Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34873488348934903491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim görüşleriniz için, benim de az çok tur ve bireysel gezi tecrübem var. Hatta çoğunu kendimiz organize ettik. Ama bu bölge için yani Portekiz ve Endülüs bölgesi için Pegasusun uçuşu yok mesela, yabancı firmalar yine aktarmalı ve pahalı olduğu için pahalı thy bileti alınacak mecbur. Oteldi pansiyondu derken puanla alınca az puan tutmayacak gibi. Aktarmalar transferler derken tur mantıklı gibi.
    Bir yandan da henüz gitmediğim uzak doğu seyahati için iki kez gidiş geliş uçağı puanına tekabül ediyor. Seturun tur kalitesinden şüphem yok ama bu yüzden kararsız kalmıştım. Hem seturun turu pahalı hem de kur yüksek olunca düşündürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar kafam karisti kusura bakmayin..adios kartta puanlar geri aliniyor mu simdi? (adios premiumdan bahsetmiyorum) tesekkurler
  • bluesoul B kullanıcısına yanıt
    Evet alınıyor, hepsinden siliniyor. Yeter yahu...
  • Nereye ne yüklediğinizi yazmaya devam edin. Yakında ona da bir kısıt gelir anlarsınız kaybedince kıymetini.
  • Arkadaşlar ocakta 4 günlüğüne katanyada(italya) olacağım. Nasıl gezilir, ne yapılır, pek fikrim yok. Kalacak yer de ayarlamadım daha. Fikir verirseniz sevinirim.
  • cblack42 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, biz de Ağustos ta Portekiz tatili düşünüyorduk o yüzden biletlere bakmıştım. Bugünlerde alırsanız Ağustos için İstanbul porto gidiş dönüş 250 euro gibi THY ile. 7 gece orta seviye bir otel kişi başı gecelik 50 den 350 euro olsa. Sırf otel uçak zaten 600 euro. Şehirler arası transfer 200 euro desek, topam tur fiyatına yaklaşıyor zaten. O yüzden bu tur fiyatına değecek gibi.

Eğer Portekiz i hariç tutup sadece ispanya nın Endülüs bölgesini gezmeyi planlamaya kalksam gidiş dönüş malaga ya bilet alıp oteli orada seçerdim. Bizim side kemer gibi plajı uzun oteli bol bir sahil şehri. Sonra sevilya cordoba vb şehirleri günübirlik gezerdim. Hem denize girme fırsatı olur hem de gerçekten çok güzel tarihi yerler görülmüş olur.

• Konu başlığına büyük puntolarla "ADİOS'TA PUANLAR SÜRESİZDİR, SİLİNMEZ" YAZDIRALIM.
  • Konuya yeni üye girmese daha iyi yolgeçen hanı mübarek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottoserdar O kullanıcısına yanıt
    bir arkadaş whats up grubu kursada ordan devam etsek, o da güzel olur bence
  • +1

• Puanları sildirmek isteyen azimli arkadaşlar için yazıyorum.

Kartınızı alıp çamaşır suyuna koyun 1 gün beklesin. Sonra çamaşır makinesinde 95 derecede yıkayın ardından 1400 devirde sıkın.

Yine de silinmezse biraz benzinli bezle silip mum alevinde 5 dakika kadar ısıtın.

Çıkmayan wp puanlar kaldıysa makas yada maket bıçağı yardımıyla manyetik şeritten başlayıp kesin çizin. Son olarak çip li kısım zarar görmeyecek şekilde parçalayın.

Ve çip elinize düşünceye kafar bu işlemleri tekrarlayın.

LÜTFEN SONUCU BURADA PAYLAŞINIZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: bérkay

bir arkadaş whats up grubu kursada ordan devam etsek, o da güzel olur bence

Mantikli. Yoksa bu gidisin sonu iyi bitmeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: simonuniti

quote:

Orijinalden alıntı: bluesoul

Arkadaslar kafam karisti kusura bakmayin..adios kartta puanlar geri aliniyor mu simdi? (adios premiumdan bahsetmiyorum) tesekkurler

Geri alınmıyor kardeş , alınan puanlar Yapı Kredi nin diğer kartları için geçerli. Yapı Kredi cüzdanı indir ve kampanyaları takibe başla. Takıldığın yer olursa da özelden mesaj atabilirsin. Bunu yazdım diye de Milyar dolarları yöneten Yapı Kredi yönetim kurulu puan silmeye başlamaz merak etmesin kimse.Onlar cebine giren paraya bakarlar,kampanyanların reklamı işe yarasın yeter. Aç gözlülükten küstahça cevap vermeyin kimseye lütfen ayıptır

Dostum supersin eline saglik..maalesef usenmeyip bazi msjlar atmis arkadaslar..ama sorun degil canlari birseye sıkkın olabilir vs. Iyi geceler

• işgüzar,geveze kasiyerlere inanmayın.
    onların işi puanlarınızı harcamanızı,alışveriş yapmanızı sağlamak.
    siz inadına--silinsim puanlarım,boşver--deyin..
  • selamlar
    daha önceki yıllar kampanyaları aktif olarak takip etmediğim için soruyorum
    geçmiş senelerde yk nin 30/31 aralıkta yaptığı rutin bi kampanya var mı yıl sonuna özel?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maligezgin -- 26 Aralık 2016; 16:28:52 >
  • merhaba, puan ile alınabilecek yurtdışı oteller için ilk sayfadaki linkler çalışmıyor.

bookinturkey artık sadece kurumsal hizmet veriyormuş.

puan ile alınabilecek oteller için seyahat hattını şimdiden aramak istemiyorum henüz gün ve şehirleri net belirlemedim. ön araştırma yapmak istiyorum.

ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

merhaba, puan ile alınabilecek yurtdışı oteller için ilk sayfadaki linkler çalışmıyor.

bookinturkey artık sadece kurumsal hizmet veriyormuş.

puan ile alınabilecek oteller için seyahat hattını şimdiden aramak istemiyorum henüz gün ve şehirleri net belirlemedim. ön araştırma yapmak istiyorum.

ne tavsiye edersiniz?

Booking.com dan gideceğiniz lokasyondaki otellere bakabilirsiniz, daha sonra alacağınız zaman mh den o bölgedeki otel fiyatlarını istersiniz kalmak istediğiniz otel listede yoksa sorarsınız muhtemelen teklif verirler, tecrübeyle sabittir.
  • migrostan şarjlı süpürge alacağım ama onlar normal kasadan geçmiyor elektronik bölümden geçiyor galiba bu yılbaşı kampanyasına dahil olurmu birde keçiören carrefour üye iş yerimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brodway93 -- 26 Aralık 2016; 14:49:48 >
  • En uzun gece puanları yüklenmedi daha. Değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: day_dreamer

En uzun gece puanları yüklenmedi daha. Değil mi?

yarın daha doğrusu bu gece 12 den sonra saat 2 gibi:)
  • 
Sayfa: önceki 34873488348934903491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.