 1249wp ile verildi, tüm dünya kampanyası çıkarsa 1249wp civarı hazırlık yapın bence.
  • dickinson kullanıcısına yanıt
    Meksika fena degil de brezilya bilet fiyatlari korkunc. Tum dunya cikarsa direkt rio ucusu icin 1250wp'ye raziyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Meksika fena degil de brezilya bilet fiyatlari korkunc. Tum dunya cikarsa direkt rio ucusu icin 1250wp'ye raziyim

Yanlış hatırlamıyorsam direkt rio uçuşu yok hocam thy ile sao paulo aktarmalı gidebilirsiniz, şimdiden iyi yolculuklar.
  • Off cok kotu kacırmısım ya 2 gun foruma gırmedık neler kacırmısım :S Japonya yada Koreye gıdecektım sansıma .... Ya bı ınsan maıl atar bısı yapar her gun sıteyemı bakıcaz adıosun of offfffffff
  • Bende müşteri hizmetlerini dün aradım elektronik olarak çekilmiş gözüküyor . Kampanya kategorisi dışında olduğunu söylüyorlar . Sorduğumda ise otomotiv - ziynet eşya - bahçe ürünleri ve elektronik kapsam dışı olduğundan dediler . Peki biz ne alıcaz gittigidiyordan zaten bütün kategorileri nerdeyse kapatmışsınız . Umarım bu işi çözerler .

• quote:

Orijinalden alıntı: erenn.

Bende müşteri hizmetlerini dün aradım elektronik olarak çekilmiş gözüküyor . Kampanya kategorisi dışında olduğunu söylüyorlar . Sorduğumda ise otomotiv - ziynet eşya - bahçe ürünleri ve elektronik kapsam dışı olduğundan dediler . Peki biz ne alıcaz gittigidiyordan zaten bütün kategorileri nerdeyse kapatmışsınız . Umarım bu işi çözerler .

mh resmen sallamış world sitesinde kampanya şartları aşağıdaki gibi içinde elektronik bahçe ürünleri falan yok

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.

• Yapikredi musteri hizmetleri aradi aldiginiz urun kampanya sartlarina uymuyor puan yatmayacak dedi. Anlayan anladi gecmis olsun

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Bu durumda sarıkız alanların puanları yalan olur ama elektronik itirazları yerinde olduğu için puanlar yatar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 6 Ocak 2018; 17:46:2 >
  • play eticaret puanlarında sorun varmış, pazartesi salı gibi yatacakmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • THY’nın promosyonları ile ilgili kulağına haber çalınan var mı acaba? Şu an sadece garip garip 3-4 şehir var ve sadece Ocak sonu-Şubat başı! Bu aralar bir sürü Avrupa şehri promosyonu gelmesi lazımdı. Tamamen bitti mi acaba diye kara kara düşünmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 6 Ocak 2018; 17:57:30 >
  • Yüzbinlerce müşterisi olduğunu tahmin ettiğim banka 135 adet bilet için kampanya yapıyor. Harcadıkları pazarlama reklam parasına değiyor mu acaba?!

• quote:

Orijinalden alıntı: mericbey

Siz de aldınız mı bir yerlere ?

Edit: Fark ettim almışsınız :)

Endonezya'yı alabildim. Çıktığı gün aldım. Yoksa ben de bilet alamayan kervanına katılabilirdim.
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    thy'de subat ayi icin promosyon var.belki mart'da dahildir bakmadim. 1700-1800 liraya abd biletleri su an.tabii setur saolsun 1700luk bileti 2000 e satiyor
  • californiadream C kullanıcısına yanıt
    Kosice, Kopenhag, Zaporoje, Torino, Barcelona, Roma, Oslo, Riga. 100-150$ arası ve Ocak ayı.
    Donmaya gidilebilir)

Amerika ben göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 6 Ocak 2018; 20:6:56 >
  • Güncel yurtiçi (sarıkamış) otel puan kullanım bilgisi:

popüler seyahat sitelerindeki fiyatı: 1860 TL.

setur.com.tr ve çağrı merkezi fiyatı: 1760 TL.

Puan kullanım oranı ( premium ): 2.0

gerçek oran: 2.1

• cengos07 C kullanıcısına yanıt
    Setur demek daha ucuz fiyat verdi, inanılır gibi değil.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Evet, bazen küçük ve hoş sürprizler olabiliyor. Geçen yaz Sisam adası için satın aldığım otel odası fiyatında da benzer bir durum vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengos07 -- 6 Ocak 2018; 23:39:40 >
  • Seyehat hattindan sadece yurt disi otel alabiiyormuyuz bilginiz var mi ?

• Uçak bileti için kartı adios a çevirdim

Oran 1.10 a düşmüş

Şaka gibi

• Le.Mans L kullanıcısına yanıt
    Evet alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 38223823382438253826
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.