Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3490. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sarveniko Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
84.716
Cevap
1.078
Favori
5.532.614
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34883489349034913492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otel rezervasyonu icin seturdan bilgi almak istedim 16 haneli kredi karti numarami talep ettiler. Daha once ucak rezervasyonu icin cok kez aramistim gerek kalmamisti kart bilgisine. Otel icin durum daha mi farkli arkadaslar, bilgisi olanlar paylasabilir mi? Tskler
  • sakizagaci S kullanıcısına yanıt
    hocam bugün bi tur daha attım (:
    cevahirde altınbaş, atasay ve ariş'e sordum gram yok dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buroz

Otel rezervasyonu icin seturdan bilgi almak istedim 16 haneli kredi karti numarami talep ettiler. Daha once ucak rezervasyonu icin cok kez aramistim gerek kalmamisti kart bilgisine. Otel icin durum daha mi farkli arkadaslar, bilgisi olanlar paylasabilir mi? Tskler

o sekilde istemelerinin sebebi senin yillik ne kadar degerli kullanilabilir hakkini sorgulamak icin bakiyo sikinti yok merak etme cunki adam dioki eger yillik kullanma hakkin olan 500.000 bini gectiysen yada 500 bini dildurmana az kaldiysa ilk once ina bakalim sora islemj yapalim demeye getiriyo cunki otel alma islemi mh yi ugrastiran ve sure gerektiren bi islem o yuzden diger mustwrileri bekletmemek adjna ilk ince ne kadar kullanma hakkin kalmis onceden bakiyo sikinti yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

merhaba, puan ile alınabilecek yurtdışı oteller için ilk sayfadaki linkler çalışmıyor.

bookinturkey artık sadece kurumsal hizmet veriyormuş.

puan ile alınabilecek oteller için seyahat hattını şimdiden aramak istemiyorum henüz gün ve şehirleri net belirlemedim. ön araştırma yapmak istiyorum.

ne tavsiye edersiniz?

setur ve ykb bu konuda sikayetler yuzunden bookingturkeyi kurumsala cevirdi cunki ordaki fiyatlarla ykb seyehat hattindaki otel ve ucak fiyatlari arasinda cok yuksek farklar var.ornk olarak bookingturkwyseki herhangi bir otel geceligi 60 tl ise ayninotel seyehat hatti aranduginda geceligi 111 tl cikiyodu aslinda olay bellli adamlar sizin puaninizi o kadar da degerli kullandirmayiz artik demeye getiriyo.son olarak hic bir otel rezervasyon sitelerindeki itel fiyatlarini baz almayin hocam malesef ykb seyehat hattini arayip gidiceginiz tatih ve destonasyina gore fiyat araligi vererek mh nin size otel listesini mail yoluyla atmasini isteyin.ayrica sunuda soleyim maulde atiyorum geceligi 120 tl ilan otel siz oteli aldiktan birgun sora geceligi seyehat jhattinda 80 tl ye duserse sasirmayin bir cok kes yasadim bu olayi.yani siz eger saglam firsat yakalamak istiyosanuz mh yu 2 gune 1 arayip belirledifiniz fiyat araliginda surekli onlarin anlasmali oldugu otel listesini mailinize istiyceksiniz!!

• quote:

Orijinalden alıntı: kurbagaspor

hocam bugün bi tur daha attım (:
    cevahirde altınbaş, atasay ve ariş'e sordum gram yok dediler.

Gram altın basılmıyormuş son zamanlarda, epey talep olmuş ellerinde kalmamış çoğu kuyumcunun. Geçen bu şekilde bilgi verdi bir arkadaş. 22 ayar olanlar var onlardan alıyolarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: xblacksonx

quote:

Orijinalden alıntı: ms365

merhaba, puan ile alınabilecek yurtdışı oteller için ilk sayfadaki linkler çalışmıyor.

bookinturkey artık sadece kurumsal hizmet veriyormuş.

puan ile alınabilecek oteller için seyahat hattını şimdiden aramak istemiyorum henüz gün ve şehirleri net belirlemedim. ön araştırma yapmak istiyorum.

ne tavsiye edersiniz?

setur ve ykb bu konuda sikayetler yuzunden bookingturkeyi kurumsala cevirdi cunki ordaki fiyatlarla ykb seyehat hattindaki otel ve ucak fiyatlari arasinda cok yuksek farklar var.ornk olarak bookingturkwyseki herhangi bir otel geceligi 60 tl ise ayninotel seyehat hatti aranduginda geceligi 111 tl cikiyodu aslinda olay bellli adamlar sizin puaninizi o kadar da degerli kullandirmayiz artik demeye getiriyo.son olarak hic bir otel rezervasyon sitelerindeki itel fiyatlarini baz almayin hocam malesef ykb seyehat hattini arayip gidiceginiz tatih ve destonasyina gore fiyat araligi vererek mh nin size otel listesini mail yoluyla atmasini isteyin.ayrica sunuda soleyim maulde atiyorum geceligi 120 tl ilan otel siz oteli aldiktan birgun sora geceligi seyehat jhattinda 80 tl ye duserse sasirmayin bir cok kes yasadim bu olayi.yani siz eger saglam firsat yakalamak istiyosanuz mh yu 2 gune 1 arayip belirledifiniz fiyat araliginda surekli onlarin anlasmali oldugu otel listesini mailinize istiyceksiniz!!

Ancak; belirttiginiz gibi ykb seyahat hattindan gecen kurban icin listeyi mail olarak takep ettigimde boyle bir hizmet sunmadiklarini belirtti. setur sitesinde bircoktelin fiyati yok,tek tek size sormakla ugrastirmayin demistim. malesef sadece birkac otel belirleyip aramami soyledi mh. bookinturkeye de kurban vakti,bakabilecegimi ama seturda 4-5 yildizlilar icerdiginden ona gore incelememi soyledi.sonuc olarak,ben acemiye mi cattim da dediginiz iki adet otel secimini kolaylastiran listenin maili ve bookinturkeyin elenmesi icin celiskili konustu? veya kurbandan sonra mi degisti de bu iki degisiklik geldi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dickinson kullanıcısına yanıt
    merhaba çok teşekkürler.
    Daha önce birkaç kez puan ile yurtdışı otel aldım ancak seyahat hattının otel listesi çok kısıtlıydı istediğim gibi bir otel bulamadılar.
    şansımı denemem gerekecek anlaşılan.
  • lacinalper L kullanıcısına yanıt
    merhaba, puan ile yurtiçi ve yurtdışı otel alımında farklı yöntem kullanıyor seyahat hattı. yurtdışı için sizden istediğiniz tarihleri öğrenip, bir liste mail atıyor. malesef buldukları otel sayısı az ve fiyatı yüksek :/
  • İlk kez mobil alışverişlere verilen 100 TL iade kampanya katılımı bugün sona erdi bilginize arkadaşlar. Daha önce katılanlar 31'ine kadar işlemlerini yapabilirler. Katılmayanlar için maalesef katılım artık alınmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brodway93

migrostan şarjlı süpürge alacağım ama onlar normal kasadan geçmiyor elektronik bölümden geçiyor galiba bu yılbaşı kampanyasına dahil olurmu birde keçiören carrefour üye iş yerimi

Hocam, önce normal kasadan Migros Hediyem Kart alın, daha sonra Müşteri Hizmetleri bölümünde bulunan elektronik kasadan geçerek kampanyadan yararlanın

• xblacksonx X kullanıcısına yanıt
    Sagol hocam tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: numberone2000

İlk kez mobil alışverişlere verilen 100 TL iade kampanya katılımı bugün sona erdi bilginize arkadaşlar. Daha önce katılanlar 31'ine kadar işlemlerini yapabilirler. Katılmayanlar için maalesef katılım artık alınmıyor.

Katılım mı sona erdi ? Kampanya mı ?

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/biten-kampanyalar/ak-32.aspx

Yapı Kredi Cüzdan'ın 1. yaşına özel 14 - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında mobil ödeme kullanarak yapacağınız alışverişlerde 100 TL indirim!

Kampanya 26.12.2016 tarihi itibariyle sona ermiştir.

Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
  • Arkadaşlar biliyorum daha önce soruldu ama hepsiburada.com dan kampanya döneminde kazanmış olduğumuz world puanlar siliniyor mu ? Açıklamalarda şu güne kadar kullanılmaz ise geri alınır yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :S

Arkadaşlar biliyorum daha önce soruldu ama hepsiburada.com dan kampanya döneminde kazanmış olduğumuz world puanlar siliniyor mu ? Açıklamalarda şu güne kadar kullanılmaz ise geri alınır yazıyor.

kartın adios ise silinmez..
  • faithgebze F kullanıcısına yanıt
    Sabah katılım sona erdi demişlerdi. Akşam arayanlara kampanya demişler. Hangisi doğru bilmiyorum açıkcası.
  • Arkadaşlar ankara-viyana uçak bileti almak istiyorum. Bulabildiğim ortalama fiyatlar 1000 TL civarı. Müşteri hizmetlerini arayıp fiyat soracağım ama öncelikle size sormak istedim. yurtdışı uçak biletinde katsayının 2 olduğunu varsayarsak, 1000 TL lik bileti almak için 500 TL lik puan biriktirmem gerekli doğru mu anlıyorum ?
    İkinci bir soru olarak bu puanları ne zamana kadar biriktirmem gerekli ?
    Son olarak 500 TL lik puanın diyelimki bana ayrılan süre sonuna kadar 300 TL sini biriktirebildim. Kalan 200 TL lik puan için nasıl bir yaptırım uygulanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PyRRhiC

Arkadaşlar ankara-viyana uçak bileti almak istiyorum. Bulabildiğim ortalama fiyatlar 1000 TL civarı. Müşteri hizmetlerini arayıp fiyat soracağım ama öncelikle size sormak istedim. yurtdışı uçak biletinde katsayının 2 olduğunu varsayarsak, 1000 TL lik bileti almak için 500 TL lik puan biriktirmem gerekli doğru mu anlıyorum ?
    İkinci bir soru olarak bu puanları ne zamana kadar biriktirmem gerekli ?
    Son olarak 500 TL lik puanın diyelimki bana ayrılan süre sonuna kadar 300 TL sini biriktirebildim. Kalan 200 TL lik puan için nasıl bir yaptırım uygulanıyor?

Seyahat Hattı size muhtemelen 1100 lira fiyat çıkarır ve kartiniz premium ise 500 civarı puan isterler. İster 500 puaniniz olsun kullanın isterseniz mevcut puanınız ve kullanabileceğiniz avans toplamı 500 olursa alırsınız bileti. Avansa girerseniz 1 yıl kapatma süresi var. Diyelim ki 200 puan borç kaldi( Kalma ihtimali yok ama) O zaman da katsayı 2.1 ise 420 lira odemeniz gerekirken bir de üstüne yüzde 10 gibi bir fark ödersiniz.
    Bu arada sevgililer günü döneminde gitmek istiyorsaniz ve hala kontenjan varsa yanlış hatırlamıyorsam 299 puana gidiş dönüş viyana bileti alabilirsiniz.

• investigation İ kullanıcısına yanıt
    Hocam eyvallah teşekkür ederim bu arada ikbal termal katsayı 2.31

• Bu aksamki haberlerde bddk kararı gereğince 1 ocak itibarıyla tum kredi kartı puanlari silinecek diyor.

Sizce boyle bir uygulama adios'u etkiler mi? Bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vassagotr -- 26 Aralık 2016; 19:56:47 >
  • Kart sahibi kendisine ve bir baskasina ayni yolculukta olmak uzere bilet alabilir mi?yoksa sadece kart sahibi kendisine mi alabiliyor?
  • 
Sayfa: önceki 34883489349034913492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.