Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.239
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38243825382638273828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asilyus10

Alınır

bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIMYACI08

Adios kartınız varsa alinmaz. Zaten süresiz yazıyormuş bankaya bile inanamiyorsunuz 😀

Al işte geri alınır diyen daha fazla nasıl inanayım bankaya :)

Not : Kartım adios.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • l.a.c.i.w.e.r.t kullanıcısına yanıt
    Bu soruyu burada soran kaçıncı kişi olduğunuzu saymaya benim matematik bilgim yetmiyor. O yüzden insanlar sıkıldı artik garip garip cevaplar yaziyorlar.

• quote:

Bu soruyu burada soran kaçıncı kişi olduğunuzu saymaya benim matematik bilgim yetmiyor. O yüzden insanlar sıkıldı artik garip garip cevaplar yaziyorlar.

İnan’ın çok okudum ama şimdi bulamadığım bir mesajda mobilde süresiz yazmasına rağmen silinir. Adios kart öldü. Artık eskisi gibi değil. Benzeri cümleler okuyunca değişiklik var mı diye sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

quote:

İnan’ın çok okudum ama şimdi bulamadığım bir mesajda mobilde süresiz yazmasına rağmen silinir. Adios kart öldü. Artık eskisi gibi değil. Benzeri cümleler okuyunca değişiklik var mı diye sordum.

Boşverin takılmayın bunlara.
    Bildiğiniz şeylere garip cevaplar geliyorsa kapatın ve bakmayın benim gibi.
    Yıllardır ailemle yaz tatilimi Adios sayesinde bedava yaparım.
    Yukarıda-Puanlar silinir-tarzı şeyler görünce 10 gün kadar bakmadım bende.
    Öyle yapın ,şapkadan başka birşey takmayın.
    Ben imzamı bile değiştirdim anlasınlar diye yıllar önce.
    Ama nedense son kelimem hep -anlayana-oluyor.
    Adios puanların silinmemesi ile popülerliğini kazandı
    Başka türlü neden tatil için uğraşalım.
    Sevgiler.

• 29 Mart 07:15 Atatürk-Zürih

9 Nisan 19:25 Stuttgart-Atatürk

Ucuzabilet 575 lira

Thy resmi 615 lira

Setur’dan 67.000 puan karşılığı aldım.

Sanki uygun aldım zira 71.500 puan alması lazımdı.

Thy’den 100 lira fazla olur genelde. Hayret)

• quote:

Orijinalden alıntı: ben_wade

Mevcut worldpuana ek olarak çıkıyor, ilk olarak Opet puandan düşüyor.

Örnek: 300WP + 50 Opet Wp var, 350WP varmış gibi görünüyor POS'ta, 50liralık çekince opetten çekiyor, 60 liralık çekince 50si opet 10u worldpuanlardan.

hocam emin misiniz 290 tl wp em var 50 tl opet puanım var ykb internet bankacalığına göre ama opete gidince baktılar sadece 290 tl puan gözüküyor öyle olunca ben de çektirmedim vazgeçtim nasıl harcıcaz biz bunu
  • Benzin POS undan çeksinler. Market POS unda görünmüyor.
  • Bize yazın sayfasında bir sıkıntı mı var? Gratis kampanyası için yazıyorum, 2dir "görüşleriniz bankamıza ulaşmamıştır" diye hata alıyorum.

Ya da telefon ile en kısa kodlama neydi müşteri temsilcesine bağlanmak için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysametxxx

quote:

Orijinalden alıntı: ben_wade

Mevcut worldpuana ek olarak çıkıyor, ilk olarak Opet puandan düşüyor.

Örnek: 300WP + 50 Opet Wp var, 350WP varmış gibi görünüyor POS'ta, 50liralık çekince opetten çekiyor, 60 liralık çekince 50si opet 10u worldpuanlardan.

hocam emin misiniz 290 tl wp em var 50 tl opet puanım var ykb internet bankacalığına göre ama opete gidince baktılar sadece 290 tl puan gözüküyor öyle olunca ben de çektirmedim vazgeçtim nasıl harcıcaz biz bunu

Opet puanları 2 şekilde teyit edebilirsiniz.

1. Yapı Kredi online bankacılık'tan puan işlemleri menüsünde ayrı ayrı görebilirsiniz.
    2. Benzincide kullanmadan önce puan sorgulatarak görebilirsiniz. Eğer yüklendiyse 50 Opet Marka puan ve xxx worldpuan ayrı ayrı görülecektir. Kasiyer 50 WP kullan seçtiğinde önce Opet puanı düşüyor. (Denendi :)

• dun goztepe ssknin karsisindan harcadim 50 opet puani. 100 lira benzin aldim 50 sini opet puandan dustu normal her zamanki postan cekti tek islemde. zaten cikan slipte mevcut world puanimi da gordum islem sonunda.
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    mh mi söyledi? ben bu konuyla ilgili sorun yaşayıp mh'ye kayıt açtırmıştım. cumartesi sabah 9 da aramışlar duymamışım telefonu.
  • 176 lira üyelik ücreti yansımış. haşırt. neyse arayım mh yi. ya direkt iade eder yada harcama hedefi koyarlar dedim.
    aradım mh yi. ya ödeyeceksin seve seve, yada puanlardan kesecez dedi. ben şok. dedim hedef. yağma yok artık dedi.
    kahroldum, kapattım.deneyim ve taktikleri paylaşalım bu konuda. aralıkta verdikleri puanı geri alacak zalımlar
  • polodepolo kullanıcısına yanıt
    Evet salı akşama kadar bekleyin, yatmazsa kayıt açalım dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

176 lira üyelik ücreti yansımış. haşırt. neyse arayım mh yi. ya direkt iade eder yada harcama hedefi koyarlar dedim.
    aradım mh yi. ya ödeyeceksin seve seve, yada puanlardan kesecez dedi. ben şok. dedim hedef. yağma yok artık dedi.
    kahroldum, kapattım.deneyim ve taktikleri paylaşalım bu konuda. aralıkta verdikleri puanı geri alacak zalımlar

Bire bir ayni diyalogu ben de yaşadim hocam. Bu sene affetmiyorlar

• Kişiye özel kampanya puanı yatan var mı? Benim hala yatmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf07.

quote:

176 lira üyelik ücreti yansımış. haşırt. neyse arayım mh yi. ya direkt iade eder yada harcama hedefi koyarlar dedim.

Bugün ben de aradım, aidat için. 3 aylık harcama hedefine geri iade aldım. Bence tekrar tekrar deneyin. Arkadaş 4. denemede iade aldı.

• EczDarkJackal kullanıcısına yanıt
    Ben ayın 10 unda yatacak diye not almisim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aralık ayı kişiye özel puanlarının hangi tarihte yatacağı nerede yazıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: bluehouse

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf07.

quote:

Bugün ben de aradım, aidat için. 3 aylık harcama hedefine geri iade aldım. Bence tekrar tekrar deneyin. Arkadaş 4. denemede iade aldı.

Aylık ne kadar harcama sözü verdin kardeşim?

• 
Sayfa: önceki 38243825382638273828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.