Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3822. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38203821382238233824
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pikachu

Mart ayında Bali mi daha mantıklı olur, yoksa Filipinler mi? Daha önce gitmiş olan birileri varsa bilgi verebilir mi? Yarın uçak biletlerini almayı düşünüyorum.

Bali'ye aldım ben hocam.
  • Ayın 5'i oldu hala doğru düzgün kampanya yok, genellikle hangi tarih aralığında kampanyalar geliyor?
  • Güncel Yurtdışı Uçak katsayı bilgisi;

İstanbul - Riga > THY Gidiş Dönüş

Adios Premium

Seyahat Hattı; 618 TL - 61000 puan(305TL worldpuan) 2,02 katsayı

Aynı bilet için skyscanner üzerinden gidip biletleri almak istersem;

Ucuzabilet.com (ETS Tur) 465 TL
    Aerobilet 475 TL
    THY 562 TL
    Turna 505 TL
    Paraflytravel 565 TL

Yani bileti parayla 465TL'ye alabildiğimi düşünürsek.
    Gerçek oran; 1,52 -ki bu adios premium için geçerli oran.

Parafly e-ticaret kampanyasıyla 465 TL'lik bileti %10 indirimle alabiliyorum. Böylece oran 1,37 seviyelerine geliyor.

Sonuç olarak, yine bileti puanlarla almayacağım :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerikov

Ayın 5'i oldu hala doğru düzgün kampanya yok, genellikle hangi tarih aralığında kampanyalar geliyor?

Ocak ayı çok banka aktif olmuyor. 15'inden sonra belki çıkabilir. Olmazsa Şubat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seradonin

quote:

Mart ayında Bali mi daha mantıklı olur, yoksa Filipinler mi? Daha önce gitmiş olan birileri varsa bilgi verebilir mi? Yarın uçak biletlerini almayı düşünüyorum.

Bali'ye aldım ben hocam.

Bali ye kaç puan ile aldınız acaba? birde oteli nereden ve ne kadara ayarladığınızı paylaşabilirmisiniz?
  • quote:

quote:

Bali'ye aldım ben hocam.

Bali'de şoförlü araç lazım olursa referans olabileceğim, benim de gidince kullandığım ve en az 10 çiftin (arkadaşlarımın) kullandığı kişinin numarasınj paylaşabilirim. Whatssapp'tan iletişime geçebilirisiniz kendisi ile. Gezmek istediğiniz her yeri kendisi ile planlarsınız; havalimanından alır otele bırakır, otelden alır gezdirir otele bırakır, dönüşünüzde de havalimanına bırakır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Play eticaret ne zaman yatacak? Hala yatmamış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

quote:

quote:

Bali'ye aldım ben hocam.

Bali'de şoförlü araç lazım olursa referans olabileceğim, benim de gidince kullandığım ve en az 10 çiftin (arkadaşlarımın) kullandığı kişinin numarasınj paylaşabilirim. Whatssapp'tan iletişime geçebilirisiniz kendisi ile. Gezmek istediğiniz her yeri kendisi ile planlarsınız; havalimanından alır otele bırakır, otelden alır gezdirir otele bırakır, dönüşünüzde de havalimanına bırakır.

Çok teşekkürler hocam. Ben kendi planımı yapıp, kendi gezi rotamda gezmeyi tercih ediyorum. Rehber bana göre değil.

• Gg yatmış bende de. Yalnız 20günde 567tl worldpuan kazanmışım world coştu bu ay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 5 Ocak 2018; 16:27:11 >
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Kaçırdığınız bir şey yok.

70 + 70 son opet kampanyası.

Diğerleri de yıl boyu biriken miktar. Harcamamıştım.

• KERGUL K kullanıcısına yanıt
    Yani opet yakıt puan ile sadece yakıt mı alabilirsin demek istiyorlar?

• Arkadaşlar adios kartta puanların hangi alışverişten veya kampanyadan yattığını nereden görebiliyorunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadas2

Arkadaşlar adios kartta puanların hangi alışverişten veya kampanyadan yattığını nereden görebiliyorunuz?

ekstre de gozukuyor, buradaki arkadaslarin kendi listeleri var takip ediyorlar.
  • GG yatmayanlara beni de ekleyin
  • sadas2 kullanıcısına yanıt
    Puan hareketleri kısmından

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakifbank 108 tl kampanyasindan puani yatan varmi

• Yatmayanlar sarikiz sut veriyor mu diyen tayfa mi acep

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihhans

Vakifbank 108 tl kampanyasindan puani yatan varmi

O bu gece yatar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadas2

Arkadaşlar adios kartta puanların hangi alışverişten veya kampanyadan yattığını nereden görebiliyorunuz?

İnternet şube / Puan hareketleri
  • rebelmummy kullanıcısına yanıt
    o islemi yapan yaptigi isin gerektirdigi bilgiyi edinmedigi icin sana bilmedigi seyi ole bi sey yok bizde die gecistirmis dangalak.orda opet yakit puanlarinin yuklendigi paronun cihazi var karti oradan gecircek sora puan gozukuyo oradan kullancak puani pos cihazindan puan cekerse olacagi bu.

• 
Sayfa: önceki 38203821382238233824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.